Fitnesa aproces

(110)

Mūsdienās tehnoloģijas nemitīgi attīstās un pilnveidojas, tirgū parādās inovatīvi risinājumi, kuri uzlabo mūsu ikdienu. Viens no populārākajiem aksesuāriem šobrīd ir fitnesa aproces (fitness tracker), ar kuru palīdzību ir iespējams sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm visas dienas garumā. Plašs modeļu klāsts no Fitbit, Garmin, Polar, Xiaomi u.c. populāriem zīmoliem par izdevīgām cenām ir pieejams 220.lv interneta veikala sortimentā. Jūsu izvēlei ir pieejamas vieglas un stilīgas dažādu krāsu un izmēru viedās aproces kas ne tikai parādīs precīzu laiku, bet arī piedāvās daudz vairāk iespēju. Sporta aproces ir aprīkotas ar sadedzināto kaloriju kalkulatoru, modinātāju, sociālo tīklu un SMS paziņojumiem, sirds ritma un miega kontroles funkcijām. Viedaproces ir īpaši noderīgas sportistiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem vai arī tiem, kas tikai vēlas uzsākt veselīgu dzīvesveidu. Šo aksesuāru var savienot ar mobilo telefonu un ērti atbildēt uz zvaniem vai censties sasniegt nospraustos mērķus. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties uzticamo sabiedroto savās ikdienas gaitās!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Fitnesa aproces tiešsaistē

Veselīga dzīvesveida mode mūsu dzīvē ir ieviesusi lielāku vēlēšanos rūpēties par sevi. Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, to izdarīt ir vēl vieglāk un ērtāk. Viens no šādiem veidiem ir viedās jeb sporta aproces (fitness tracker). Ar tām var īpaši viegli sekot savas sirds ritmam un patērētājām kalorijām vai noteikt noietos kilometrus. Daudzi piekrīt, ka viedaproces ir īpaši noderīgas sporta nodarbībām, lai gan patiesībā tās būs noderīgas katram, kurš cenšas uzlabot dzīves kvalitāti.

Viedās aproces savietojamība un funkcionalitāte

Lai jaunais aktivitātes izsekotājs (activity tracker) Jūs nepieviltu, vispirms jāpievērš uzmanība tam, ar kādu mobilā tālruņa operētājsistēmu tas ir savietojams. Visbiežāk aproces no Apple ražotāja vislabāk darbojas ar iOS, bet aprocēm ar Android vispiemērotākie ir tālruņi ar Android operētājsistēmu. Tomēr ir iespējamas daudzas nianses, tāpēc labāk iepriekš pārliecināties, ka abas šī ierīces būs savstarpēji savietojamas.

Svarīgi ņemt vērā arī to, ka fitnesa aproces, līdzīgi kā viedpulksteņi vai sporta pulksteņi, atšķiras ar savu funkcionalitāti, tāpēc jau iepriekš vajadzētu padomāt par to, kādiem mērķiem Jūs to izmantosiet. Ja grasāties peldēt, tad meklējiet ierīci ar labāku ūdensizturību, ja uzmanīgi sekojat sociālo tīklu jaunumiem, tad izvēlieties modeli ar tādu programmu, bet ja pietiek ar pamatfunkcijām – izmēģiniet visvienkāršākās ierīces, piemēram, soļu skaitītāju (step tracker).

Kam vēl jāpievērš uzmanība, izdarot izvēli?

Fitnesa aprocēm (fitness band) atšķiras arī baterijas darbības ilgums: jo garāks būs darbības periods, jo retāk tā būs jānoņem. Tomēr nevajadzētu akli uzticēties norādītajiem skaitļiem, jo šis aspekts būs atkarīgs arī no tā, cik bieži un kādas programmas Jūs izlemsiet izmantot. Izlemt palīdzēs iepatikušās sporta aproces apskati un atsauksmes: jo vairāk informācijas Jums būs, jo vieglāk Jūs varēsiet pieņemt galējo lēmumu.

Pēdējā, bet laikam vispatīkamākā lieta ir izvēlēties dizainu. Jums noteikti būs izvēles iespējas – viedās aproces var būt gan īpaši košas un interesantas, gan arī ļoti solīdas un neuzkrītošas, tāpēc katrs atradīs variantu, kas vislabāk piestāvēs personiskajam tēlam.

Fitnesa aproces internetā

220.lv interneta veikala piedāvājumā ir populāri modeļi no Fitbit, Garmin, Xiaomi, Polar u.c. uzticamiem zīmoliem par labu cenu. Ietaupiet ne tikai naudu, bet arī laiku – pasūtot viedo aproci internetā, jau drīz Jūs varēsiet sagaidīt tās piegādi tieši Jums uz mājām vai arī saņemt mūsu veikalos.

Kādas fitnesa aproces ir vispopulārākās 2020. gadā?

Rekomendējamās fitnesa aproces

Visaugstāk novērtētās fitnesa aproces