Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)

 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
 • Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
  %
  LABĀKĀ CENA TOP prece Atlaide
  € 1 04299
  piegādei -50% 15 h. un 2 min.
  SAŅEM RĪT


  Palika 1 gab.

  Pārdevējs: 220.lv

  Garantējam labāko cenu
  -50% atlaide piegādei ar atlaižu kodu FREE2394 ir spēkā 23.10., pasūtījumiem virs 50€ ārpus Rīgas tikai reģistrētiem lietotājiem, kuri iegādājas pārdevēja 220.lv preces ar īpašo atlaižu koda ikonu.Viens lietotājs var izmantot kodu tikai vienu reizi
  Lateko
  Ikmēneša maksājums
  Pirmā iemaksa, %
  0
  Pirmā iemaksa, €
  Kredīta termiņš, mēn.
  24
  Servisa apkalpošana fiziskajām personām:
  Garantējam: 99% preces ar zīmi SAŅEM RĪT mēs sagatavosim laikā.

  Preces apraksts: Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)

  Izvēlieties to, kas ir labākais.

  Neraugoties uz kompakto izmēru un nelielo svaru, α6400 darbojas ātri un tam ir funkcijas, ko sagaidāt no pilna kadra modeļa. Nav svarīgi – fotografējat, filmējat, veidojat radošas kompozīcijas vai vienkārši uzņemat ikdienišķu pašbildi, varat baudīt skaistus skatus un nekavējoties ar tiem dalīties.

  Inovācija, kas mudina jūs radīt

  Atbrīvojiet savu radošo potenciālu ar augstu efektivitāti un uzlabotām funkcijām, piemēram, uz mākslīgā intelekta balstītu reāllaika acu noteikšanu AF; jaunu, augstas precizitātes sasniegšanu reāllaikā, ātru nepārtraukto fotografēšanu un 4K HDR (HLG) filmēšanu.

  Kāpēc izvēlēties šo modeli

  1. Ātra un uzticama automātiskā fokusēšana
  2. Acu AF reāllaika noteikšana, reāllaika uzskaite
  3. Lieliska attēlu kvalitāte
  4. 4K filmu un profesionālā līmeņa funkcijas
  5. Viedā darbība
  6. Zibens ātrums AF

  Uzticamais AF ļauj fiksēt lieliskas fotogrāfijas kustībā

  Uzlabotais kameras AF ātri un droši nosaka objekta atrašanās vietu, seko objekta kustībai, saglabājot fokusu.

  Nepārtrauktās izsekošanas funkcija

  Kad objekti kustas, tiek nodrošināta precīza izsekošana, aktivizējot blīvi izvietotus AF punktus ap objektu.

  Nepārtrauktā fotografēšana ar AF / AE līdz 11 kadr./sek.

  Pateicoties ātrajai apstrādei un lielajai buferatmiņai, nepalaidīsiet garām nevienu mirkli. Fiksējiet līdz 11 kadr./sek. ar sekojošu attēlu rādīšanu vai līdz 8 kadr./sek. ar tiešo skatu. Vienā nepārtrauktā sērijā uzņemiet līdz pat 116 JPEG kadrus (standarta) vai 46 kadrus RAW formātā.

  Klusa nepārtrauktā fotografēšana līdz 8 kadr./sek.

  Ja fotografējot nepieciešams klusums, piemēram, dzīvās uzstāšanās laikā, klusā fotografēšana bez pogas spiešanas trokšņa uzņems līdz 8 kadr./sek., izveidotais AF / AE izseko pat AF-C režīmā, izmantojot reāllaika acu noteikšanas AF vai reāllaika uzskaiti, tāpēc jums ir daudz fotografēšanas iespēju.

  Acu AF reāllaika noteikšana, reāllaika uzskaite

  Viedā objekta izsekošana

  Nesen instalētā mākslīgā intelekta objekta atpazīšanas tehnoloģija balstās uz vairākiem datiem, lai noteiktu un izsekotu pat ātri kustīgus objektus.

  Moderna acu noteikšana un izsekošana

  Precīza acu atpazīšana

  Uzlabotā reāllaika acu noteikšanas AF skaidri atpazīst cilvēka seju un precīzi fokusējas uz cilvēka acīm. Nav nepieciešami īpaši iestatījumi - vienkārši nospiediet bloķēšanas pogu.

