Mobilie telefoni

Nokia mobilie telefoni

(44)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Mobilie telefoni Nokia – leģenda mūsdienu izpildījumā

Telefoni Nokia uzreiz atsauc atmiņā 20.-21. gadsimta miju, kas bija pirmsākums straujai tehnoloģiskajai attīstībai un būtībā jaunas ēras sākums. Somu kompānija Nokia šajā periodā kļuva par līderiem telefonu ražošanā, nosakot tendences industrijā un dāvājot cilvēkiem leģendārus modeļus, kādēļ Nokia telefoni cilvēku prātos iesakņojušies kā visuzticamākās mobilās ierīces. Aizsākoties skārienjūtīgo tālruņu ražošanai, likās, ka Nokia ēra ir pagājusi, jo pieprasījums pēc klasiskajiem pogu telefoniem krasi saruka, taču pirms dažiem gadiem kompānija atgriezās tirgū ar uzlabotajiem pogu telefoniem un jaunajiem skārienjūtīgajiem modeļiem, ātri vien atrodot savu pircēju.

Kāpēc ir vērts izvēlēties klasisko pogu telefonu?

Klasisko pogu telefonu piedāvājums mūsdienās ir ļoti ierobežots, taču tie joprojām paliek pieprasīti, pateicoties savai pieejamai cenai, lietošanas vieglumam (īpaši gados vecākiem cilvēkiem), ilgstošai baterijas kalpošanai, uzticamībai (sasitot tālruņa ekrānu, Jūs varat turpināt pārvaldīt to ar pogām), kļūstot par ideāli piemērotu variantu tiem, kas sagaida no telefona nevainojamu zvanīšanas funkciju un ilgstošu lietošanas laiku bez uzlādes. Nokia mobilie telefoni pilnībā nodrošina šīs funkcijas, turklāt mūsdienīgā versijā: uzlabots mikrofons un skaļruņi izcilai skaņas kvalitātei, krāsains ekrāns ar lielāku izšķirtspēju, integrētās kameras Jums svarīgu mirkļu iemūžināšanai, izturīgs un rokai patīkams korpuss, atmiņas paplašināšanas iespējas ar microSD, pieeja internetam, radio, lukturis utt.

Skārienjūtīgie telefoni Nokia – modeļi un to iespējas

Kopš Nokia atgriešanās tirgū tika izlaisti jau vairāki skārienjūtīgo tālruņu modeļi uz Android bāzes, katrs nākamais no kuriem arvien funkcionālāks un atbilstošāks mūsdienu pircēju vēlmēm. Vienkāršāki Nokia modeļi ar plastikāta paneli ir pieejami par budžeta cenām un to sniegtās iespējas ir pilnībā pietiekamas ikdienas vajadzībām, bet arvien jaunāki modeļi piedāvā stilīgāku dizainu, uzlabotu aizmugurējo un frontālo kameru, kā arī NFC tehnoloģiju datu apmaiņai, kas ir retums vidējā cenu segmenta viedtālruņiem. Savukārt vissvaigākie modeļi-flagmaņi noteikti iepatiksies prasīgiem pircējiem, jo ir aprīkoti ar vairākām kamerām, OLED displeju, lielu atmiņu, bezvada un ātras uzlādes opciju, drošības skeneri, ar paaugstinātu aizsardzību pret ūdens un putekļu iedarbību utt.

220.lv piedāvājumā Jūs noteikti spēsiet atrast sev atbilstošāko tālruni. Svarīgi, ka lielākajai daļai no tiem pieejama divu SIM-karšu ievietošanas funkcija, kas var būt īpaši noderīgi biznesa pasaules cilvēkiem. Savukārt nostalģijas spēks pēc Nokia ražojumiem noteikti piesaistīs apkārtējo skatienus Jūsu jaunajam telefonam.

Izvēlēties piemērotāko telefonu par lētāku cenu palīdzēs 220.lv pieejamie preču apraksti un pircēju novērtējumi, Jums atliek tikai ērti to pasūtīt, bet par ātru piegādi parūpēsimies mēs!