TV galdiņi

(1186)

Pirms televizora iegādes ir nepieciešamas apdomāt, kur Jūs to novietosiet, lai visiem ģimenes locekļiem būtu ērti. Vispopulārākais risinājums, ko izmanto mūsdienās ir tv galdiņi. 220.lv interneta veikalā ir pieejami grīdas un piekarināmie modeļi no kvalitatīviem materiāliem - finiera, metāla, plastmasas, masīvkoka, kokšķiedras plāksnes. Plašs formu, izmēru un krāsu klāsts ļaus izvēlēties vispiemērotāko risinājumu Jūsu viesistabai. Ja esat klasiskā stila cienītājs, tad tv galds no masīvkoka brūnās krāsās būs īstā izvēle. Savukārt moderna un skandināvu stila priekritējiem iepatiksies gaišu krāsu plaukti ar minimālu detaļu skaitu. Rūpniecisko stilu raksturo metāla elementi, kuri piešķirs ekskluzivitātes sajūtu. Televizoru galdiņi var tikt izmantoti arī citu priekšmetu glabāšanai, atvilktnēs var glabāt fotoalbūmus, dokumentus, bet atvērtā tipa plauktos var novietot suvenīrus un dažādus sīkumus. Iemīļoto seriālu, filmu vai raidījumu skatīšanās būs daudz patīkamāka, ja televizors ir novietots pareizajā augstumā un plaukts harmoniski iederēsies kopējā viesistabas interjerā. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties modeli, kurš visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu TV galdiņu izvēlēties?

Liela daļa dzīvojamo istabu nav iedomājamas bez televizora. Savukārt tas nav iedomājams bez laba, pārejam interjeram pieskaņota TV galdiņa. Taču, ieskatoties piedāvājumā, jāsecina, ka izvēle ir liela un tas var radīt apjukumu – kuram no TV galdiņiem dot priekšroku? Uz šo jautājumu viennozīmīgas atbildes nav – jāņem vērā gan savas individuālās prasības, gan dažādi citi aspekti. Turpinājumā daži ieteikumi, kas var palīdzēt pieņemt pareizo lēmumu. 

Stils

Svarīgs aspekts, izvēloties TV galdiņu, ir stils – Jūs noteikti vēlēsieties, lai tas labi iekļaujas pārējā telpas iekārtojumā. 220.lv piedāvājumā dažādu stilu Tv galdi – tie lieliski iederēsies modernā, klasiskā, skandināvu un dažādos citos stilos iekārtotās telpās. 

Katram no stiliem ir raksturīgas savas nianses. Piemēram, modernā stilā ieturētas mēbeles parasti ir nelielas, vienkāršas. Savukārt klasiskajam mēbeļu stilam raksturīgas izteiksmīgas detaļas, uzmanība tiek pievērsta niansēm. 

Izmēri

Būtisks ir arī TV galdiņa izmērs. Te vērā jāņem gan televizora izmēri, gan arī telpas platība. Pirms doties mēbeles meklējumos, ieteicams izvērtēt, kur tā tiks novietota – tas ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, kad pēc mēbeles atvešanas mājās atklājas, ka tā telpā nemaz neiederas. 

Materiāls

Lai būtu pārliecība, ka iegādātais TV plaukts ne vien labi izskatīsies, bet arī būs praktisks un kvalitatīvs, svarīgs aspekts ir arī tā ražošanā izmantotie materiāli. Populārākie materiāli ir kokskaidu plāksnes, kokšķiedru plātnes, masīvkoks, stikls, metāls, finieris, koks. Katram no šiem materiāliem ir sava specifika, tādēļ pirms lemt par labāko variantu, ieteicams uzzināt vairāk par dažādu materiālu īpašībām. Viens no būtiskākajiem faktoriem ir virsmas kopšana. 

Dizains

Nozīme ir arī TV galdiņa dizainam. Šobrīd, kad piedāvājums ir daudzveidīgs, katrs var atrast savām vajadzībām un gaumei piemērotāko risinājumu – kaut ko pavisam vienkāršu, bet klasisku vai arī ekstravagantu un pamanāmu. 

Nozīme ir arī TV galdiņa krāsai – ne tikai tā vizuālā noformējuma, bet arī praktisko apsvērumu dēļ. Piemēram, ja mājās ir mazi bērni, tad, izvēloties gaišas mēbeles, jārēķinās ar lielākām pūlēm to uzkopšanā. Šādiem aspektiem ir būtiska nozīme mēbeļu, tostarp TV galdiņu, izvēlē – īpaši, ja tas iecerēts kā ilgtermiņa ieguldījums.  

Zīmols

Izvēloties TV galdiņu, uzmanība jāpievērš arī tā zīmolam. Lai gan, visticamāk, šis nebūs izšķirošais kritērijs, tomēr zīmols var daudz ko pavēstīt par mēbeles kvalitāti, izmantotajiem materiāliem. Dažkārt ir vēlme izvēlēties kāda konkrēta ražojuma mēbeles, jo to kvalitāte jau ir pārbaudīta vai arī tādā veidā mēbeles savstarpēji saskaņot ir daudz vienkāršāk. 

Cena

Nozīme ir arī TV galdiņa cenai. Tā atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, galdiņa veida, materiāla, stila, ražotāja. Interneta veikala 220.lv piedāvājumā TV galdiņi dažādās cenu kategorijās, lai katrs varētu izvēlēties savām iespējām atbilstošu risinājumu. 

Salīdzinot piedāvājumus un cenas, nevajadzētu aizmirst par to cenas un kvalitātes attiecību. Un tomēr – ne vienmēr dārgākais izrādās labākais. 

TV galdiņš – stilīgs un praktisks akcents Jūsu viesistabai. Labākos piedāvājumus atradīsiet pie mums – 220.lv. 

Kādi tv galdiņi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie tv galdiņi

Visaugstāk novērtētie tv galdiņi