Viedpulksteņi (smartwatch)

(460)

Kustība, laiks, viedpulksteņi. Kā gan var visu paspēt? Kā var visam sekot līdzi? Tagad tas viss ir iespējams bez papildu piepūles. Smartwatch jeb viedpulkstenis ir unikāls un noderīgs, tas Jums parādīs ne tikai pamatinformāciju, bet sniegs citu noderīgu informāciju, kā arī ļaus veikt izejošos zvanus. Šāda veida pulkstenim ir daudz priekšrocību - tas paziņos Jums par ienākošajiem zvaniem, parādīs atgādinājumus, atradīs Jūsu telefonu. Īsts atradums sportot gribētājiem - vairums viedpulksteņu spēj noteikt veikto kustību skaitu, pulsu, sadedzināto kaloriju skaitu. Daži no tiem uzrāda arī sirds ritmu, jeb kardiogrammu, nosaka atrašanās vietu un seko līdzi tam, cik labi atpūšaties nakts laikā. Nav vajadzības visu laiku kustēties - klausieties un izbaudiet muzikālo mākslu, ja patīk gan sports, gan mūzika, tad apvienojiet abus. Ja moka garlaicība - lietojiet lietotnes. Viedpulksteņi - izmēģiniet un paši pārliecinieties par to lielisko viedumu un praktiskumu. Tehnoloģiju laikmets ir klāt. Izmantojiet visas tā piedāvātās iespējas.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Viedpulksteņi tiešsaistē

Tehnoloģijām pilnveidojoties, mainās ne tikai mūsu ieradumi un iespējas, bet arī aksesuāri, tāpēc nav pārsteidzoši, ka laiku mums arvien biežāk parāda nevis klasiskie, bet viedpulksteņi. Tiesa gan, tādas ierīces var parādīt arī daudz vairāk, sākot ar sirds ritmu un beidzot ar patērētajām kalorijām. Ja Jūs vēlaties būt tuvu klāt modernajām tehnoloģijām, tad viedais pulkstenis (smartwatch) kļūs par vienu no piemērotākajiem risinājumiem!

Kādam nolūkam tiek izmantoti viedpulksteņi?

Šos pulksteņus visbiežāk izvēlas sportam – vismaz šobrīd ir grūti atrast ērtāku alternatīvu. Viedais rokas pulkstenis (smart watch) novēros Jūsu fizisko aktivitāti, piedāvās treniņu programmas, fiksēs rezultātus un tādējādi palīdzēs ātrāk sasniegt nosprausto mērķi. Šādu ierīci izmanto gan iesācēji, gan profesionāļi, jo ir ērti, kad kāds uzmana katru Jūsu soli!

Tomēr tas nenozīmē, ka noteikti jānodarbojas ar sportu, lai Jūsu roku greznotu šis apburošais aksesuārs. Izsmalcinātie sporta viedpulksteņi var kļūt par noderīgu un modernu palīgu katram, kurš vēlas uzmanīgi vērot savu organismu. Šis pulkstenis parādīs pulsu, kā arī novēros miega kvalitāti un citus rādītājus, kas nepieciešami lieliskai pašsajūtai. Ņemot vērā iegūtos rezultātus, Jūs varēsiet koriģēt savas dzīves ritmu. Turklāt šie aksesuāri, kas savietojami ar tālruni, var parādīt svarīgākos ziņojumus vai ienākošos zvanus, tāpēc Jūs būsiet vēl vieglāk sasniedzams.

Mūsu sortimentā plašā izvēlē ir pieejami arī bērnu viedpulksteņi, lai vecāki varētu sekot līdzi bērna atrašanāss vietai, ar to palīdzību var arī veikt un saņemt zvanus. Viedpulksteņi bērniem ir aprīkoti ar GPS, pedometru, palīdzības pogu un citām noderīgām funkcijām. Viedpulkstenis bērniem is stilīgs aksesuārs, kas noteikti iepatiksies Jūsu bērnam un Jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas bērns.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties viedpulksteni?

Vispirms jāpievērš uzmanība viedpulksteņa operētājsistēmai un tā savietojamībai ar Jūsu tālruni. Ir svarīgi zināt, ka slavenie Apple viepdulksteņi ir savietojami tikai ar iOS ierīcēm, kamēr Android watch var strādāt gan ar iOS, gan Android ierīcēm, lai gan iespējas un funkcionalitāte būs plašāka otrajā gadījumā. Jūs atradīsiet arī citas vairāk vai mazāk zināmas operētājsistēmas, tāpēc jāpārliecinās, ka tās labi darbojas kopā ar Jūsu tālruni. Izmantojot filtru sistēmu, to nebūs grūti izdarīt.

Nākamais solis ir novērtēt viedtālruņa funkcionalitāti un savas personiskās vajadzības. Dažiem pulksteņiem ir tikai visvienkāršākās funkcijas, bet citi vienlaikus var piedāvāt lielisku ūdensizturību, vairāk papildu programmu un citas derīgas īpašības. Protams, ka no tā ir atkarīga arī viedtālruņa cena, tāpēc, salīdzinot vairākus dažādus variantus, rūpīgi jāpārdomā, kas Jums tiešām ir vajadzīgs. Ja Jūs neesat pārliecināts, vai Jūsu uzmanību piesaistījušais viedpulkstenis būs kvalitatīvs, tad Jūsu šaubas var kliedēt citu pircēju atsauksmes un pieredze.

Beigās jānovērtē pulksteņa dizains. Jūs konstatēsiet daudzus dažādus stilus, sākot no pilnīgi klasiska un beidzot ar īpaši interesantu vai sportisku. Savienojiet dizainu ar savu stilu un tēlu: jo universālāks būs pulksteņa dizains, jo retāk Jums to vajadzēs noņemt. Viedpulksteņi sievietēm atšķiras ar sievišķigu dizainu un maigām krāsām.

Viedie pulksteņi internetā

Vai Jums interesē Apple watch vai Samsung Galaxy viedpulkstenis par labu cenu, vai varbūt Jūs meklējat cita ražotāja piedāvāto viedpulksteni ar labiem nosacījumiem? Mūsu preču sarakstā ir pieejami Garmin, Samsung Galaxy watch un Huawei viedpulksteņi. Turklāt izdevīga Smartwatch cena Jūs patīkami pārsteigs. Jebkuru no tiem var pasūtīt internetā – tas ir īpaši efektīvs veids, kā ietaupīt savu dārgo laiku!

Kādi viedpulksteņi ir vispopulārākie 2020 gadā?

Rekomendējamie viedpulksteņi

Visaugstāk novērtētie viedpulksteņi