Rotaļlietas un spēles no 3 gadiem

Rotaļlietas un spēles

Spēles ir unikāla bērnības daļa, bērni ar tām ne tikai nodarbojas un priecājas, bet spēlējoties mazuļi apgūst dažādas dzīves mācības, attīsta atmiņu, domāšanu, motorikas iemaņas, iztēli un daudz ko citu. Rotaļājoties izpaužas bērna attieksme pret apkārtējo pasauli, skats uz dzīvi, atklājas saskarsmes jūtas, līderības sasniegšana, bet pats galvenais – bērns pats izpaužas.

Spēle – tā ir bērna sociālā attīstība. Tā attīsta domāšanu, radošās iemaņas, patstāvību, iniciatīvu, ticību saviem spēkiem, norūda jūtas un emocijas, attīsta iemaņas, izziņas procesus. Rotaļājoties bērns sapņo, rada nereālu pasauli. Tāpēc, izvēloties rotaļlietas, ir jāpadomā par to, kas bērnam ir vairāk piemērots, ko viņš no tām iemācīsies, kā tās var būt noderīgas. Kad bērns aug un kļūst vecāks, viņš mācās jaunas iemaņas, sāk citādāk uztvert pasauli, tāpēc ļoti svarīgi ir piedāvāt bērnam piemērotu un viņa attīstības periodam atbilstošu rotaļlietu.

Protams, ka trīs mēnešus vecam bērnam piemērotas rotaļlietas nederēs četrgadīgam bērnam. Internetveikals 220.lv par ļoti labām cenām piedāvā oriģinālu rotaļlietu izvēli, kas atbilst noteiktai vecuma grupai. Mazuļiem, kas tikai sāk iepazīt apkārtējo pasauli, ļoti svarīgi ir pieskarties, redzēt un dzirdēt. Mūsu veikala mazuļu rotaļlietu nodaļā jūs atradīsiet dažādus grabulīšus, puzles, klucīšus, melodijas spēlējošas un citas skatienu vilinošas rotaļlietas, kas piesaista skatienu.

Tiem, kas sāk staigāt, piedāvājam staiguļus, automašīnas, konstruktorus, mūzikas instrumentus. Arī vecāki bērni izvēlēsies sev iepatikušos rotaļlietu.

Piedāvājam par ļoti labu cenu ļoti plašu rotaļlietu izvēli gan meitenēm, gan zēniem. Spēlējoties ar rotaļlietām, tādām, kā lelles, dažādi spēļu instrumenti (virtuves piederumi, būvmateriāli u.tml.), bērni apgūst dzīves nianses: saskarsmi, radušos problēmu risināšanu.

Galda spēles un spēles vairākiem bērniem attīsta bērna sociālās iemaņas. Puzles, būvniecības bloki attīsta koordināciju un pirkstu kustības, bet radošie darbi, tādi, kā zīmēšana, veidošana no plastilīna – attīsta iztēli.

Pasūtiet pie mums internetā savam bērnam piemērotāko rotaļlietu un ietaupiet laiku un naudu.

Jūsu pārskatītās preces