Mobilie telefoni

Samsung mobilie telefoni

(96)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Samsung telefoni – pārbaudītas vērtības mūsdienu izpildījumā  

Korejiešu kompānija Samsung ir plaši pazīstama milzu korporācija, kas primāri nodarbojas ar elektronikas preču un mobilo ierīču ražošanu, tam pielietojot savus pētījumus, inovācijas un pašu ražotās detaļas. Kompānija pastāv jau vairākas desmitgades, līdz ar ko šaubas par produkcijas kvalitāti un uzticamību nerodas – mobilie telefoni Samsung tiek uzskatīti par vieniem no pārdotākajiem viedtālruņu tirgū, turklāt Samsung cenas ļauj iegādāties šo tālruni cilvēkiem ar dažādu ienākumu līmeni. Pie Samsung priekšrocībām jāmin servisa centrus visā pasaulē, kas ļauj ērti griezties pēc palīdzības garantijas un pēcgarantijas periodā, lieliskas kameras un AMOLED displejus pat budžeta modeļos, programmas atjauninājumus, ilgu baterijas kalpošanas laiku utt. Ja vēlaties tikt pie mūsdienīga telefona ar lieliskiem parametriem, apskatiet mūsu piedāvājumu. Izvēlēties piemērotāko palīdzēs tālruņu apraksti un pircēju atsauksmes.

Parametri

Kam pievērst uzmanību, izvēloties savu īsto Samsung:

- kamerai, kurai kompānija piešķir ārkārtīgi lielu uzmanību. Pat lētākie modeļi ir aprīkoti ar kvalitatīvām kamerām ar 2-4 objektīviem un daudziem efektiem (panorāmas skats, filtri utt.), bet tādu flagmaņu kā Samsung Galaxy S un Samsung Galaxy Note kameras sniegs augstākās kvalitātes fotografēšanas un filmēšanas iespējas, aptverot plašu leņķi, lieliski pielāgojoties apgaismojumam utt.

procesoram. Pat vislētākiem Samsung modeļiem ir liela veiktspēja, tie strādā ātri un precīzi. Spēļu faniem tomēr ir vērts izvēlēties Samsung flagmaņus ar lielāku jaudu.

izmēriem un dizainam – 4,5, 5 vai 6 collu diagonāle, atkarībā no tā, cik bieži un kādiem nolūkiem lietosiet savu tālruni. Ja telefons ir Jūsu neatņemams sabiedrotais ikdienas darbu plānošanā, tad Jums būs ideāli piemērots Galaxy Note sērijas tālrunis ar vislielāko ekrānu un ērtu irbuli piezīmēm.

korpusam un ekrānam. Telefoni Samsung ir aprīkoti ar spilgtiem AMOLED ekrāniem, kas jau ir kļuvuši par zīmola vizītkarti. Atkarībā no korpusa materiāla mainīsies tālruņa cena – plastikāta korpusi būs lētāki, taču, ņemot vērā, ka visbiežāk tālrunis tiek ievietots maciņā, īpaši neietekmēs kalpošanas ilgumu.  

- uzlādes iespējām – ātras un bezvadu uzlādes opcijas jaunākiem modeļiem.

- cenai. Samsung cena, protams, ir atkarīga no visiem augstākminētajiem parametriem. Cilvēkiem, kas nedzenas pēc jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, bet sagaida no tālruņa ikdienai pietiekamu funkcionālu, drošu kalpošanu, kvalitatīvu kameru un ilgu baterijas kalpošanas laiku, noteikti patiks Samsung Galaxy A sērijas tālruņi ar vienreizēju cenas-kvalitātes attiecību. Ja Jūs interesē visproduktīvākie Samsung telefoni, – cenas attiecīgi būs augstākas, taču telefonu veiktspēja, izcilas kvalitātes kamera, displejs, skaņa un citi vismodernākie papildinājumi ir tā vērti.  

Apskatot 220.lv piedāvājumu Jūs noteikti spēsiet piemeklēt pēc funkcionalitātes sev atbilstošāko modeli, savukārt Samsung cenas mūsu interneta veikalā patīkami pārsteigs. Pasūtiet savu jauno tālruni pie mums un jau tuvumā varēsiet paši pārliecināties par tā kvalitāti un atbilstību visām mūsdienu prasībām!