Balansa velosipēdi

(112)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Balansa velosipēdi - noderīga izklaide bērnam

Balansa velosipēdi ar katru gadu kļūst aizvien populārāki un vecāki aizvien biežāk to iegādājas savam bērnam, tāpēc arī piedāvājums tirgū ir ļoti plašs un Jums ir jāsaprot, kā izvēlēties savam bērnam vispiemērotāko modeli. Ir jāpievērš uzmanība vairākiem parametriem, lai braukšana bērnam sagādātu īstu prieku un viņš vēlētos to ņemt līdzi katru reizi, kad dodas pastaigā. Balansa ritenis no 2 gadiem var kļut bērnam par īsto sabiedroto.

Konstrukcija un detaļas

Balansa divritenim ir ļoti vienkārša konstrukcija, jo tas ir ļoti līdzīgs divritenim un vienīgā atšķirība ir pedāļu trūkums. No sākuma var šķist, ka balansa ritenis ir diezgan bezjēdzīga lieta, taču tā nebūt nav un tas ir ļoti noderīgs mazajiem bērniem, jo palīdz sajust līdzsvaru un vēlāk bērnam nebūs nekādu grūtību, lai iemācītos braukt ar īstu divriteni.

Balansa velosipēds sastāv no sekojošām detaļām: stūre, rāmis, riteņi un sēdeklis. Katrai no tām ir jāpievērš uzmanība un jāizvēlas vispiemērotākā, lai bērns justos ērti un droši.

Rāmis

Rāmis ir balansa velosipēda konstrukcijas pamats, tāpēc tā izgatavošanai izmanto tikai vieglus un pietiekoši izturīgus materiālus, lai braukšana būtu ērta un patīkama.

Populārākie materiāli rāmja izgatavošanai:

  • Alumīnijs. Balansa velosipēdi no alumīnija ir ļoti izturīgi un viegli, taču salīdzinājumā ar citiem materiāliem, tie ir visdārgākie. Modeļus ar alumīnija rāmi piedāvā Yvolution, Milly Mally, Globber, Micro un citi zīmoli. Puky balansa ritenis izceļas ar ergonomiskām detaļām un mūsdienīgu dizainu.
  • Tērauds. Tas ir diezan smags materiāls, tāpēc tas tiek izmantots uz modeļiem, kuri ir domāti lielākiem bērniem, lai bērns varētu patstāvīgi kontrolēt to. Pie mums var atrast arī Kettler balansa velosipēdu modeļus ar tērauda rāmi.
  • Koksne. Balansa divritenis no šī materiāla ir diezgan ekoloģisks un arī izturīgs, taču noteikti ir jāseko līdzi, lai tam netiek klāt ūdens, jo tas var sabojāt koksni. Visbiežāk par pamatu tiek izvēlēta tieši bērza koksne. Plašs piedāvājums ar koksnes rāmi ir zīmoliem Kinderkraft, Lionelo, Milly Mally un Toyz. Kinderkraft balansa ritenis ir aprīkots ar zvaniņu un papildus grozu, kur var salikt mantas.
  • Plastmasa. Velosipēdi no plastmasas ir visvieglākie, taču tie nav tik izturīgi kā no citiem materiāliem. Plastmasas modeļus iesaka iegādāties pavisam maziem bērniem kā pirmo balansa velosipēdu. Ir pieejami arī transformējami modeļi no plastmasas, kurus varēs izmantot ilgāku laiku. Mūsu piedāvājumā ir modeļi no Chillafish, Nijdam, Milly Mally zīmoliem.

Svars

Ir svarīgi, lai balansa velosipēds ir viegls, jo tad bērns pats varēs to pacelt un gadījumā, ja bērns nokritīs no tā, tad nedabūs nopietnas traumas dēļ riteņa svara. Balansa ritenis no 1.5 gadiem jau var tikt izmantots garākās pastaigās. Bērniem līdz 2.5 gadu vecumam tiek rekomendēts iegādāties balansa velosipēdu ne smagāku par 3 kg. Savukārt bērniem līdz 4 gadu vecumam, var izvēlēties modeli jau līdz 4 kg, un vēl vecākiem bērniem nerekomendē izvēlēties modeli smagāku par 6 kg. Ja bērns ir noguris un vairs nevēlas braukt ar balansa divriteni, tad Jūs bez grūtībām varēsiet paņemt to rokās un nest atlikušo ceļu, jo svars ir salīdzinoši mazs.

Riteņi

Līdzsvara velosipēdi var būt ar EVA riepām, kuras nevajag pumpēt un ar gumijas riepām, kuras ik pa laikam ir jāpiepumpē. EVA riepām ir diezgan vāja amortizācija, un tāpēc bērns varēs sajust visus ceļa nelīdzenumus. Ja ceļš ir slikts un plānojat to izmantot arī pa parka taciņām, tad labāk ir izvēlēties modeli ir gumijas riepām.

Pievērsiet uzmanību arī izvēlētā modeļa izmēram un sēdekļa augstumam, lai to izvēlētos pareizi, nomēriet bērnam kājas garumu (iekšējo) un minimālajam sēdekļa augstumam ir jābūt par dažiem centimetriem mazākam, lai bērns varētu aizstiepties līdz zemei. Gadījumā, ja Jūs iegādāsieties modeli, kurš ir pārāk liels, tad bērns ļoti ātri pazaudēs interesi, jo viņam nesanāks izmantot to, kā nākās. Savukārt, ja otrādi, modelis būs pārāk mazs, tad drīz vien būs jāiegādājas jauns modelis, kas nozīmēs jaunus finanšu ieguldījumus. Lielākājai daļai no balansa velosipēdiem var regulēt stūres un sēdekļa augstumu.

Daži modeļi ir aprīkoti arī ar bremzēm, tās noderēs, ja bērns jau māk labi braukt un tādā veidā viņš iemācīsies kontrolēt ātrumu, bet pašiem mazākajiem bremzes nav nepieciešamas, jo viņi nebrauc pārāk ātri, un nepieciešamības gadījumā var piebremzēt ar kāju palīdzību.

Interneta veikals 220.lv piedāvā plašu izvēli, jo piedāvājumā ir vairāk kā simts dažādi modeļi, Jums tikai ir jāizvēlas vispiemērotākais savam bērnam. Pateicoties lielajai krāsu, materiālu un cenu daudzveidībai, ikviens varēs atrast to, ko meklē. Jūs varat iepazīties ar katras preces detalizētu aprakstu, bildēm, kā arī ar citu klientu atsauksmēm un gadījumā, ja Jums rodas jautājumi, uzdot tos mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.