Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit

 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
 • Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
  € 3 67099


  Palika 1 gab.

  Pārdevējs: 220.lv

  Lateko
  Ikmēneša maksājums
  Pirmā iemaksa, %
  10
  Pirmā iemaksa, €
  Kredīta termiņš, mēn.
  24
  Servisa apkalpošana fiziskajām personām:

  Preces apraksts: Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit

  Nikon Z 7 + 24-70mm f4 Kit

  Šajā universālajā pilna kadra mainīgā fokusa komplektā ietilpst fotokamera Z 7 un kompakts mainīgs fokusa objektīvs NIKKOR Z 24-70mm f/4 S. Uztveriet detalizētāku, dziļāku un vairāk krāsu visā kadrā. Izbaudiet vienmērīgu, klusu fokusu un izcilu pilna kadra asumu.

  EKSKLUZĪVAS DETAĻAS

  Iedvesmojošas idejas. Attēli atstāj lielu iespaidu.

  • 45,7 MP
  • 64-25 600 ISO
  • 4K VIDEO
  • 493 FOKUSA PUNKTI
  • 9 FPS

  Iedvesmojies no gaismas.

  Z savienotājs

  Z 7 ergonomiskajai bezspoguļa kamerai ir lielākais pilna kadra savienojums pasaulē un tā uztver gaismu kā vēl nekad

  PLATS SAVIENOTĀJS. LIELS EFEKTS.

  55 mm savienotāja platais diametrs ir svarīgs, jo Z sērijas kamera pārraida vairāk gaismas. Attālums starp savienotāju un kameras pilna kadra attēla sensoru ir tikai 16 mm, ļaujot sensoram sasniegt vairāk gaismas.

  IEDVESMOJOTIES NO GAISMAS.

  No krēslas ziediem līdz gleznainām ēnām. Efektīvie Nikon objektīvi ar Z savienotāju, optiskais dizains kopā ar plato savienotāju ļauj izmantot visas spējas, lai kontrolētu gaismu.

  Pasaule Jūsu acu priekšā

  Esiet drosmīgs. Esiet smalks. Tā kā Jūs varat izmantot 45,7 MP pilna kadra sensoru, Jūs pats varat radīt skaistuma nozīmi.

  Neticamas detaļas. Nesaskaņots fokuss.

  Aizmugurē apgaismots 45,7MP pilna kadra CMOS sensors ar AF, ar fokusa plaknes fāzes noteikšanu uzņem izcili spilgtus attēlus.

  Vairāk nekā ātri

  Īpaši ātrais EXPEED 6 attēlu procesors rada ārkārtīgi zema trokšņa līmeņa attēlus, savukārt dinamiskais diapazons ir lielisks gan ar augstām, gan zemām ISO vērtībām.

  Pilns kadrs. Visaptverošs attēls.

  Pārvariet izaicinājumus, ko rada ārkārtīgi precīzs augstas izšķirtspējas pikseļu skaits. Sekojiet intuīcijai līdz pat kadra malām.

  Izmantojot acu noteikšanas AF, Nikon Z sērijas kamera var uztvert objekta acis neatkarīgi no tā, vai tas atrodas vienā kadrā, vai arī tās ieskauj cilvēku pūlis. Izmantojiet kursortaustiņu, lai izvēlētos, kurām acīm ir jākoncentrējas, un kamera nodrošina, ka tās paliek fokusētas, pat ja īsu brīdi tās ir izplūdušas.

  RADOŠI IZMANTOJIET PLATO SKATU

  Fotografējiet asus fotoattēlus ar īpaši plašu 90% kadru autofokusa (AF) pārklājumu. Pat objektus KADRA malās ir viegli noteikt, pateicoties Nikon Z-objektīvu neticamajai fokusēšanas efektivitātei.

  FOKUSĒJIET BRĪVI

  AF sistēma uzreiz atpazīst kustības. Pat mazi vai ātri kustīgi objekti tiek izsekoti ar ārkārtēju precizitāti jebkuros apgaismojuma apstākļos. Varat arī izmantot zema punkta AF režīmu, lai fokusētos uz vissīkākajām detaļām.

  TUVĀKA IEPAZĪŠANĀS AR GAISMU

  Fotografējot ar objektīvu, kura maksimālā apertūra ir f / 2 vai lielāka, ekspozīciju var izmērīt līdz –4 EV.