  Nepārtraukta acu izsekošana

  AF-C iestatīšana uz reāllaika acu noteikšanu AF saglabā vienmērīgi fokusētu kustīgu objektu pat tad, kad kāda sejas daļa ir paslēpta, seja tiek izgaismota no aizmugures vai objekts skatās uz leju.

  Izvēlieties objekta kreiso vai labo aci

  Tagad iestatījumos varat iepriekš izvēlēties kreiso aci, labo aci vai automātisko iestatījumu, tāpēc lielāka uzmanība tiks pievērsta kompozīcijai. Iespējams pielāgot konkrētas pogas, lai tās varētu ātri mainīt fotografējot.

  Nepārtraukta kustīgu objektu izsekošana

  Izsekošana reāllaikā labi saglabā attēlu fokusu

  Fotografējot sporta vai cita veida pasākumus, kad objekti ātri pārvietojas, tikai pastāvīga fokusēšana var noteikt, vai jūs uztversiet svarīgu un dramatisku brīdi vai palaidīsiet to garām.

  Jaunais objektu atpazīšanas algoritms seko kustīgiem objektiem

  Jaunizveidotais objektu atpazīšanas algoritms ātri apstrādā telpisko informāciju reāllaikā, balstoties uz objekta krāsas, objekta attāluma (dziļuma), modeļa (spilgtuma), sejas un acu informācijas.

  Vienmērīga pāreja no ķermeņa uz sejas un acu izsekošana

  Attālināti fotografējot kustību, cilvēka izsekošanas sistēma uztver visu ķermeni un fokusa apgabals vienmērīgi mainās no sejas līdz acīm atbilstoši objekta stāvoklim.

  Vienkārši pieskarieties un skatieties

  Kad izvēlnē izvēlēta izsekošanas funkcija, atlasiet objektu, vienkārši pieskaroties monitoram. Fotografējot vai filmējot, kamera automātiski sāks sekot objektam.

  Lieliska attēlu kvalitāte

  Izbaudiet pārsteidzošu, neticami detalizētu attēlu

  Pateicoties lielajam sensoram un jaunākajam attēlu apstrādes modulim, varat fotografēt visu, ko vēlaties, un fotogrāfijas būs brīnišķīgi skaidras un spilgtas ar dabīgām krāsām pat vājā apgaismojumā.

  24,2 MP sensors un uzlabots attēlu apstrādes modulis

  APS-C sensors ir aprīkots ar vara vadiem un pastiprinātu apstrādes ķēdi, tādā veida gaisma tiek apkopota efektīvāk. Kopā ar attēlu apstrādes moduli tas palīdz sasniegt labāku izšķirtspēju un dabiskāku atveidojumu.

  Skaidrāki attēli pat krēslā

  Labāka trokšņu slāpēšana var palīdzēt iegūt skaidrāku attēlu pat tad, ja fotografējat krēslā, kad nepieciešama augstāka jutīga. Sākotnējā ISO jutība palielināta līdz augstākajai ISO 32 000 (maksimālā ISO jutība fotografēšanai ir ISO 102 400). Trokšņu slāpēšana ir īpaši efektīva, izvēloties vidēju vai augstu jutību.

  Dabiski attēli, kas atbilst redzamajam

  Piemērojot attēlu apstrādes algoritmus, kas tiek izmantoti pilna kadra kamerās, iegūtās krāsas ir reālākas. Cilvēka ādas tonis izskatās dabiskāks, kā arī labāk atveidotas augu krāsas.

  4K filmu un profesionālā līmeņa funkcijas

  Radošā filmu veidošana

  α6400 ir uzlabotas funkcijas, kas palīdzēs izveidot filmu – tā ir visu pikseļu skenēšana bez pikseļu savienojuma, ļaujot ierakstīt augstas izšķirtspējas 4K filmas HDR (HLG), kā arī S-Log / S-Gamut iestatījumi, un palēninātas kustības un paātrināta video ierakstīšana.

  Filmēšana ar augstu 4K izšķirtspēju

  Super 35 mm formāta ierakstīšana ar 2,4 reizēm vairāk piemēru 4K filmām (QFHD: 3840 x 2160) un izcilu attēlu kvalitāti.

