Ziemas zābaki bērniem

(26)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Ziemas apavi bērniem

Ziemas zābaki bērnam ir atbildīga izvēle, kas prasa no vecākiem nopietnu iedziļināšanos. Svarīgi, lai apavi izskatītos mūsdienīgi un patiktu bērnam, kā arī saglabātu kājas siltas, sausas un, protams, veselas. 220.lv mājaslapā pieejami kvalitatīvi bērnu ziemas apavi plašā cenu diapazonā, kas ļaus Jūsu bērnam baudīt ziemas priekus ar pilnu atdevi, neuztraucoties par slapjām kājām un iesnām nākamajā dienā.

Virspuses un iekšpuses materiāls – kādu izvēlēties?

Par labākajiem materiāliem ziemas apaviem tiek atzīta dabīgā āda un jaunākie sintētiskie audumipiemēram, membrāna. Ādas apaviem raksturīgs plastiskums, līdz ar to tie ērti pielāgojas pēdai, kā arī lieliski saglabā siltumu, pasargā no mitruma un nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju. Apavi no mūsdienīgiem sintētiskajiem materiāliem pēdējā laikā kļuvuši īpaši populāri, jo atgrūž mitrumu un netīrumus, saglabā kājas sausas un siltas, bet pašus apavus tīrus un pievilcīgus. Gumijotas papēža un pirkstgalu vietas sniedz papildus aizsardzību pret mitrumu. Ziemas zābaki bērniem no ādas aizvietotāja iepriecina ar cenu, bet lielākā salā uz apavu virsmas var veidoties plaisas, turklāt šis materiāls neļauj pēdai elpot. Tekstila un zamšādas apavi izskatās pievilcīgi, taču ir piemēroti tikai sausam laikam, jo ātri uzsūc mitrumu, kā arī pieprasa īpašu kopšanu.

Oderējumā priekšroka dodama dabīgajai vilnai, kas ļauj ādai elpot un ir lielisks termoregulators. Populārs un sevi pierādījis oderējums ir arī membrāna, kas ir maksimāli ūdensizturīga, lieliski saglabā siltumu un nodrošina optimālu gaisa cirkulāciju. Mākslīgās vilnas priekšrocība ir zemāka cena. Taču ir kāds mīnuss, - pie lielāka sala šis materiāls sliktāk saglabā siltumu, tāpēc nebūs piemērots bargai ziemai.

Zoli ieteicams izvēlēties no termoplastiskas gumijas, jo tai ir laba saķere ar virsmu un līdz ar to aizsardzība pret paslīdēšanu. Un atcerieties, - bieza un polsterēta zole labāk saglabā siltumu zābaka iekšpusē.

Citi svarīgi parametri ziemas apavu izvēlē

- Stulma augstums. Apavi ar augstu stulmu pasargā no sniega iekļūšanas tajos. Taču ņemiet vērā bērna vecumu, - mazuļiem tādos apavos būs grūti pārvietoties. Šai vecuma grupai būs piemērotāki modeļi ar vidēja garuma stulmu.

- Purngala platums. Ieteicams izvēlēties maksimāli platus purngalus, jo šauri modeļi traucē normālai asinsritei, līdz ar ko salst kāju pirksti.

- Svars. Ar vieglākiem apavi slodze uz bērna kājām būs daudz mazāka, ļaujot bez problēmām pārvarēt garākas distances.

- Aizdare. Augsti zābaki bez aizdares garantē sausas kājas, taču tādi modeļi vairāk piemēroti lielākām meitenēm un puišiem. Mazākiem bērniem ieteicams izvēlēties apavus ar regulējamu aizdari (šņorēm vai lipekļiem), lai noregulētu apava platumu un labi nofiksētu pēdu. Ideāls variants – apavi ar šņorēm/lipekli un rāvējslēdzēju, ko būs ērti izmantot ikdienā.

- Kopšana. Daži modeļi ir piemēroti mazgāšanai veļas mašīnā, kas ievērojami atvieglo to kopšanu, ļaujot ilgu laiku saglabāt apavus kā jaunus.

- Gaismu atstarojošie elementi drošībai gada tumšajā laikā.

- Cilpa stulma aizmugurē palīdz ērti uzvilkt un novilkt apavus.

- Izņemamā zolīte ļauj ātri izžāvēt apavus.

220.lv Jūs atradīsiet zābakus no tādām populārām firmām kā Lassie, Crocs, Kuoma, Cool Club, Demar u.c. Ziemas zābaki meitenēm priecē ar pievilcīgām krāsām un rotaļīgām apdrukām, bet ziemas zābaki puikam izceļas ar lakonisku, bet stilīgu dizainu. Mājaslapā pieejami arī modeļi zīdainīšiem ar patīkamu un mīkstu oderējumu.

Lai izvēlētos pareizo izmēru, izmēriet bērna pēdas garumu, pieskaitiet pie tā 1,5 cm (šī brīvā vietiņa nepieciešama, lai iešanas laikā nesaltu kāju pirksti) un sameklējiet rezultātu izmēru tabulā, kas tiek piedāvāta preču aprakstā. Tādējādi Jūs varēsiet pasūtīt zābakus, neapmeklējot apavu veikalu, ekonomējot savu laiku un arī naudu, jo pie mums silti ziemas zābaki bērniem tiek piedāvāti par labāko cenu! Pārliecinieties paši!