Vairāk kategoriju

Sistēmas mēbeles

Sistēmas mēbeles

Kā izvēlēties mēbeles viesistabai, lai istaba izskatītos stilīgi un akurāti? Tas ir izaicinājums, ar kuru var tikt galā tikai pieredzējuši interjera dizaineri. Tomēr ir risinājums, kas ļaus Jums izvairīties no šīm galvassāpēm – tās ir sistēmas mēbeles. Sistēmas mēbeles viesistabai, ko tradicionāli dēvē arī par viesistabas mēbeļu komplektiem – tās ir viena otrai piemeklētas mēbeles, kas izskatīsies stilīgi katrā mājā. Ikvienam ražotājam šajā sfērā ir goda lieta izveidot sistēmas mēbeļu kolekciju un demonstrēt izmeklētu gaumi.

Sistēmas mēbeles mēdz būt dažādā komplektācijā, tomēr viesistabas mēbeļu komplektos parasti ietilpst TV galdiņš, sekcija un vitrīnas, pusdienu komplekts, mīkstās mēbeles, kumode un plaukti. Gandrīz jebkuram kolekcijas modelim var būt vairākas modifikācijas. Piemēram, tā pati kumode var būt šaura divu durvju vai plata trīs durvju. Vienā kolekcijā var būt līdz 20 dažādiem mēbeļu modeļiem, tomēr tas nenozīmē, ka, pērkot sistēmas mēbeles, Jūs iegādāsieties visas kolekcijas mēbeles. Protams, ja Jums ir liela viesistaba, Jūs varat tā arī izdarīt, bet bieži vien tik plašs klāsts ļauj iegādāties tieši to, kas Jums vajadzīgs. Un šie daži Jūsu izvēlētie varianti garantēti izskatīsies nevainojami un lieliski saskanēs viens ar otru.

Sistēmas mēbeles internetā – iespēja iegādāties vēlamās preces, neizejot no mājas. Internetveikalā 220.lv Jūs atradīsiet vairāk nekā 20 sistēmas mēbeļu kolekcijas dažādu stilu viesistabām, bet tie ir simtiem ekskluzīvu modeļu Jūsu mājas interjera mājīgumam.

Jūsu pārskatītās preces