  FIKSĒJIET KĀDU ĪPAŠU IZTEIKSMI

  Inteliģentais sejas noteikšanas AF procesors uztver un saglabā sejas pat tad, ja objekts īsu brīdi pavērsts sānis.

  Vairāk gaismas. Vairāk detaļu. Augstāka izteiksme. Aizraujošs ātrums.

  Viegli pielāgojams jebkurai videi

  ISO 64–25 600

  Neatkarīgi no tā, vai fotografējat vai ierakstāt 4K filmas, jebkura no ultrajutīgajām gaismas jutības vērtībām ir ārkārtīgi laba. Spilgtā, saules gaismā var uzņemt spilgtus, bagātīgus toņus. Turklāt, izmantojiet visaugstāko iespējamo detalizācijas līmeni slikta apgaismojuma apstākļos.

  Ļoti stabila vibrācijas samazināšana

  Kameras integrētā 5 asu optiskās vibrācijas samazināšanas (VR) tehnoloģija kompensē kameras drebēšanu piecos virzienos. Attēli paliek spilgtāki. Video ieraksts - stabils.

  Sporta režīmā, fotografējot ārkārtīgi ātri vai pagriežot kameru, skatu meklētājā tiek parādīts vienmērīgs attēls. Filmējot piecu asu optiskā VR tehnoloģija darbojas vienlaikus ar elektronisko VR, nodrošinot neticami asus kadrus.

  Sekojiet līdzi darbībai un gaismai. Fotokameras iebūvētais piecu asu optiskais VR ļauj fotografēt ar aizvara ātrumu līdz pieciem soļiem, nekā parasti būtu iespējams².

  Atklāj visu

  Uzņemiet katru ainu ar vissīkākajām detaļām ar pilnkadra 4K video iespējām.

  Koncentrējamies uz aizraujošām darbībām

  Ierakstiet pilna kadra 4K / UHD filmas ar 30 p. Uzņemiet neaizmirstamu palēninājumu īpaši detalizētās „Full HD“ filmās ar ātrumu līdz 120p. Ierakstot 4K vai „Full HD“ filmas Jūs varat viegli uzņemt fotoattēlus.

  Augsta izšķirtspēja

  Atkārtoti atlasot 8K filmas, jūs varat izveidot īpaši smalkus un detalizētus 4K materiālus. Ātrais EXPEED 6 procesors nodrošina skaistus, asus failus bez absolūta trokšņa, izkropļojumiem un krāsas maiņas.

  Skaistas krāsas

  Nikon spilgtie Z stiprinājuma objektīvi nodrošina klusu autofokusu un lielisku aizmigloto efektu. Manuāli mainot fokusu, vienlaikus fotografējot sižetu, varat izmantot arī kamerā iebūvēto maksimālā fokusa funkciju.

  Stabilas kustības

  Ierakstot filmas, varat iestatīt AF ātrumu un AF izsekošanas jutīgumu. Nikon objektīvi ar Z stiprinājumu piedāvā neticamu fokusēšanas efektivitāti, samazinot nevēlamu fokusēšanu un fokusa maiņas efektus, pietuvinot.

  INSTALĒJIET. SALIECIET. ATMODINIET SAJŪTAS.

  Definējiet savu darbplūsmu notikuma vietā vai fotoattēlu apstrādes laikā.

  10 BITU NIKON ŽURNĀLS (N-LOG)

  Izveidojiet savu. Uzņemiet attēlus ar augstu - 10 bitu dziļumu - skenējiet četras reizes vairāk informācijas nekā standarta 8 bitu ierakstos, nodrošinot vislabāko kvalitāti gan apstrādei, gan gradācijai. Aktivizējiet funkciju „View Assist“ (palīdz priekšskatījumā), lai redzētu standarta skatu ar vienkāršu gradācijas kompensāciju.

  LAIKA KODA DATI

  Pielāgojiet. Ierakstiet laika kodu, izvēloties formātu ar vai bez izlaišanas kadriem un izvadi, izmantojot 10 bitu HDMI. Z 7 ir saderīgs ar „Atomos“ atvērto protokolu: jūs varat sinhronizēt HDMI filmu sākšanu un pārtraukšanu, izmantojot ārēju ierakstītāju. Vai fotokamera.

  AKTĪVS D-LIGHTING

  Sabalansēts apgaismojums. Kamerā integrētā aktīvā D-Lighting funkcija, ar ļoti augsta kontrasta attēliem, līdzsvarots apgaismojums gaišās un ēnotajās vietās. Lieliski piemērots materiāliem, kuriem jābūt gataviem, tiklīdz tas ir nofilmēts.

