Mobilie telefoni

Xiaomi mobilie telefoni

(111)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

XIAOMI TELEFONS – VEIKTSPĒJĪGS IKDIENAS SABIEDROTAIS PAR IEPRIECINOŠU CENU!

Xiaomi telefoni ir ķīniešu kompānijas ražojums, un, neraugoties uz to, ka sava ceļa sākumā tie skeptiski tika saukti par „ķīniešu Apple”, pašlaik pēc neskaitāmiem uzlabojumiem tie jau ir iekarojuši viedtālruņu tirgu un ieņem tajā stabilas pozīcijas. Xiaomi cena viennozīmīgi iepriecinās pircēju, jo šie telefoni piedāvā ļoti labu funkcionalitātes un cenas attiecību, un sniegtās par Xiaomi atsauksmes ir tam apliecinājums. Ja vēlaties pirkt Xiaomi, tad aplūkojiet 220.lv piedāvājumu un, vadoties pēc preču aprakstiem un pircēju novērtējumiem, noteikti atradīsiet sev piemērotāko.

XIAMI TĀLRUŅU IESPĒJAS

Visus Xiaomi modeļus var apvienot 2 galvenajās līnijās – flagmaņos Xiaomi Mi un lētākos, bet viennozīmīgi ne sliktākos Xiaomi Redmi, katrs no kuriem izceļas ar savām priekšrocībām. 

Mūsdienīga un plaša funkcionalitāte, ieskaitot visus modernos knifus, - ja tas ir tieši tas, ko meklējat, tad ir vērts izvēlēties Xiaomi Mi līnijas jaudīgus un ātrus modeļus, kuru sistēma vienmēr tiks savlaicīgi atjaunināta, jo šīs līnijas Xiaomi tālruņiem ir prioritāte atjauninājumu saņemšanā. Tālruņu korpuss ir kvalitatīvs un izturīgs, bet dizains laika gaitā kļūst arvien revolucionārāks (piedāvājot arī bezrāmju modeļus) un krāsu izvēle plašāka, foto un videokameras ir pielāgotas visiem pasaulē aktuālajiem jauninājumiem, ieskaitot optisko stabilizāciju, savukārt jaunākie Mi līnijas modeļi jau piedāvā FullHD ekrānus ar augstu izšķirtspēju un modeļus ar lielāku diagonāli, kas pietuvinās planšetdatoriem, lai Jūs varētu ērti skatīties iemīļotos video un pat spēlēt spēles, jo Xiaomi Mi telefonu jauda to mierīgi atļauj. Savukārt, ja Jums nav nepieciešams īpaši jaudīgs telefons, ja neesat vismodernāko tehnoloģiju fans, ja Jums nepieciešams vienkāršs, bet veiktspējīgs tālrunis par zemāku cenu, tad Xiaomi Redmi līnijas tālruņi būs lieliska izvēle! Šie tālruņi spēj nodrošināt visu ikdienā nepieciešamo funkcionalitāti, piedāvājot arī viedtālruņu tirgū aktuālās tendences, tostarp: labas kvalitātes kameru un uzlabotu frontālo kameru, iespēju paplašināt iekšējo atmiņu ar microSD karti, ātras uzlādes iespēju u.c.

Xiamo tālruņi patiešām ir apvienojums visam svarīgākajam, ko mūsdienu cilvēki sagaida no viedtālruņa, neprasot no Jums lielus ieguldījumus to iegādei. Turklāt ir pieejami arī modeļi, kurus var lietot ar 2 SIM kartēm, kas var būt īpaši ērti biznesa cilvēkiem. 220.lv piedāvā aplūkot mūsu piedāvātos Xiaomi modeļus, pasūtīt tos ātri un ērti interneta veikalā un jau tuvākajā laikā pašiem pārliecināties par Xiaomi tālruņu ideālu cenas un kvalitātes attiecību!