Bērnu aprūpe

Populārākās bērnu aprūpes preces

Klientus visvairāk interesējošās preces

Bērnu aprūpe

Ikviena māmiņa zina, ka mazulim piedzimstot, nepieciešama īpaša bērnu aprūpe ikdienā. Internetveikals www.220.lv Jums piedāvā plašu zīdaiņu kopšanas līdzekļu klāstu, preces māmiņām, tostarp piena pumpjus, lētāk.

Šajā veikalu grupā Jūs atradīsiet visu, kas tikai var būt vajadzīgs tīrības un higiēnas uzturēšanai, kā arī autiņbiksītes un bērnu kosmētiku. Katram zīdainim vajadzīgi vates diski, ar kuriem var izskalot actiņas, visas krociņas, ausu kociņi, ar kuriem būs ērti tīrīt nabiņu vai deguntiņu. Deguntiņa tīrīšanai piedāvājam iegādāties deguna aspiratoru, tā saukto puņķu atsūcēju. Izšņaukt degunu bērni iemācās tikai aptuveni divu gadu vecumā, tāpēc aspirators ir lielisks līdzeklis cīņā ar bērna iesnām.

Tāpat obligāti jābūt bērnu barošanas traukiem, kā arī ķemmei vai sukai, kas paredzēta speciāli mazulim. Sukai jābūt ar dabīgiem mīkstiem sariņiem, ķemmei – ar noapaļotiem galiņiem, lai nesavainotu mazuļa jutīgo galviņu. Šie līdzekļi tiek izmantoti vannošanas laikā, lai likvidētu blaugznu krevelītes. Neiztikt arī bez šķērītēm ar neasiem galiem. Jaundzimušo pirkstiņi ir neticami maziņi. Tomēr bieži mazuļi dzimst ar gariem nagiem, tāpēc, atgriežoties no dzemdību nama, tos jau vajadzētu saīsināt. Nav ieteicams izmantot parastās manikīra šķērītes, jo gadījumā, ja mazulis pēkšņi paraustīt roku, ar asajiem galiem iespējams viņu savainot. Tam paredzētas zīdaiņiem pielāgotas šķēres ar noapaļotiem galiem.

Mūsu veikalā Jūs atradīsiet arī lielu termometru izvēli. Vispopulārākie ir digitālie termometri, kuri mēdz būt vairāki veidi – ar mīkstu vai cietu uzgali. Bērniem un zīdaiņiem ērtāk izmantot termometrus ar mīkstu uzgali. Ļoti ērti un tādi, kas visvienkāršāk ļauj izmērīt temperatūru, ir bezkontakta termometri, ar kuriem nav jāpieskaras ķermenim. Izmantojot bezkontakta termometru, ļoti ērti ir kontrolēt saslimušā bērna stāvokli: viņš nav jāmodina, jāizģērbj, jākustina, lai pārbaudītu, kā mainās temperatūra. Ķermeņa temperatūra tiek mērīta ar infrasarkanajiem stariem. Ar šiem termometriem Jūs varēsiet izmērīt arī ūdens vai bērnu maisījuma temperatūru.

Zīdaiņiem, kuriem ķermeņa masai ir būtiska nozīme viņu attīstībai (piemēram, neiznēsātajiem), piedāvājam iegādāties svarus, ar kuriem viegli pārbaudīt bērna svaru. Ar tiem var viegli nosvērt pat tad, ja bērns spārdās. Izvēlieties un pasūtiet pašus nepieciešamākos līdzekļus Jūsu bērna kopšanai, kā arī bērnu barošanai un mazuļa mazgāšanai pie mums internetā jau tagad. Ātra piegāde, kvalitatīvas preces, plaša izvēle – viss vienā vietā. Taupiet laiku un naudu!