  Izveidojiet jaunu pasauli

  4K un 8K laika intervālu secība ar vienmērīgām ekspozīcijas pārejām

  Jūs varat izveidot 4K / UHD laika intervāla secības, nepārvietojot tās no kameras. Turklāt sensora 45,7 efektīvās megapikseļu iespējas nodrošina iespēju izveidot satriecošas 8K laika sprīža filmas vēlākai apstrādei datorā, izmantojot nekustīgus attēlus, kas uzņemti taimera sesijā.

  Tieši kamerā

  Uzlabotais Nikon 3 686 000 pikseļu elektroniskais skatu meklētājs nodrošina skaidru attēlu. Izmantojot ļoti asu un ļoti precīzu EVF, kadrā ir fiksēts pilnīgi viss.

  IZTURĪGS

  Asfēriski stikla elementi un aizsargpārklājumi nodrošina, ka zibspuldzes, atstarojumi un netīrumi neaizēno jūsu attēlu. Izmantojiet labu redzamību nakts laikā un skaidru skatu spilgtā apgaismojumā.

  IZTEIKSMĪGI

  Lielais un gaišais OLED EVF dabiski atveido krāsas un vienmērīgi apstrādā kustības. Spilgti, vienmērīgi attēli padara tos viegli komponējamus pat ātri pagriežot kameru vai tuvinot, lai uzņemtu fokusu.

  UNIVERSĀLS

  EVF var parādīt attēlus tā, kā tie izskatās, kad tiek izmantoti iestatījumi, vai arī jūs varat izvēlēties dabisku attēlu, kas līdzīgs optiskā skatu meklētāja attēlam. Jūs varat pārklāt galveno fotografēšanas informāciju, lai atvieglotu komponēšanu jebkuram izvēlētajam attēlam.

  Nikon NIKKOR Z 24-70mm f/4 S

  Atrast perfektu leņķi, un saglabājiet to. Lietojot šo kompakto NIKKOR Z 24-70 mm f / 4 S mainīgā fokusa objektīvu, iegūsiet kvalitatīvus pilna kadra fotoattēlus. Neatkarīgi no tā, fotografējat vai filmējat - lietojot Z sērijas fotokameru no Nikon, uzņemsiet neticami detalizētus attēlus. Līdz pat kadra malai.

  Vairāk nekā tikai fotogrāfijas

  Ja jums nepieciešama daudzpusība gandrīz jebkurā fotografēšanas situācijā, šis pastāvīgas f/4 diafragmas 24-70 mm mainīgais fokusa objektīvs palīdzēs to sasniegt. Sākot ar fotografēšanu vājā apgaismojumā līdz ātrai darbībai - iegūstiet lielāku detaļu, lielāku dziļumu un bagātīgākas krāsas katrā fotoattēlā un filmā.

  Uztveriet ainu

  Minimālais fokusēšanas attālums, izvēloties tikai 0,3 m jebkurš tālummaiņas iestatījums ļauj jums kontrolēt attēla kompozīciju - no tuvplāna līdz bezgalībai.

  Iegūstiet spilgtus fotoattēlus

  Pastāvīgā f / 4 diafragma ļauj iegūt izcilu kvalitāti fotogrāfijās vājā apgaismojumā un uztur pastāvīgu ekspozīciju visā tālummaiņas diapazonā. Panāciet maksimālu fotoattēlu kvalitāti, izvairoties no nepieciešamības iestatīt augstu ISO.

  Liels diapazons

  Pateicoties īpaši platajam Z savienotājam no Nikon , objektīvs NIKKOR Z var uztvert vairāk gaismas visā kadrā. Tas apvienojumā ar nelielu attālumu starp savienotāju un sensoru palīdz ievērojami samazināt gaismas slāpēšanu kadra malās. Rezultāts - nevainojams spilgtums no vienas kadra puses līdz citai visā tālummaiņas diapazonā.

  Nevainojams. Līdz pat kadra malai.

  Pateicoties šī mainīgā fokusa objektīva izcilajām spējām nevainojami atjaunot detaļas, katrs sižeta komponents ir lieliski atveidots. Tiek kontrolēta perifēra gaismas vājināšanās kadra malās, tāpēc asums visā kadrā netiek apdraudēts. Tas nodrošina bagātīgas krāsas un augstu kontrastu.