  4K filmēšana

  Ātrais hibrīda AF

  „S-Log“ / HLG

  Izveidojiet filmas ar laika intervāliem

  Kamerai ir jauna fotografēšanas intervāla funkcija – nepārtraukta fotografēšana ar 1–60 sekunžu intervālu starp fotogrāfijām. Rezultātu var izmantot, lai izveidotu filmas ar laika intervāliem, izmantojot datoru un programmu „Viewer“ no „Imaging Edge TM“ lietojumprogrammām.

  Video blogs ar noderīgām funkcijām

  Ja filmējat video blogus, kadru veidošanā noderēs 180 grādu slīpuma LCD monitors. Skaņas ierakstīšana bez ārējās mikrofona ligzdas, kā arī papildu XLR adapteris (pieejams atsevišķi), lai atvieglotu profesionāla līmeņa mikrofonu izmantošanu un iegūtu labāku skaņas kvalitāti.

  Izmantojiet dažādas fotografēšanas funkcijas

  Kamera var ierakstīt palēninājuma (līdz 5 reizēm) un paātrinājuma (līdz 60 reizēm) filmas ar pēcapstrādi datorā. Lai izveidotu augstas kvalitātes palēninātu kustību filmas veidošanas brīdī, izmantojiet „Full HD“ 120 kadr./sek. ātro video ierakstīšanu. Starpposma filmēšana atvieglo rediģēšanu un apskati, bet fotoattēlu uzņemšanas funkcija – veido attēlus no ierakstītā video.

  Viedā darbība

  Augstas izšķirtspējas LCD monitors ar ērtām skārienjūtīga ekrāna funkcijām

  3.0 tipa, 180 grādu slīpuma LCD ekrāns paveic vairāk par attēla parādīšanu – tas ļauj ātri kontrolēt daudzas kameras funkcijas un intuitīvi veikt dažādas darbības.

  Skārienpaneļa fokusa apgabala izvēle

  Skārienpaneļa funkcija ļauj vienmērīgi pārslēgt pašreizējo fokusa pozīciju, skatoties caur skatu meklētāju. Vienkārši pabīdiet pirkstu pa monitoru, līdz redzat punktu, uz kura vēlaties fokusēties.

  Skārienjūtīgā fokusēšanās un skārienjūtīgā bloķēšana

  Lai pārvietotu fokusu uz kadra malas, izmantojiet skārienjūtīgo fokusēšanās funkciju, vienkārši pieskaroties monitoram. Skārienjūtīgā bloķēšanas funkcija ļauj iestatīt fokusu un ieslēgt bloķēšanu ar vienu pieskārienu.

  Skārienjūtīgā izsekošanas funkcija ļauj izsekot reāllaikā

  Izmantojot skārienjūtīgo izsekošanas funkciju, vienkārši pieskarieties monitoram, lai ieslēgtu izsekošanu reāllaikā, kad fotografējat vai filmējat. Kamera nekavējoties uztvers jūsu atlasīto objektu un koncentrēsies uz to.

  Iestatiet kameru, kā vēlaties

  Dažādas pielāgošanas funkcijas, tāpat kā pilnu kadru modeļiem, nodrošina lielāku elastību un kameras vadības kontroli.

  Lai piekļūtu vajadzīgajiem iestatījumiem, nospiediet pielāgotās pogas

  Visiem astoņiem kameras taustiņiem un vadības pogām var piešķirt kādu no 89 funkcijām un iestatījumiem. Veiktās darbības būs atkarīgas no tā, vai fotografējat, filmējat vai esat ieslēdzis atkārtoto autorizācijas režīmu.

  Vadības funkcijas „Mana izvēlne" un „Mans ritenis“

  Izmantojot funkciju „Mans ritenis“, piešķirt regulēšanas ritenim biežāk lietotās funkcijas, lai ātrāk tām piekļūtu fotografēšanas laikā. „Manā izvēlnē" reģistrējiet līdz 30 izvēlnes elementiem, lai ātri piekļūtu bieži lietotajiem izvēlnes elementiem.

  Pielāgojiet, izmantojot vizualizēto iestatīšanas ekrānu

  Izmantojot pielāgotā ekrāna iestatījumu kontroles elementu ilustrāciju, jūs varat nekavējoties redzēt, kuru pogu vai slēdzi piešķirat, bet iestatot funkciju izvēlni, jūs varat apskatīt faktisko funkciju ekrāna struktūru.

