Lādētāji-akumulatori (Power bank)

(214)

Vienmēr vēlamies būt piekļuves zonā? Tad jums būs nepieciešams rezerves barošanas avots (Power Bank), kas nodrošina iespēju jebkurā vietā un jebkurā laikā uzlādēt jūsu viedtālruni. Tas viegli ietilps jūsu somā, bet elegantais dizains kļūs par ekskluzīva imidža daļu. Ja jūsu rīcībā būs jaudīgi un funkcionāli barošanas avoti, jūs vienlaicīgi varēsiet uzlādēt vairākas dažādas ierīces – aplūkojiet mūsu sortimentu un izvēlieties to, kas piemērots tieši jums!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties ārējo akumulatoru jeb power bank?

Iespējams, arī Tu esi piedzīvojis to nepatīkamo situāciju, kad atrodies ārpus mājas un telefons izlādējas nepiemērotākajā brīdī. Šādos un citos gadījumos elektroierīču uzlādēšanai jebkurā vietā var noderēt ārējais akumulators jeb Power bank.

Priekšrocības

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku, kas ikdienā izmanto elektroniskās ierīces, izvēlas iegādāties Powerbank, jo:

  • Labs ārējais akumulators ietver lielu daudzumu enerģijas, ļaujot uzlādēt ierīces nevis vienu, bet vairākas reizes;
  • Tas ideāli piemērots steidzīgiem cilvēkiem, kuri daudz pārvietojas, un viņiem nav laika gaidīt, kad telefons vai cita ierīce uzlādējas, stāvot pieslēgta pie elektrības;
  • Modernākie Power Bank modeļi aprīkoti ar saules baterijām, kas atjauno enerģijas līmeni ierīču lādēšanai;
  • Viegli paņemt līdzi, neaizņem daudz vietas;
  • Ārējie akumulatori ir aprīkoti ar aizsardzību pret pārkaršanu un strāvas pārslodzi;
  • Ir pieejami modeļi dažādās cenās katra pircēja iespējām un vajadzībām.

Akumulatora ietilpība

Ārējo akumulatoru ietilpību mēra miliampērstundās (mAh). Ietilpība dažādiem Powerbank modeļiem var variēt no 1000 līdz pat 30 000 mAh. Lai izvēlētos ārējā akumulatora kapacitāti, jāpārdomā, kāda tipa ierīces plāno ar to uzlādēt, jo tad minimālais ieteicamais mAh skaits var atšķirties:

  • Viedtālrunim – vismaz 2000 - 5000 mAh;
  • Planšetdatoram – vismaz 10 000 mAh;
  • Laptopam – vismaz 12 500 mAh.

Izmērs un svars

Ārējo akumulatoru izmēri ir atšķirīgi, tāpēc rūpīgi izpēti preces aprakstu, lai noskaidrotu, cik liels ir modelis, kuru plāno iegādāties, kā arī, kāds ir tā svars. Ņem vērā, ka ikdienā to pārnēsāsi kabatā vai somā, tāpēc ir svarīgi atrast tādu Power Bank, kas neaizņem daudz vietas, kā arī nerada diskomfortu tā pārnēsāšanas laikā, jo papildus tam Tu noteikti nesīsi līdzi arī citas lietas, piemēram, telefonu, maku un tamlīdzīgi.

Vidēji ārējais akumulators sver pāris simtus gramu, taču tas atkarīgs gan no tā kvalitātes, gan arī ražotāja un cenas. Mūsdienās ražotāji rada arvien jaunus, modernus modeļus, kuriem ir augsta kapacitāte, taču neliels svars, tomēr jārēķinās, ka šiem akumulatoriem cena parasti ir nedaudz augstāka.

Powerbank izejošās elektriskās strāvas stiprums

Šis ir vēl viens svarīgs faktors, kam pievērst uzmanību, pērkot ārējo akumulatoru. Izejošo strāvu parasti norāda ampēros (A). Zemāku strāvas stiprumu par 1A (1000 mA) nav ieteicams izvēlēties. Jo zemāks būs šis parametrs, jo ilgāk akumulators lādēs ierīci. Piemēram, ja Tev ir iPad, kuru vēlies uzlādēt ar ārējo akumulatoru, labāk izvēlēties modeli ar diviem izejošās strāvas portiem. Viens no tiem parasti ir 1A, bet otrs – 1.5A vai 2A.

Korpusa dizains un izturība

Power Bank dizaini mūsdienās ir ļoti daudzveidīgi, sākot no lūpukrāsas lieluma akumulatoriem, beidzot ar plāniem un elegantiem modeļiem. 220.lv vari iegādāties Power bank dažādās krāsās un formās, atliek tikai izvēlēties to, kas atbilst Tavai gaumei.

Ārējais korpuss var būt izgatavots no alumīnija, ādas, nerūsējošā tērauda, plastmasas un citiem materiāliem. Svarīgi, lai tas būtu izturīgs pret triecieniem un cita veida ārējo iedarbību, jo ārējos akumulatoros atrodas baterija.

Tāpat atceries, ka, pārvadājot Power bank lidmašīnā, tas obligāti jāliek rokas bagāžā, nevis reģistrētajā bagāžā!

Power bank cena

Tas, cik maksā ārējais akumulators, galvenokārt atkarīgs no tā kapacitātes, proti, jo lielāka ietilpība, jo augstāka Power bank cena. Lētākais un izmantošanas ziņā ērtākais modelis telefona lādēšanai varētu būt ar 5000 mAh ietilpību, kuru 220.lv vari iegādāties pat cenā līdz 5 eiro.

Taču, ja vēlies ieguldīt naudu akumulatorā, kas nebūs tik bieži jālādē un spēs uzturēt pie dzīvības vairākas ierīces, prātīgāk izvēlēties modeli ar vismaz 10 000 – 20 000 mAh ietilpību.

Ražotājs

Interneta veikalā 220.lv vari iegādāties ārējo akumulatorus no ražotājiem, kas iecienīti visā pasaulē: Acme, Adata, Apple, Asus, Atx, Energizer, Esperanza, Forever, Huawei, Omega, Samsung un daudziem citiem. Iesakām ielūkoties arī citu pircēju atsauksmēs, kas palīdzēs izvēlēties tieši Tev piemērotāko Power bank.