  Neticams dzidrums

  Nikon kristāliskais pārklājums ar atstarojuma nanometru samazina attēla dublēšanos un mirgošanu pat fonā esošam apgaismojumam, tādejādi iegūstot skaidrākus attēlus. Vai arī, fotografējot ainas ar dažādiem tiešas gaismas avotiem kadrā.

  Reālistiskas gaismas

  Labāki punktu formas gaismas avoti, piem., ielu apgaismojums naktī, atjaunošana tiek samazināta līdz minimumam, samazinot mirgošanas iespējamību. Punktu formas gaismas avoti izskatās kā parasti apaļi punkti pat attēla malās.

  Ekskluzīvas krāsas

  Asfēriskais ED stikls un asfēriskās lēcas nodrošina bagātīgas krāsas un augstu kontrastu.

  Spilgts. Beztrokšņa. Precīzs.

  NIKKOR Z daudzfaktoru fokusēšanas sistēma un vairāki AF motori nodrošina objekta fokusēšanu - un palikt fokusētam. Fokusējot vienmērīgi un bez skaņas, šis objektīvs ir lieliski piemērots gan filmām, gan fotoattēliem.

  Nepieciešamais leņķis

  Pateicoties liela datu apjoma pārsūtīšanai starp objektīvu un Z sērijas fotokameru no Nikon, nodrošina augstas kvalitātes kropļojumu kompensāciju visā tālummaiņas diapazonā. Īpašs spilgtums tiek sasniegts, kamēr līnijas paliek taisnas.

  Jebkurš apgaismojums

  Šis objektīvs izmanto fotokameras vibrācijas samazināšanas funkciju un ļauj fotografēt ar aizvara ātrumu līdz piecām pieturām lēnāk nekā citādi.¹ Fotografējiet asākus fotoattēlus krēslas laikā vai ierakstiet filmas bez nevēlamas kameras drebēšanas.

  Vienmēr precīzi

  Bīdāmās lēcas nodrošina precīzu fokusu tuvplāna fotografēšanai. Pateicoties elektromagnētiskajai diafragmai, fotografējot sērijas ar lielu ātrumu, tiek saglabāta precīza ekspozīcija.

  Pārvaldiet situāciju

  Vadības gredzens, uz kuras virsmas ir reljefs, nodrošina ārkārtīgi precīzu un intuitīvu vadību. Fotografējot AF režīmā, vadības gredzenam var iestatīt ekspozīcijas kompensācijas iestatījumus. Fotografējot manuālā fokusa režīmā, vadības gredzenu var izmantot kā fokusa gredzenu. Fokusa maiņa ir regulējama atkarībā no tā, cik ātri vai lēni pagriežat gredzenu, tādejādi sniedzot lielisku kontroli pār fokusa punktu.

  Dinamiskās perspektīvas. Aizraujošas filmas.

  Filmējiet ekskluzīvu pilna kadra video ar optisku dizainu, kas pilnībā izmanto visas Z sērijas fotokameras no Nikon plašu dinamisko diapazonu iespējas. Pietuviniet objektus, kas stāsta vēsturi.

  Klusums! Darbība!

  Īpaši kluss AF tiek panākts, pateicoties praktiski klusajam pakāpju motoram. Tālummaiņa ir klusa,  savukārt klusuma vadības gredzens ļauj pielāgot diafragmu bez klikšķa skaņas.

  Pārsteidzoši gluds

  Šī objektīva vairāku fokusēšanas sistēma nodrošina neticami vienmērīgu un precīzu pārslēgšanos starp diviem dažādiem fokusa attālumiem. Kadra kustība fokusa laikā tiek samazināta, kā arī fokusa maiņa.

  Iedvesma visur

  Kopā ar Z sērijas fotokameru no Nikon šis kompakts, viegls mainīgs fokusa objektīvs sniedz jums brīvību īstenot idejas, lai kur atrastos. Katra objektīva cilindra kustīgā daļa ir noslēgta, lai aizsargātu pret putekļiem un ūdens pilieniem. Fluora pārklājumam gandrīz nepaliek ūdens pēdas, neuzkrājas putekļi un netīrumi, tāpēc fotoattēlu kvalitāte saglabājas nevainojama.

