Vairāk kategoriju
christmas

Viesistabas mēbeles

Viesistabas mēbeļu jaunumi

Viesistabas mēbeles internetā

Dzīvojamā istaba jeb viesistaba ir viena no aktīvākajām zonām ikvienā mājoklī, kurā parasti sapulcējas visi mājas vai dzīvokļa iemītnieki, lai kopīgi pavadītu laiku, izklaidētos, baudītu maltītes, kā arī uzņemtu viesus. Šai zonai jābūt iekārtotai pārdomāti, ērti un pievilcīgi, lai nodrošinātu komfortu ikvienam, kas telpā atrodas. Viens no svarīgākajiem elementiem telpas iekārtojuma veidošanā ir atbilstošas viesistabas mēbeles, kuras plašā un daudzveidīgā sortimentā pieejamas 220.lv.

Dīvāni, stūra dīvāni

Dīvāns ir viesistabas centrālais objekts ne tikai tā izmēra dēļ, bet arī tāpēc, ka šī mēbele kalpo kā vieta, kur pavadīt laiku ar mājiniekiem vai ciemiņiem. Interneta veikalā 220.lv pieejami dažādu izmēru, formu, dizainu un cenu dīvāni un stūra dīvāni katrai gaumei un budžeta iespējām! Atrodami arī lieliski izvelkamie modeļi, kuri ļauj dīvānu ātri pārveidot par gultu. Izvēlieties no dažādiem apdares materiāliem, tai skaitā, mākslīgās un dabīgās ādas, gobelēna, velūra un citiem.

Klubkrēsli

Klubkrēsls ir viena no elegantākajām mēbelēm, kādu varat iegādāties savai viesistabai. Interneta veikals 220.lv piedāvā daudzveidīgus klubkrēslus brīnišķīgos dizainos, tādēļ, izvēloties šo viesistabas mēbeli, Jūs ne tikai iegūsiet ērtu sēdvietu, bet arī oriģinālu un uzmanību piesaistošu interjera elementu.

Dīvānu komplekti

Ja vēlaties izveidot saskaņotu telpas iekārtojumu, kā arī pieejamā platība ir pietiekami liela, laba ideja ir dīvānu komplekta iegāde. Interneta veikalā 220.lv šādi komplekti pieejami dažādās kombinācijās - ar vienu klasiskās formas dīvānu un vienu vai diviem klubkrēsliem vai tāda paša dizaina dīvānu citā izmērā. Izvēles iespēju ir daudz, turklāt piedāvājam arī dīvānus, kurus var ērti pārveidot par gultām.

Sekcijas

Šī viesistabas mēbele sastopama teju ikvienā mājoklī, jo daudzi cilvēki novērtē sekcijas daudzpusību, universālo pielietojumu un funkcijas. Tā kā 220.lv piedāvā dažādu izmēru un dizainu sekcijas, ikviens pircējs var atrast tādu modeli, kas atbilst viņa vēlmēm un vajadzībām. Pieskaņojiet sekciju citām viesistabas mēbelēm vai izvēlieties komplektu ar TV galdiņu, plauktiem un skapīšiem, kas izceļas un piesaista uzmanību.

Kumodes un skapīši viesistabai

Gan dažādu svarīgu dokumentu un priekšmetu, gan arī citu nieciņu uzglabāšanai vienmēr var noderēt kvalitatīvi skapīši un kumodes, kuras iespējams pielāgot viesistabas iekārtojumam. Ņemot vērā gan pieejamo platību, gan arī stilu, kādā telpa veidota, varat iegādāties pieskaņotu kumodi un izmantot ne tikai tās atvilktnes, bet arī virsmu, lai novietotu dekoratīvus elementus. Līdzīgi var izmantot arī skapīšus, kas plašā sortimentā pieejami 220.lv.

Žurnālgaldiņi

Ja jāatrod viesistabas mēbele, kas var noderēt ikvienā mājoklī, jo ir īpaši praktiska un funkcionāla, tad noteikti jāpiemin kafijas galdiņš jeb žurnālgaldiņš, ko parasti novieto pie dīvāna vai mīkstajiem krēsliem. Aplūkojiet 220.lv un izvēlieties oriģināla dizaina galdiņu, kas kļūs par “odziņu” Jūsu interjerā!

Plaukti

Atvērtā tipa plaukti var būt lieliska mēbele, kas palīdz gudri izmantot telpas sienu platību, un tas īpaši noder gadījumos, ja viesistaba ir neliela. 220.lv pieejami gan piekaramie, gan uz grīdas stāvošie plaukti dažādos izmēros un dizainos visām vajadzībām un iespējām. 

Sēžammaisi un pufi

Ja vēlaties ar viesistabas mēbeļu palīdzību veidot mūsdienīgu telpas iekārtojumu, tad laba ideja būs krāsainu pufu vai sēžammaisu iegāde. Tie noderēs gan ikdienā, gan arī gadījumos, kad pie Jums būs ciemiņi, un būs nepieciešamas papildu sēdvietas.

Televizoru galdiņi

Šīs viesistabas mēbeles var kalpot dažādiem mērķiem – gan kā paliktnis televizora novietošanai, gan arī mēbele, kur salikt dažādas ierīces vai citus sīkumus, un kā daļa no viesistabas iekārtas / sekcijas. Pieejami dažādi izmēri un cenas, lai ikviens varētu atrast sev piemērotu modeli.

Vitrīnas un skapji

Iegādājoties vitrīnas un skapjus viesistabai, varat izvēlēties modeļus gan ar caurspīdīgām vai necaurspīdīgām durvīm, ar atvērtajiem plauktiem, kā arī atvilktnēm. Katram viesistabas mēbeļu dizainam ir konkrēta funkcija, piemēram, ja izvēlaties skapi ar stikla durvīm, tā plauktos, visticamāk, novietosit suvenīrus, traukus vai citus dekoratīvus elementus, kurus vēlaties rādīt citiem savukārt aiz necaurspīdīgām durtiņām varat novietot lietas, kuras nevēlaties izlikt apskatei.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Aizmirstiet par drūzmu lielveikalos vai gaidīšanu sastrēgumos, lai dotos iepirkties – sagādājiet visu sev nepieciešamo interneta veikalā 220.lv, jo:

  • Tas ir izdevīgi. Iegādājieties preces, un mēs tās piegādāsim Jums ērtā veidā, tai skaitā līdz pat mājokļa durvīm!
  • Tas ir ērti. Iepērcieties visu diennakti, izmantojot mūsu mājaslapu vai ērto mobilo aplikāciju.
  • Tas ir droši. Iepērcieties bez raizēm, jo mēs parūpēsimies par Jūsu datu aizsardzību!