Bērnu velosipēdi

(100)

Pirmais divritenis ikvienam bērnam saistās ar īpašu pieredzi. Beidzot mazajam ķiparam ir dota iespēja braukt ar īstu transportlīdzekli, izbaudīt patstāvību un prieku, ko sniedz pārvietošanās ar velosipēdu. Interneta veikals 220.lv ir īpaši padomājis par to, lai bērnu velosipēdi būtu pieejami plašā un daudzveidīgā klāstā dažādās budžeta kategorijās. Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 100 velosipēdi bērniem, kuru vidū ir košu dizainu modeļi gan puišiem, gan meitenēm. Ja arī Jūs vēlaties iepriecināt savu atvasi ar šādu dāvanu, atceries, ka bērnu ritenis ir jāpielāgo braucēja augumam. Neatkarīgi no tā, vai Jūs interesē bērnu trīsriteņi vai bērnu divriteņi, iesakām izmantot lapas kreisajā pusē esošos preču filtrus, pēc kuriem varat atlasīt modeļus konkrētā cenu diapazonā, ar noteiktu riepas izmēru rāmja materiālu un citiem parametriem, kas svarīgi velosipēda izvēlē. Atsevišķi bērnu riteņi papildināti ar dažādiem aksesuāriem, piemēram, dubļusargu, groziņu, zvaniņu, stumšanas rokturi vecākiem, jumtiņu aizsardzībai no saules un lietus, papildritenīšiem un arī krāsainām uzlīmēm.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Bērnu velosipēdi internetā

Ir gandrīz neiespējami iedomāties savu dzīvi bez velosipēda. Jo īpaši bērniem, kas var būt labāks par braukāšanos pagalmā kopā ar vēju.  Velosipēds – tas ir ne tikai izklaide, bet arī brīnišķīgs transportlīdzeklis, kas ļaus Jūsu bērnam iemācīties saglabāt līdzsvaru, attīstīt kustības koordināciju un stiprināt ķermeņa muskuļus, pārvietoties apvidū, pārvarēt bailes no kritiena un justies neatkarīgiem. Un viņš to visu darīs ar lielu prieku, bez piespiešanas. Pastaigāšana ar bērnu uz velosipēda ne tikai stiprinās veselību, bet arī ļaus Jums jautri pavadīt laiku kopā. Ar katru braucienu bērns iegūs lielāku veiklību un pārliecību par sevi. Lai nodrošinātu drošu un ērtu braukšanu, Jums jārūpējas par ērtu un uzticamu augstas kvalitātes velosipēda iegādi.

Pirmais kritērijs, ko ražotāji ņem vērā, veidojot velosipēdu, ir bērna vecums un garums. Pirmo velosipēdu pašiem mazākajiem var sākt meklēt, tiklīdz bērns ir iemācījies pārliecinoši staigāt. Vislabāk pastaigām ar mazu bērnu būs piemēroti trīsriteņi ar vecāku vadības rokturi. Sākumā bērns var vienkārši sēdēt un mīt pedāļus, un mamma stums viņu no aizmugures. Kad bērns iemācīsies braukt patstāvīgi – rokturi var noņemt.

  • Kad bērns aug, 2-3 gadu vecumā (bērnu velosipēdi 12 collas), trīsriteni var nomainīt ar mazu bērnu velosipēdu, kas aprīkots ar diviem galvenajiem riteņiem un diviem papildu riteņiem sānos, kuri ir vēlāk noņemami. Papildu riteņi ir nepieciešami bērnam, kurš nezina, kā braukt ar divriteņu velosipēdu, lai saglabātu līdzsvaru. Modeļiem uz stūres ir aizsargi pret traumām kritiena gadījumā, kā arī aizsardzība gar ķēdi, lai bērna apģērbs neiekļūtu ķēdē. Pirmajam velosipēdam ir tikai viens ātruma ierobežojums un kājas bremze.
  • Bērnu velosipēdi no 4 gadiem, dizaina ziņā neatšķiras no iepriekšējās kategorijas modeļiem, bet ir aprīkoti ar lielāka diametra riteņiem (40 cm) - bērnu velosipēdi 14 collas un dažreiz priekšējo rokas bremzi. Bērni, kas vecāki par 4 gadiem, jau ir pietiekami spēcīgi, un viņu ķermeņa kustības ir vairāk koordinētas. Pētījumi ir pierādījuši, ka šādi bērni jau var izmantot velosipēdu ar trim ātruma režīmiem «lēnais-vidējais-ātrais», tāpēc viņiem jau var iegādāties velosipēdu ar 3 pārnesumiem.
  • Divritenis bērniem, kas vecāki par 6 gadiem (bērnu velosipēdi 20 collas), ir vairāk ātrumu, rokasbremze priekšējā un aizmugurējā. Turklāt atšķiras riteņu diametrs. Pie mums Jūs varat atrast piemērotu savam bērnam – gan meitenēm, gan zēniem.
  • Vecākiem bērniem un pusaudžiem jau ir jāizvēlas lielāki modeļi (bērnu velosipēdi 24 collas).

Bērnu uzmanību neapšaubāmi piesaistīs gaiši un ērti bērnu velosipēdi no 3 gadiem ar dažādu multeņu varoņu attēliem: Paw Patrol, Cars, Frozen, Disney Princesse, Spiderman un citi. Daudzi modeļi ir aprīkoti ar bagāžniekiem un groziem, kuros var ērti novietot rotaļlietas vai citas lietas, un dažos meiteņu velosipēdu modeļos ir pat aizmugurējais sēdeklis lellēm. Lai nodrošinātu drošību, uzstādiet zvaniņu, priekšējos un aizmugurējos atstarotājus, atbalsta kāju, dubļu sargus. Jūs varat arī uzstādīt pudeļu turētājus.

Bez tam, mēs piedāvājam piederumus maziem velosipēdu mīļotājiem, kuri paši vēl neprot braukt, bet labprāt brauc ar saviem vecākiem.

Piemēram, velosipēdu piekabes, kas paredzētas bērnu pārvadāšanai. Šādā piekabē var pārvadāt pat divus bērnus. Piekabe lieliski aizsargā bērnu no ārējās vides kaitīgās ietekmes, un vēsā laikā piekabe būs siltāka. Daudzas piekabes var tik transformētas ratiņos, tāpēc, ierodoties iepirkšanās centrā, Jūs varat noņemt piekabi no velosipēda un izmantot to kā ratiņus. Piekabe var izturēt lielas slodzes, tāpēc bērns to varēs izmantot ilgu laiku. Lielā pilsētā ideāli piemērtos bērnam būs sēdeklis, jo ar to velosipēds aizņem mazāk vietas nekā ar piekabi, un bērns sēž augstāk. Turklāt Jūs varat redzēt, ko bērns dara brauciena laikā, un sarunāties ar viņu.

Visi vecāki vēlas, lai viņu bērni augtu veselīgi, stipri un laimīgi. Velosipēds ir lielisks veids, kā sasniegt šos mērķus! Pēc velosipēda braukšanas prasmju apgūšanas bērniem tik ļoti patīk braukt, ka nevēlas no tā nokāpt. Tāpēc māciet bērnam braukt ar to no agras bērnības.

Jūs varēsiet iegādāties mūsu interneta veikalā 220.lv velosipēdu bērniem dažādā vecumā. Sortimentā ir arī bērnu velosipēdi ar vadības rokturi pavisam maziem bērniem un modeļi vecākiem bērniem.Tā kā mums bieži ir īpaši piedāvājumi, Jūs varat pasūtīt šo lielisko transportlīdzekli par izdevīgām cenām.