  TEHNISKIE DATI
  Tips: Z savienotājs no Nikon
  Formāts FX / 35 mm
  Fokusa attālums 24–70 mm
  Maksimālā diafragma f/4
  Minimālā diafragma f/22
  Objektīva konstrukcija 14 elementi 11 grupās (ieskaitot 1 ED lēca, 1 asfērisks ED elements, 3 asfēriski elementi, nanometriski kristāliski pārklāti elementi un ar fluoru pārklāta priekšējā lēca)
  Skata leņķis FX formāts: 84°–34°20', DX formāts: 61°–22°50'
  Fokusa attāluma skala Graduēts milimetros (24, 28, 35, 50, 70)
  Fokusēšanas sistēma Iekšējā fokusēšanas sistēma
  Minimālais fokusa attālums 0,3 m attālumā no fokusa plaknes visās tālummaiņas pozīcijās
  Diafragmas elementu skaits 7 (apaļš diafragmas atvērums)
  Pārklājums Nanometriskais kristāliskais pārklājums, fluora pārklājums
  Filtra-stiprinājuma gredzena izmērs 72 mm (P = 0,75 mm)
  Diametrs x garums Aptuveni 77,5 mm maksimālais diametrs x 88,5 mm (attālums no kameras stiprinājuma, kad objektīvs ir ievilkts)
  Svars Aptuveni 500 g
  Automātiska fokusēšana
  Iekšējais fokuss
  Fokusēšana Automātiska, manuāla
  Komplektā iekļautie piederumi 72 mm pašbloķējošs priekšējais objektīva vāciņš LC-72B, objektīva aizmugurējais vāciņš LF-N1, objektīva blende HB-85, objektīva futrālis CL-C1

  Kopīgā informācija par: Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit

  Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit
  Preces ID
  7107146
  Preces svars ar iepakojumu
  0.6 kg
  Preču zīme
  Pikseļu skaits
  LCD displeja izmērs
  Visas šī zīmola preces

  Parametri

  Maksimālā izšķirtspēja
  Sensora tips
  (APS-C) CMOS
  Izmēri
  Nav norādīts
  Svars

  Attēls

  Attēla formāts
  1:1, 4:5, 4:3, 3:2, 16:9
  Atbalstītie formāti

  Video

  Video ieraksta izšķirtspēja
  Ieraksta veids
  4K

  Objektīvs

  Diafragma
  24-70mm f/4.0

  Fokusēšanas sistēma

  Fokusa veids

  Ekspozīcija

  Ekspozīcijas ilgums
  30-1/8000 sek.
  Stabilizācijas sistēma

  Zibspuldze

  Savienojums ārējai zibspuldzei
  Ir

  Interfeiss

  Video interfeiss
  HDMI
  Video izejas
  HDMI
  USB
  Ir
  Savienojuma tips

  Atmiņa

  Atmiņas tips
  Nav norādīts
  Atmiņas karte
  Jāiegādājās atsevišķi

  Papildus

  Barošanas veids
  Komplektācija
  Fotokamera, lādētājs, objektīvs, siksna
  Skārienekrāns
  Ir
  Krāsa
  Melna
  Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.
  Ziņot par kļūdu produkta aprakstā

  BEZ MAKSAS izņem mūsu veikalā Rīgā (Ģertrūdes 94a)

  pirmdien, 24. februārī (€ 000)

  BEZ MAKSAS izņem mūsu veikalā Rīgā (Daugavgrīvas ielā 114)

  pirmdien, 24. februārī (€ 000)

  Saņemiet DPD Pickup punktā

  pirmdien, 24. februārī (€ 149)

  Piegādāsim uz mājām

  pirmdien, 24. februārī (€ 299)

  Saņem Circle K stacijā

  otrdien, 25. februārī (€ 249)

  Izņem Omniva pakomātā

  sestdien, 22. februārī (€ 199)

  Saņem Latvijas Pasts pasta nodaļā

  otrdien, 25. februārī (€ 199)

  Uzmanību! Piegādes nosacījumi ir provizoriski, jo noteikumi tiek atjaunināti atkarībā no faktiskā pasūtījuma veikšanas laika. Galīgais piegādes termiņš ir norādīts pasūtījuma apstiprinājumā.

  Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit

  Jautājumi un atbildes par preci: Nikon Z7 + 24-70mm f4 Kit

  Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

  Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

  Ziņas tēma
  Izvēlieties
  Izvēlieties tēmu
  Trūkst: 10
  Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
  Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.
  Cena:
  € 3 67099