Pārtikas preces

Ja Jums pietrūkst laika pārtikas preču iegādei, tīri fiziski netiekat uz veikalu vai Jums vienkārši apnika tērēt laiku stāvēšanai rindās, 220.lv piedāvā lielisku iespēju pasūtīt pārtiku internetā un saņemt to tieši mājās! Pārtikas preču piegāde uz mājām tiešām ir prātīga izvēle, jo Jūs ietaupīsiet laiku un varēsiet veltīt to citiem darbiem vai atpūtai, kā arī nenogurdināsiet sevi ar braukšanu uz veikalu un smagu somu nešanu! Turklāt 220.lv Jūs atradīsiet daudz izdevīgu piedāvājumu, kas iepriecinās Jūsu maciņu! 220.lv pārtikas preču sadaļā Jūs atradīsiet kvalitatīvu pārtiku no Latvijas un ārzemju ražotājiem: bakalejas produktus (putraimi, pārslas un makaroni; ātri pagatavojamās zupas un buljoni; konservācija; garšvielas, mērces, eļļas un etiķi; rieksti, sēklas un žāvēti augļi; tēja, kakao, kafija (arī kafijas automātiem); čipsi, uzkodas un dažādi saldumi), gaļu un zivis, piena produktus, dažādus dzērienus, vitamīnus un uztura bagātinātājus (arī sportistiem). Pasūtiet preces jebkurā diennakts laikā, un mēs nodrošināsim ātru piegādi visā Latvijas teritorijā! 

Populārākās preces

Klientus visvairāk interesējošās preces

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Pārtikas preces internetā – ērts un izdevīgs risinājums

Pārtika un tās iegāde – vitāla nepieciešamība, taču ne vienmēr patīkama un ērta. Bieži vien Jums vienkārši pietrūkst tam laika vai tīri fiziski netiekat uz veikalu. Bet varbūt Jums vienkārši apnika pēc darba veltīt laiku produktu iegādei un stāvēšanai rindās? Situācijas mēdz būt dažādas. Labā ziņa, ka pārtikas piegāde uz mājām kļūst par populāru un veiksmīgi izmantojamu servisu! Arī interneta veikals 220.lv piedāvā piegādāt pārtikas preces Jūsu norādītajā vietā. Mēs uzskatām, ka pārtikas preču piegāde uz mājām ir prātīga izvēle, jo:

 • Jūs ievērojami ietaupāt savu laiku. Labākajā gadījumā produktu iegāde aizņem aptuveni stundu 1-2 reizes nedēļā. Kāpēc gan neveltīt šo laiku atpūtai vai citiem mājsaimniecības darbiem? Jums ir visas iespējas! Pārtikas preču sadaļas mūsu interneta veikalā ir ērti pārskatāmas, tāpēc Jūs ļoti ātri atradīsiet visu nepieciešamo.
 • Jūs ietaupāt arī savus spēkus. Divi vai trīs maisi ar ēdienu nesagādā problēmas, kad skaisti guļ iepirkuma ratos. Taču tālāk Jums vajadzēs tos pašiem nogādāt līdz mājām. Pasūtot ēdienu pie mums, Jums vajadzēs tikai aiziet līdz mājas durvīm un pieņemt preces no kurjera.
 • Jūs ekonomējat arī naudu. 220.lv Jūs atradīsiet daudz izdevīgu piedāvājumu. Pērciet vairumā un ietaupiet vēl vairāk! Iepērkoties internetā, Jūs varat arī viegli pieturēties pie pirkumu saraksta un izvairīties no nevajadzīgiem impulsīviem pirkumiem.
 • preču sortiments Jūs iepriecinās! Preces ikdienas patēriņam un īpaši produkti gastronomiskajai baudai. Īpaši tas iepriecinās mazpilsētu iedzīvotājus, kuriem ikdienā nav iespēju redzēt plašu preču klāstu tuvākajos veikalos.
 • varat veikt pasūtījumu no jebkuras vietas un jebkurā laikā, - kā Jums ir ērtāk!

220.lv pārtikas preču sortiments

Pārtika interneta veikalā 220.lv būs piemērota gan ikdienas patēriņam, gan īpašajām svētku reizēm un oriģinālu ēdienu pagatavošanai. 220.lv piedāvājumā:

Bakaleja:

 • putraimi, pārslas un makaroni;
 • ātri pagatavojamās zupas un buljoni;
 • konservācija. Augļi sīrupā un konservēti dārzeņi salātu un citu ēdienu pagatavošanai;
 • garšvielas un mērces. Atsevišķi garšvielu iepakojumi vai garšvielu komplekti dažādās variācijās un pievilcīgos statīvos. Mērces, čatniji, adžikas garšas papildināšanai;
 • rieksti, sēklas un žāvēti augļi;
 • eļļas un etiķi dažāda tilpuma iepakojumos (tostarp 100% linsēklu, kaņepju, smiltsērkšķu eļļas no Latvijas ražotājiem);
 • tēja, kakao un kafija (arī kafijas automātiem);
 • čipsi un uzkodas;
 • šokolādes un enerģijas batoniņi;
 • cepumi un citi saldumi.

Gaļa un zivis.

Piena produkti.

Dzērieni dažādām gaumēm. Tostarp arī Latvijas ražotāju dabīgās sulas no latviešu iemīļotajām ogām un augļiem – upenēm, āboliem, aronijām, smiltsērkšķiem utt.

Vitamīni un uztura bagātinātāji. Imunitātes stiprināšanai un labsajūtai, dažādu orgānu darbības uzlabošanai, slimību riska mazināšanai. Piedāvājumā arī plašs sortiments sportistiem – uztura bagātinātāji un batoniņi enerģijai un organisma atjaunošanai pēc slodzes, proteīni, līdzekļi tievēšanai utt.

TOP piedāvājumos atradīsiet mūsu pircēju iecienītākos produktus, bet jaunumu sadaļā meklējiet sortimentu papildinājumus.

Pārtikas preču piegāde mājās bieži vien ir vairāku sarežģītu momentu tūlītējs atrisinājums. Nedaudz prakses un pēc laika vairs nespēsiet saprast, kāpēc nepirkāt produktus internetā agrāk? Pārtikas piegāde no interneta veikala 220.lv tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā! Izmantojiet iespēju iepirkties komfortabli un izdevīgi!