Mobilie telefoni

Blackview mobilie telefoni

(36)

Labas

Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Blackview - jaunās paaudzes viedtālruņi

Mobilo telefonu izvēle mūsdienās ir ļoti plaša un daudzveidīga un ikviens no mobilo telefonu ražotājiem cenšas piedāvāt kaut ko unikālu un kvalitatīvu. 

Blackview  - ir mūsdienu telefonu ražotājs, kurš izmanto augstas tehnoloģijas un dod iespēju iegādāties savu produkciju par pieņemamām cenām ikvienam.

Cena

 Cenas uz šiem telefoniem Jūs patīkami pārsteigs, jo tos var nopirkt sākot no piecdesmit eiro, kas ir ļoti zema cena priekš jauna mobilā telefona. Un ir telefonu modeļi, kuri maksā ap četriem simtiem eiro,  un tie būs jau ļoti labi aprīkoti telefoni ar daudzām papildfunkcijām un iespējām.

Parametri

Tomēr pirms Blackview mobilā telefona iegādes, ir vērts tuvāk iepazīties ar tā specifikācijām. Piedāvātajiem modeļiem var ielikt divas SIM kartes. Kā arī ir pieejamas vairākas korpusu krāsas: melna, zila, sudraba, zaļa, zelta, tāpēc katrs varēs izvēlēties sev tīkāmāko krāsu. Var atrast arī divu krāsu salikumus. Lielākā daļa no modeļiem atbalsta 4G pieslēgumu, bet lētākiem modeļiem tas nav pieejams. Analoģiska situācija ir arī ar NFC funkciju, kura nav pieejama lētajos modeļos, taču ir dārgākajos. Piedāvājumā Jūs varat atrast mobilos telefonus, kuri ir mitrumizturīgi. Telefoni Blackview darbojas ar Android opērētājsistēmu, tāpat tie pārsteidz arī ar iebūvēto atmiņu, kas ir līdz 128 gigabaitiem atsevišķiem mobilo telefonu modeļiem.

Blackview telefoni ir aprīkoti ar divām kamerām, viena priekšpusē un otra aizmugurē, kā jau lielākajai daļai mūsdienu telefoniem. Kameras ir diezgan jaudīgas un kvalitatīvas, līdz ar to uzņemto bilžu kvalitāte noteikti būs augstā līmenī. Telefoniem ir ļoti stilīgs dizains, tāpat tie ir ļoti viegli.

Jo dārgāks ir telefons, jo lielāks ir papildus piedāvāto funkciju un iespēju klāsts, kurus novērtēs tehnoloģiju piekritēji.

Blackview telefoni internetā

Blackview zīmols attīstas un līdz ar to uzlabojas arī piedāvāto telefonu kvalitāte. 220.lv piedāvā Blackview mobilos telefonus, gan budžeta variantus, gan arī dārgākus un jaudīgākus. Blackview cena Jūs patiešām patīkami pārsteigs. Šis telefons būs ļoti laba izvēle, ja Jūs vēlaties kaut ko ekonomisku, bet tajā pašā laikā arī ļoti funkcionālu.