Vitrīnas, skapji

(926)

Bufetes un vitrīnas ir greznas un funkcionālas mēbeles, kuras izmanto trauku, grāmatu un citu interjera priekšmetu glabāšanai. Plašs klāsts un augsta kvalitāte. Jūsu izvēlei ir pieejamas dažādu krāsu, izmēru un stilu vitrīnas jebkurai gaumei - mazu dzīvokļu īpašnieki atradīs ļoti kompaktus risinājumus, savukārt, privātmājas saimnieki varēs dot priekšroku ietilpīgiem modeļiem. Virtuves vitrīnas lieliski iederēsies arī ēdamistabā vai viesistabā, un stikla durvis piešķirs telpai eleganci un izsmalcinātību. Atvilktnes, skapīši un plaukti ir praktiski un izturīgi. Mūsdienās ražotāji piedāvā ne tikai brīvi stāvošus skapjus, bet arī piekarāmos. Mājās vienmēr valdīs kārtība, jo katra manta būs savā vietā. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties klasiskās mēbeles modernā izpildījumā. 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Vitrīnas, skapji

Vitrīnas, zināmas arī kā bufetes, kādu laiku bija aizmirstas, tomēr pašlaik ir grūti iedomāties stilīgu māju bez bufetes. Parasti bufete tiek izmantota skaistu trauku, suvenīru, glāžu izrādīšanai vai biežāk izmantojamu lietu uzglabāšanai tajā. Tās funkcija – kārtības uzturēšana, jo šīs mēbeles priekšējā daļa ir stikla, un viss, kas tajā tiek uzglabāts, visiem ir labi redzams.

Kad mēs runājam par bufeti, vispirms jau prātā rodas vertikālas, šauras bufetes attēls. Tomēr pašķirstot 220.lv preču katalogu, Jūs sapratīsiet, ka mūsdienu bufetes var būt visdažādākajās formās. Vienas var būt aprīkotas ar vienām, divām, trīs durvīm, būt augstas (līdz 2 m), vidējas (līdz 140 cm) vai zemas un atgādināt TV galdiņus.

Parasti bufetēm mēdz būt stikla durvis, tomēr lielās bufetes ir aprīkotas ar vairākām koka (necaurspīdīgām) un vairākām stikla durvīm. Tādas bufetes ļauj paslēpt no svešām acīm lietas, kuras mēs bieži izmantojam, bet kuras nerotā interjeru un bufeti. Mazāk izplatītas, tomēr ļoti skaistas ir bufetes pilnībā no stikla. Tāda mēbele atgādina muzeju vai juvelierizstrādājumu salonu vitrīnas, kur tiek demonstrētas visdārgākās un vērtīgākās lietas. Stikla bufetes parasti tiek liktas istabas centrā un lieliski izskatās plašā istabā.

220.lv katalogā Jūs atradīsiet bufetes par zemāku cenu, bet tās pasūtīt varēsiet, neizejot no mājas. Mums ir dažādu formu, krāsu un stilu preces, tāpēc Jūs noteikti atradīsiet ideālu variantu Jūsu interjeram.

Kādas vitrīnas, skapji ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās vitrīnas, skapji

Visaugstāk novērtētās vitrīnas, skapji