Elektromobīļi bērniem

(86)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Elektromobīļi – katra bērna lielais sapnis

Jau no mazotnes bērni ar apbrīnu vēro, kā vecāki dara sarežģītas “pieaugušo” lietas un sapņo, kaut arī viņi tā varētu. Viens no šiem sapņiem ir viegli realizējams – uzdāviniet savam bērnam elektromobīli, un mazais autovadītājs būs stāvā sajūsmā no iespējas pašam to vadīt!

 Elektromobīļi bērniem ir ne tikai aizraujoša laika pavadīšana, tie arī attīsta reakcijas ātrumu, kustību koordināciju, stabilizē vestibulāro aparātu, ļauj bērniem kļūt patstāvīgākiem un atbildīgākiem. Turklāt tie ir ārkārtīgi pievilcīgi un maksimāli līdzīgi oriģinālajiem transportlīdzekļiem – hromētie diski laistās saulē, priekšējais panelis ir izgaismots, motors rūc, var pašam griezt stūri, ieslēgt pagriezienus, uztaurēt, - vai nav sapnis?! 220.lv piedāvā Jums realizēt to, turklāt nepārmaksājot! Novērtējiet mūsu piedāvājumu un atrodiet piemērotāko!

Elektromobīļu veidi un darbības princips

Pie mums pieejami modeļi dažāda vecuma meitenēm un zēniem: BMW, Audi, Mercedes-Benz, u.c. vieglās automašīnas stilīgiem pilsētas ielu pavēlniekiem, džipi, kvadracikli, motocikli, tricikli, motorolleri vai sporta auto drosmīgākiem šoferiem, kas nebaidās no izaicinājumiem, vai arī retro auto īsteniem luksus-klases cienītājiem, - izvēle ir atkarīga no Jūsu bērna gaumes un temperamenta!

Elektromobīļi darbojas no uzlādējamiem akumulatoriem. Braukšanas princips ir vienkāršs, bērni to ātri apgūst: iedarbiniet transportlīdzekli ar pogu vai atslēgām un vadiet to ar gāzes un bremžu pedāļu palīdzību (dažiem modeļiem pieejama arī rokasbremze). Braukšanas virziens – uz priekšu vai atpakaļ regulējams ar sviru.

Svarīgi parametri, izvēloties piemērotāko elektromobīli

- Kādam vecumam tas paredzēts. Svarīgi ir pieturēties pie ražotāju noteiktā vecuma ierobežojuma, kas garantēs bērna drošību. Jo mazākam bērnam paredzēts elektromobīlis, jo lēnāks būs tā ātrums. Pēc bērnu vecuma elektormobīļi parasti iedalās 3 kategorijās: līdz 3 gadiem, 3-8 gadi, vecākiem par 8 gadiem.

- Transportlīdzekļa parametri, lai bērnam būtu ērti tajā sēdēt un braukt. Sēdekļa izmērus, attālumu no sēdekļa līdz pedālim u.c. izmērus Jūs varat atrast preces aprakstā. Ja Jums ir 2 vai vairāk bērnu, ieteicams izvēlēties modeļus ar 2 autosēdekļiem.

- Pa kādiem ceļiem plānojat braukāt. Vieglos automobiļus ieteicams iegādāties braukšanai pa līdzenu asfaltētu ceļu. Braukāšanai pa pagalmu – zāli vai zemes ceļu, izvēlieties modeļus ar lielāku riepu diametru un attiecīgi augstāku klīrensu – džipus, kvadraciklus un tml. Drosmīgākiem bērniem ieteicami modeļi ar pilnpiedziņu un lielāku dzinēju skaitu (līdz pat 4), kas nodrošinās transportu ar maksimālu jaudu un ļaus pārbraukt pāri visiem nelīdzenumiem.

- Riepu materiāls. Jo lielākas un mīkstākas riepas, jo komfortablāka braukšana. Salīdzinot ar gumijas riepām, plastikāta riepas nolietojas daudz ātrāk.

- Akumulatora jauda. Uzskata, ka optimāli elektromobilim jāfunkcionē aktīvajā režīmā 60-90 minūtes, bet uzlādes laikam jābūt ne ilgākam par 8 stundām. Noņemams akumulators padari uzlādi ērtāku. Jūs varat iegādāties rezerves akumulatoru un lietot tos uz maiņām. Labs risinājums, ja ģimenē aug vairāk par vienu bērnu!

- Maksimāli pieļaujamajā slodze - svarīgs moments bērna drošībai un ilgstošai tehnikas kalpošanai.

- Salons un tā materiāls. Modeļi ar ādas sēdekļiem maksā vairāk, bet ir ļoti ērti un mīksti, izskatās krāšņāk un kalpo ilgāk.

- Drošības jostas. Mazākiem bērniem ieteicams izvēlēties 3 vai pat 5-punktu drošības jostas.

Tāpat pievērsiet uzmanību:

- vai komplektā ir tālvadības pults vecākiem, kas īpaši ieteicams bērniem līdz 3 gadu vecumam, jo ļauj vecākiem kontrolēt braukšanu un nepieciešamības gadījumā piepalīdzēt.

- vai ir iebūvēts rokturis ērtai mašīnas pārvietošanai, ja tai ir izlādējies akumulators.

- transportlīdzekļa svaram, īpaši ja nedzīvojat privātmājā vai 1. stāvā.

- auto aprīkojumam – vai ir mūzikas panelis, kondicionieris, bagāžnieks u.c. no pirmā skata maznozīmīgas, bet bērnus tik ļoti iepriecinošas nianses.

Jā, bērnu acīs elektromobīļi patiešām ir iespaidīgākā dāvana, ko saņemt dzimšanas dienā vai kādā citā svarīgā notikumā. Tas būs labs ilgtermiņa ieguldījums bērna attīstībā. 220.lv bērnu elektromobīļi pieejami par labākajām cenām! Un prieks bērna acīs noteikti ir tā vērts!