  „Imaging Edge™“ funkcijas „Remote“, „Viewer“ un „Edit“

  Uzlabojiet lietošanu ar „Imaging Edge“ lietojumprogrammu: ar „Remote“ kontrolējiet un uzraugiet savu fotografēšanu datora ekrānā; ar „Viewer“ ātri apskatiet, novērtējiet un atlasiet fotoattēlus no attēlu bibliotēkām; „Edit“ ļaus no RAW iegūt kvalitatīvus fotoattēlus. Pārvērtiet „Sony“ RAW failus augstas kvalitātes attēlos un efektīvāk pārvaldiet savus darbus.

  Kopīgā informācija par: Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)

  Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)
  Preces ID
  6939488
  Ražotāja kods
  ILCE6400LB.CEC
  Preces svars ar iepakojumu
  0.6 kg
  Preču zīme
  Pikseļu skaits
  24 Mpix
  LCD displeja izmērs

  Parametri

  Maksimālā izšķirtspēja
  Sensora tips
  (APS-C) CMOS
  ISO jutība
  Auto, 100 - 32000
  Izmēri
  Nav datu
  Svars

  Attēls

  Attēla formāts
  16:9, 3:2. 1:1
  Atbalstītie formāti

  Video

  Video ieraksta izšķirtspēja
  Ieraksta veids
  4K

  Objektīvs

  Fokusa attālums
  Diafragma
  3.5 - 5.6

  Fokusēšanas sistēma

  Fokusa veids

  Ekspozīcija

  Ekspozīcijas ilgums
  1/4000 – 30
  Stabilizācijas sistēma

  Zibspuldze

  Savienojums ārējai zibspuldzei

  Interfeiss

  Video interfeiss
  HDMI , USB 2.0
  Video izejas
  HDMI
  USB
  USB 2.0
  Savienojuma tips

  Atmiņa

  Atmiņas tips
  MS, MS Pro, MS Pro Duo, SD, SDHC, SDXC, UHS-I
  Atmiņas karte
  Jāiegādājās atsevišķi

  Papildus

  Barošanas veids
  Baterijas modelis
  NP-FW50
  Komplektācija
  Akumulators, lādētājs, pleca siksna, objektīvs ar vāciņu
  Fokusēšanas tips
  Auto
  Skārienekrāns
  Krāsa
  Melna

  Vispārīga informācija:
  • Preces krāsa, kura ir norādīta bildē, var nenozīmīgi atšķirties, bet informācija preces aprakstā ir vispārīga, tāpēc, iespējams, ka nav minēti visi preces raksturlielumi.
  • Pirms sākat iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, ja tāda ir paredzēta no ražotāja puses. Preci lietojiet tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
  • Ja pēc iepazīšanās ar preces aprakstu un specifikāciju Jums vēl ir kādas neskaidrības par preces uzstādīšanu vai lietošanu, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu:palidziba@220.lv vai pa tālruni +371 25220220.

  BEZ MAKSAS izņem mūsu veikalā Rīgā (Ģertrūdes 94a)

  RĪTDIEN, 24. oktobrī (€ 000)

  BEZ MAKSAS izņem mūsu veikalā Rīgā (Daugavgrīvas ielā 114)

  RĪTDIEN, 24. oktobrī (€ 000)

  Saņemiet DPD Pickup punktā

  RĪTDIEN, 24. oktobrī (€ 149)

  Piegādāsim uz mājām

  RĪTDIEN, 24. oktobrī (€ 299)

  Saņem Circle K stacijā

  piektdien, 25. oktobrī (€ 199)

  Izņem Omniva pakomātā

  RĪTDIEN, 24. oktobrī (€ 199)

  Saņem Latvijas Pasts pasta nodaļā

  piektdien, 25. oktobrī (€ 199)
  Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)

  Jautājumi un atbildes par preci: Sony A6400 body + 16-50mm f/3.5-5.6 E PZ OSS (black)

  Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

  Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu.

  Ziņas tēma
  Izvēlieties
  Izvēlieties tēmu
  Trūkst: 10
  Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
  Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.
  Cena:
  € 1 04299