Apgaismojums

Apgaismojums mūsu mājās pilda svarīgu funkciju - tas ir gaismas avots. Pareizi izvēlēts apgaismojums interjerā radīs omulīgu un ērtu vidi, kurā ir patīkami atrasties jebkurā laikā. Mūsdienās veikalos ir pieejama tik plaša izvēle, ka ir ļoti viegli apjukt starp neskaitamiem modeļiem, kuri atšķiras pēc stila, izmēra, krāsas un materiāla. Ir pieejamas lampas no visdažādākajiem materiāliem un to kombinācijām - stikla, metāla, plastmasas, auduma un pat koksnes. Jūs varat izvēlēties arī vēlamo spuldzīšu skaitu, lai sasniegtu vēlamo gaismas intensitāti. Jums ir iespēja piemeklēt vispiemērotākos modeļus ikvienai telpai - virtuvei, birojam, guļamistabai, priekšnamam un viesistabai. Mūsu piedāvājumā ir pieejami modernas un klasiskas griestu un piekaramās lampas, iebūvējamais LED apgaismojums, ventilatori, sienas modeļi, stāvlampas un krāsainas lampas bērnu istabai, kas ne tikai pildīs savu galveno funkciju, bet arī kalpos kā unikāls dizaina elements. Lai radītu vienotu stilu Jūsu mājas interjerā, Jūs varat izvēlēties dažāda veida gaismekļus no vienas kolekcijas.

Lampas jebkurām telpām, gaumei un maciņam

Apgaismojums mājoklim, birojam vai citām darba telpām ir atbildīga izvēle. Atbilstoši piemeklēts gaismas ķermenis spēj radīt mājīguma gaisotni vai sakopot domas darbam, sadalīt telpas zonās vai, gluži pretēji, vizuāli apvienot tās, kļūt par skatienu piesaistošu objektu interjerā un papildināt to vai neuzkrītoši izgaismot telpas. Viss ir atkarīgs no konkrētām telpām un funkcijām, kādas Jūs sagaidāt no savas lampas. Lampu sortiments un to tehniskās iespējas mūsdienās ir tik plašas, ka izvēlēties atbilstošāko kļūst arvien grūtāk. Mēs iesakām ņemt vērā:

- telpas izmērus. Ievērojiet telpu un lampas izmēra vizuālo attiecību: plašākām telpām ar augstiem griestiem izvēlieties masīvāku piekaramo lampu vai pat vairākas, nelielām - griestu lampas vai iebūvējamās LED spuldzes. Jūs varat kombinēt tās, tādējādi zonējot telpas vai papildus izgaismojot konkrētas vietas.

- kopējo stilistiku. Piemēram, biroja stilam vai modernam dzīvoklim piestāvēs lakoniskas formas un krāsas, bet abažūri vai kristāla lustras piedos istabai greznību utt.

- gaismas spilgtumu, ko spēj piedāvāt konkrēts gaismas ķermenis. Darba zonām un virtuvei jābūt izgaismotiem visspilgtāk.

Lampu veidi

- Griestu lampas. Griestu apgaismojums telpām ar salīdzinoši zemiem griestiem. Šī lampa var kalpot kā virtuves apgaismojums, papildinot darba zonas ar iebūvējamām lampām, vai vannas istabas apgaismojums, - piemēram, plafonlampa, kas cieši piekļaujas griestiem un izstaro maigu gaismu. Noregulēt gaismas starus vēlamajā virzienā palīdzēs sliežu sistēmas ar vairākām spuldzēm.

- Piekaramās lampas. Plašākām telpām ar salīdzinoši augstiem griestiem. Kalpo kā gaismas avots un interjera papildinājums, tāpēc ir svarīgi padomāt par kopējo telpu stilistiku. Pie mums Jūs atradīsiet kā klasiskus variantus, tā arī modernus un pat ekskluzīvus – ar kristāliem, dekoratīvo stiklu utt. Izmērs un augstums arī atšķirsies. Ņemiet vērā, ka modeļi uz gariem vadiem vairāk piemēroti vietās, kur neviens nestaigā, piemēram, virs galdiem. Pieejami arī modeļi ar gaismas plūsmas regulēšanas iespēju.

- Iebūvējamie LED gaismekļi un paneļi. Populārs apgaismojuma veids, pateicoties gaismas diožu ekonomiskumam, iespējai variēt gaismekļu skaitu pēc vajadzības, vienkāršai uzstādīšanai piekaramajos griestos, iederībai praktiski jebkurā interjerā, iespējai papildus izgaismot konkrētas zonas. LED gaismekļu formas un materiāls ļoti variē: vienkārši un neuzkrītoši, kas “nepārslogo” interjeru, vai pamanāmi izstrādājumi no metāla un krāsainā stikla, kas sniedz papildus gaismas efektus. Intensīvam, bet ekonomiskam apgaismojumam lielās telpās lielisks risinājums ir LED paneļi. Tie iederas gan birojos, gan mājokļos, piemēram, virs rakstāmgalda vai virtuves darba zonas.

- Sienas lampas. Papildus gaismas avots, kas rada ļoti intīmu gaisotni. Piemērots lasīšanai guļamistabā, konkrētu interjera priekšmetu akcentēšanai, kā papildus apgaismojums gaiteņos u.c. vajadzībām. Atrodiet savu variantu - ar vienu vai vairākām spuldzēm, plafoniem maigākai gaismai vai bez tā, slēdzi vai sensoru utt.

- Galda lampas. Darbam pie datora, lasīšanai un citām nodarbēm. Ieteicams izvēlēties modeļus uz regulējamiem statīviem, lai pielāgotu vēlamo augstumu un gaismas virzienu.

- Stāvlampas. Dekoratīvs elements Jūsu interjeram. Pievērsiet uzmanību stāvlampas augstumam, jo augstāk ir spuldze, jo plašāku zonu tā izgaismo, stieņa formai – taisns stienis uz vienas kājas aizņems mazāk vietas nekā modeļi uz trim kājām, spuldžu skaitam un dizainam.

- Gaismekļi bērnistabām. Uzlikšanai pie griestiem, uz galda vai naktsskapīša – lai kādu lampu Jūs neizvēlētos no mūsu piedāvājuma, Jūsu bērns noteikti priecāsies par šo pievilcīgo mantu istabā.

- Griestu lampas-ventilatori. Ārkārtīgi stilīgs interjera priekšmets ar papildus funkciju karstām dienām – gaisa ventilāciju.

Kā redzams, lampu sortiments patiešām ir liels, izvēlēties īsto nav nemaz tik vienkārši, taču 220.lv ir gatavs palīdzēt šajā sarežģītajā un atbildīgajā uzdevumā. Jums nebūs jāapmeklē lampu veikals, apskatiet piedāvājumu mūsu mājaslapā, izlasiet aprakstus un varēsiet izvēlēties savu jauno gaismas ķermeni neizejot no mājām. Turklāt par lētāku cenu!