Apgaismojums

Apgaismojums mūsu mājās pilda svarīgu funkciju - tas ir gaismas avots. Pareizi izvēlēts apgaismojums interjerā radīs omulīgu un ērtu vidi, kurā ir patīkami atrasties jebkurā laikā. Mūsdienās veikalos ir pieejama tik plaša izvēle, ka ir ļoti viegli apjukt starp neskaitamiem modeļiem, kuri atšķiras pēc stila, izmēra, krāsas un materiāla. Ir pieejamas lampas no visdažādākajiem materiāliem un to kombinācijām - stikla, metāla, plastmasas, auduma un pat koksnes. Jūs varat izvēlēties arī vēlamo spuldzīšu skaitu, lai sasniegtu vēlamo gaismas intensitāti. Jums ir iespēja piemeklēt vispiemērotākos modeļus ikvienai telpai - virtuvei, birojam, guļamistabai, priekšnamam un viesistabai. Mūsu piedāvājumā ir pieejami modernas un klasiskas griestu un piekaramās lampas, iebūvējamais LED apgaismojums, ventilatori, sienas modeļi, stāvlampas un krāsainas lampas bērnu istabai, kas ne tikai pildīs savu galveno funkciju, bet arī kalpos kā unikāls dizaina elements. Lai radītu vienotu stilu Jūsu mājas interjerā, Jūs varat izvēlēties dažāda veida gaismekļus no vienas kolekcijas.

Sestdienas TOP piedāvājums

Populārākās apgaismojuma preces

Klientus visvairāk interesējošās preces

Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,07 / mēn. € 1699 5/5
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Candellux Frutta cena un informācija | Griestu lampa Candellux Frutta | 220.lv LABĀKA CENA
€ 0,91 / mēn. € 1449
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 0,88 / mēn. € 1399
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 0,88 / mēn. € 1399 4/5
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 2,52 / mēn. € 3999 4/5
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 2,52 / mēn. € 3999
Uz grozu
LABĀKA CENA
Griestu lampa Spring cena un informācija | Griestu lampa Spring | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,25 / mēn. € 1999
Uz grozu
LABĀKA CENA
Stāvlampa Candelux Nebrasca cena un informācija | Stāvlampa Candelux Nebrasca | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 7,50 / mēn. € 11900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €

Apgaismojuma jaunumi

Azzardo piekarināma lampa AZ1916 Paulo 4 cena un informācija | Azzardo piekarināma lampa AZ1916 Paulo 4 | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 14,42 / mēn. € 22900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo piekarināma lampa AZ1923 Natalia 2 S cena un informācija | Azzardo piekarināma lampa AZ1923 Natalia 2 S | 220.lv % 0 € PIEGĀDE VIRS 249 €
€ 22,61 / mēn. € 35900 8d. 4st.
Uz grozu
0 € PIEGĀDE VIRS 249 €
Azzardo piekarināma lampa AZ1884 Duncan cena un informācija | Azzardo piekarināma lampa AZ1884 Duncan | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 10,01 / mēn. € 15900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo piekarināma lampa AZ1911 Paulo 4 cena un informācija | Azzardo piekarināma lampa AZ1911 Paulo 4 | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 14,42 / mēn. € 22900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo griestu lampa AZ1885 Jerry 3 cena un informācija | Azzardo griestu lampa AZ1885 Jerry 3 | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 8,75 / mēn. € 13900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo sienas lampa AZ1888 Norman Wall XL cena un informācija | Azzardo sienas lampa AZ1888 Norman Wall XL | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 11,27 / mēn. € 17900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo griestu lampa AZ1820 Paulo 4 cena un informācija | Azzardo griestu lampa AZ1820 Paulo 4 | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 11,90 / mēn. € 18900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €
Azzardo sienas lampa Raul White cena un informācija | Azzardo sienas lampa Raul White | 220.lv LABĀKA CENA
€ 0,82 / mēn. € 1299
Uz grozu
LABĀKA CENA
Azzardo griestu lampa AZ1796 Paulo 2 cena un informācija | Azzardo griestu lampa AZ1796 Paulo 2 | 220.lv % 3 € ATLAIDE NO 59 €
€ 8,75 / mēn. € 13900 4st. 50min.
Uz grozu
3 € ATLAIDE NO 59 €

Apgaismojums Jūsu mājai

Iekārtojot mājokli, mēs vēlamies radīt omulīgu, bet tajā pašā laikā arī stilīgu, praktisku un funkcionālu vidi apkārt. Liela nozīme ir gan izvēlētajām mēbelēm, gan apdares materiāliem, gan interjera priekšmetiem. Bieži vien apaismojums paliek novārtā, taču ar tā palīdzību var izveidot mājīgu atmosfēru telpā, sadalīt telpas zonās vai, gluži pretēji, vizuāli apvienot tās, kļūt par skatienu piesaistošu objektu interjerā un papildināt to vai neuzkrītoši izgaismot telpas. Apgaismojums mājoklim, birojam vai citām darba telpām ir atbildīga izvēle, kas noteikti atmaksāsies, ja pieiesiet šim uzdevumam ar īpašu rūpību. 220.lv interneta veikala sortimentā Jūs gaida neticami plaša izvēle katrai gaumei, ikviens spēs atrast lampu, kas apmierinās visas vajadzības un vēlmes.

