Mazuļa nospiedumi

(53)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Mazuļu nospiedumi internetā

Piedzimstot bērnam, ir pietiekami daudz jaunu atklāsmju un patīkamu emociju, un šos mirkļus vēlamies sev saglabāt pēc iespējas ilgāk. Īpaši interesanti ir vērot to, kā mazulis aug un mainās. Lai šīs izmaiņas varētu vērot ne tikai fotogrāfijās – bieži tiek izmantoti īpaši mazuļu nospiedumi, kas ļauj iemūžināt mazuļa rociņu un kājiņu nospiedumus nedaudz citādā formātā.


Šai gadījumā kreativitātei nav robežu. Jūs paši varēsiet izlemt – kāds iemūžināšanas veids jums šķiet piemērotākais. Varbūt jūs nolemsiet, ka mazuļa pēdas jāparāda mūsdienīgākā formātā – piemēram, 3D formātā. Bet varbūt piemērotāks šķitīs tradicionālais variants no māla. Vēlāk zīdaiņa kājiņu nospiedumus var ierāmēt un izmantot kā mājas dekorāciju vai vienkāršu uzglabāt atmiņu kastītē kopā ar citu atribūtiku, kas saistīta ar svarīgākajiem mirkļiem.


Bērna kājiņu nospiedumi bieži vien tiek izvēlēti kā dāvana vecākiem – tāds variants būs lieliski piemērots mazuļa dzimšanas dienai, kristībām vai citam īpašam notikumam, bet tā vērtība saglabāsies ilgu laiku. Tādai dāvanai ideāli derēs arī rāmīši un atmiņu kastītes – jūs varēsiet atstāt neizdzēšamu iespaidu un uzdāvināsiet patīkamas emocijas. Tomēr ne mazāk priecīgs būs arī pats nospiedumu izgatavošanas process, kas dāvās pozitīvas emocijas gan bērniem, gan arī pieaugušajiem.


Tiem, kas meklē, kur pārdod bērna roku nospiedumus, aicinām ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties sīkāk ar piedāvāto preču sortimentu. Šeit par zemākām cenām pārdod nospiedumus zīdaiņu kājiņām, bet to klāsta daudzveidība garantē, ka ikviens atradīs sev piemērotu un iepatikušos preci.


Mūsdienās mēs visur steidzamies, tāpēc augstu vērtējam efektīvus risinājumus. Vairāk laika palīdzēs ietaupīt arī tas, ka nospiedumus mazuļu rokām, kājām pārdod internetā. Tāpēc - neizejot no mājām, var parūpēties par sirsnīgas dāvanas vai īpašas dekorācijas mājai iegādi. Izvēlieties jums iepatikušās preces un mēs parūpēsimies par to, lai tās cik drīz vien iespējams tiktu piegādātas jums mājās. Bieži vien mēs pat nepaspējam ievērot, cik ātri izaug mūsu bērni. Tāpēc ir svarīgi iepriekš parūpēties par patīkamām atmiņām – mazuļu nospiedumi var būt vienas no tām.