Gaismekļi katrai telpai

Lai izvēlētos piemērotāko gaismekli konkrētai telpai, jāņem vērā sekojošie faktori:

  • Telpas izmēri. Ievērojiet telpu un lampas izmēra vizuālo attiecību: plašākām telpām ar augstiem griestiem izvēlieties masīvāku piekaramo lampu vai pat vairākas, nelielām - griestu lampas vai iebūvējamās LED spuldzes. Jūs varat kombinēt tās, tādējādi zonējot telpas vai papildus izgaismojot konkrētas vietas.
  • Kopējā stilistika. Piemēram, biroja stilam vai modernam dzīvoklim piestāvēs lakoniskas formas un krāsas, bet abažūri vai kristāla lustras piedos istabai greznību utt.
  • Gaismas spilgtums, ko spēj piedāvāt konkrēts gaismas ķermenis. Darba zonām un virtuvei jābūt izgaismotiem visspilgtāk.

Viss ir atkarīgs no konkrētām telpām un funkcijām, kādas Jūs sagaidāt no savas lampas. Lampu sortiments un to tehniskās iespējas mūsdienās ir tik plašas, ka izvēlēties atbilstošāko kļūst arvien grūtāk. 

Guļamistabas apgaismojums jāplāno atkarībā no telpas funkcionalitātes, vai izmantojat istabu tikai gulēšanai vai arī šeit ir izvietots krēsls lasīšanai, darba galds vai atpūtas zona. Gaismas ķermeņi guļamistabā rada relaksējošo atmosfēru, lai varētu pilnvērtīgi atpūsties pēc garas darba dienas. Neaizmirstiet iegādāties arī naktslampas, lai pirms miega varētu ieslēgt ne tik spilgtu apgaismojumu. Sienas lampas ir papildus gaismas avots, kas rada ļoti intīmu gaisotni. Piemērots lasīšanai guļamistabā, konkrētu interjera priekšmetu akcentēšanai, kā papildus apgaismojums gaiteņos u.c. vajadzībām. Atrodiet savu variantu - ar vienu vai vairākām spuldzēm, plafoniem maigākai gaismai vai bez tā, slēdzi vai sensoru utt.

Apgaismojums virtuvē ir ļoti svarīgs, gaismai jābūt spilgtai, jo ikdienā šajā telpā tiek pavadīts ļoti daudz laika. Visa ģimene ietur maltīti, tiek gatavoti ēdieni u.c. Noregulēt gaismas starus vēlamajā virzienā palīdzēs sliežu sistēmas ar vairākām spuldzēm. Kā centrālo gaismas avotu var izvēlēties griestu lampu un papildu iebūvējamās lampas darba zonas izgaismošanai. 

Apgaismojums vannas istabā sader ar telpas interjeru, vispopulārākā izvēle būs iebūvējamie LED gaismekļi pateicoties gaismas diožu ekonomiskumam, iespējai variēt gaismekļu skaitu pēc vajadzības, vienkāršai uzstādīšanai piekaramajos griestos, iederībai praktiski jebkurā interjerā, iespējai papildus izgaismot konkrētas zonas. LED gaismekļu formas un materiāls ļoti variē: vienkārši un neuzkrītoši, kas “nepārslogo” interjeru, vai pamanāmi izstrādājumi no metāla un krāsainā stikla, kas sniedz papildus gaismas efektus. Intensīvam, bet ekonomiskam apgaismojumam lielās telpās lielisks risinājums ir LED paneļi. Tie iederas gan birojos, gan mājokļos, piemēram, virs rakstāmgalda vai virtuves darba zonas.

Apgaismojums viesistabā attēlo telpas stilistiku, tam jābūt funkcionālam un pievilcīgam, jo šeit uzņemam ciemiņus. Plašākām telpām ar salīdzinoši augstiem griestiem piekaramās lampas kalpo kā gaismas avots un interjera papildinājums. Pie mums Jūs atradīsiet kā klasiskus variantus, tā arī modernus un pat ekskluzīvus – ar kristāliem, dekoratīvo stiklu utt.

220.lv interneta veikalā var iegādāties arī stāvlampas, galda lampas, apgaismojumu bērnu istabai vai oriģinālas lampas ar ventilatoru. Rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un atrodiet modeli, kas apmierinās visas Jūsu vēlmes. 

Apgaismojums internetā

Vairs nav nepieciešams apmeklēt interjera salonus, lai atrastu apgaismojumu savai mājai, kas pilnībā apmierinās Jūsu vajadzības. Ielūkojieties 220.lv interneta veikala sortimentā, kur pieejams viss nepieciešamais mājai vai birojam - lampas, spuldzes, LED apgaismojums, iebūvējamie gaismekļi utt. Pie mums pieejami gan ļoti funkcionāli risinājumi ikdienai, gan grezni izstrādājumi klasiskā stila cienītājiem. Izpētiet produktu bildes un detalizētus aprakstus, kur pieminēti visi izmēri, nepieciešamo spuldžu skaits un tips, spriegums u.c. svarīgi izvēles parametri. Ja Jums rodas papildus jautājumi par pasūtījuma noformēšanu vai preces īpašībām, noteikti sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kas apkalpo 24/7. Nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā ar kurjeru tieši līdz Jūsu mājas durvīm vai saņemiet bez papildus piegādes maksas mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. Apgaismojums tiešsaistē pieejams par īpaši izdevīgām cenām, ikviens atradīs modeli, kas atbilst atvēlētajam budžetam. Vēl vairāk var ietaupīt, ja sekosiet līdzi mūsu akcijām un speciālajām kampaņām, jo tad lampas tiek piedāvātas par lētāku cenu. Atjaunojiet savas mājas interjeru kopā ar 220.lv interneta veikalu!