Trīsriteņi

(45)

Trīsritenis - tas ir lielisks veids kā aizraujoši un interesanti pavadīt laiku ārā kopā ar bērnu. Jūsu izvēlei piedāvājam plašu sortimentu ar trīsriteņiem no populārākajiem zīmoliem, tādiem kā Kinderkraft, Smart Trike, Lorelli u.c. Lai izvēlētos transportlīdzekli bērnam, izvērtējiet kur un cik bieži Jūs to izmantosiet, kādām krāsām bērns dod priekšroku u cik daudz funkciju Jūs vēlaties. Mūsu sortimentā ir gan klasiskie trīsriteņu modeļi, gan transformeri, kuri pielāgojas bērna vecumam un tos var izmantot jau no deviņu mēnešu vecuma. Mūsu preču aprakstos ir pieejami detalizēti apraksti ar pieejamām funkcijām un tehniskajām specifikācijām. Neaizvietojams palīgs vecākiem ir rokturis, ar tā palīdzību var stumt velosipēdu, pievērsiet uzmanību arī jumtiņam, kas pasargās no tiešiem saules stariem. Tāda veida atpūta sekmēs ne tikai fizisko attīstību, bet arī ļaus Jūsu mazulim justies kā svarīgam satiksmes dalībniekam. Jūs varat baudīt mierīgas pastaigas vai arī fantazēt un izdomāt jaunas spēles. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izvēlieties vispiemērotāko trīsriteni savam bērnam, kurš būs lielisks sabiedrotais Jūsu pastaigās!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Trīsritenis - aizraujošai laika pavadīšanai ārā

Ja Jūsu bērnam jau kļūst garlaicīgi vienkārši pastaigu laikā sēdēt ratiņos, tad ir laiks sākt domāt par jaunā transpotlīdzekļa iegādi. Mūsdienās ir pieejama ļoti plaša izvēle ar dažādiem braucamrīkiem bērniem, kurus var sākt izmantot sākot jau no viena gada vecuma. Viens no drošākajiem variantiem mazākiem bērniem, ko lielākā daļa vecāku izvēlas kā pirmo transportlīdzekli ir tieši trīsritenis. Trīsriteņa iegāde ir ne tikai patīkams, bet arī ļoti atbildīgs process, kuram ir jāvelta īpaša uzmanība.

220.lv interneta veikala piedāvājums

Jūsu izvēlei ir pieejami vairāki dažādi trīsriteņi, un dažkārt ir grūti saprast, kurš no tiem ir viespiemērotākais Jūsu mazulim. Mēs tuvāk iepazīstināsim Jūs ar mūsu sortimentu, lai Jūs varētu izvēlēties vispiemērotāko. Piedāvājumā ir dažādu veidu trīsriteņi mazuļiem:

  • Klasisks bērnu trīsritenis ar mīkstu un ērtu sēdekli, stabilu rāmi un platiem pedāļiem. Ir piemērots no 3 gadu vecuma, kad bērns var jau patstāvīgi griezt pedāļus. Viena no tā svarīgākajām priekšrocībām, ka tas ir stabils, un to ir grutāk apgāzt.
  • Bērnu trīsritenis ar rokturi - īsts palīgs vecākiem, kuru bērni vēl nemāk patstāvīgi braukt. Ar to ir iespējams kontrolēt braukšanas virzienu un stumt transportlīdzekli, ja bērns jau ir piekusis.
  • Bērnu Trīsritenis transformers- lielisks variants, ko var izmantot bērniem, kuri pat vēl nestaigā patstāvīgi. Ieteicamais vecums, no kura ražotāji iesaka to izmantot ir 9 mēneši. Bērns ir nostiprināts ar drošības jostām un apkārt ir drošības barjera, lai bērns nevarētu izkrist. Trīsritenis bērnam ir aprīkots ar mīkstu un regulējamu sēdeklīti, jumtiņu, grozu mantām, paliktni kājām. Mazulim augot, drošības barjeru, paliktni kājām, rokturi var noņemt, kā rezultātā sanāks klasisks modelis. 

Sortimentā ir pieejami Smart Trike zīmola modeļi, kuriem ir pieejamas astoņas dažādas variācijas, lai bērns maksimāli ilgi varētu izmantot iegādāto transportlīdzekli. Īpašu populāritāti starp mūsu klientiem ir ieguvuši tieši Kinderkraft trīsritenis, kas izceļas ar savu dizainu, funkcijām un pieņemamo cenu.

Tāpat ir pieejami modeļi, kuriem priekšējais panelis ir ar gaismiņām un jautru mūziku, lai braukšana būtu vēl interesantāka. Jūsu bērns būs sajūsmā par tādu papildus funkciju.

220.lv interneta veikala piedāvājumā ir plaša izvēle krāsām, Jūs varat izvēlēties modeli tādās krāsās kā pelēka, sarkana, zila, zaļa, melna, violeta, rozā u.c. Meitenēm vairāk izvēlās gaišus, rozā vai arī neitrālus toņus, savukārt zēniem dod priekšroku melnai, pelēkai, zilai vai zaļai krāsai. Jūs droši varat pajautāt bērnam, kādas krāsas velosipēdu viņš vēlas.

Ja plānojat izmantot riteni tikai pa asfaltētiem ceļiem, kuri ir līdzeni un bez bedrēm, tad lieliski noderēs modeļi ar EVA riteņiem. Tie ir vieglāki salīdzinājumā ar piepūšamajiem riteņiem no gumijas. Savukārt, labāka amortizācija ir gumijas riteņiem, tāpēc, ja vēlaties doties pastaigās ar trīsriteni arī pa mežu vai citām dabas takām, labāk dot priekšroku gumijas riteņiem. 

Iepazīstieties ar mūsu plašo sortimentu trīsriteņiem, piedāvājumā ir dažādi modeļi no tādiem populāriem ražotājiem kā Lorelli, Milly Mally, Kikkaboo, Smart Trike, Kinderkraft, Kettler, Baby Tiger u.c. Visiem šiem modeļiem mēs garantējam labāko cenu, tāpēc Jūs varēsiet izvēlēties izdevīgu piedāvājumu. Rīgas iedzīvotāji var saņemt savu pasūtījumu mūsu veikalos vai ar izvēlēto piegādes veidu. Gadījumā, ja Jūs nedzīvojat Rīgā, tad mēs varam nosūtīt Jūsu pasūtījumu uz jebkuru vietu Latvijas teritorijā, izmantojot kurjerdienestu vai arī varat to saņemt Latvijas Pasta nodaļā.

Jūs varat izvēlēties vispiemērotāko modeli, izmantojot lapas kreisajā pusē piedāvāto filtrāciju. Pirmkārt, Jūs varat uzstādīt budžetu, kurā vēlaties iekļauties. Otrkāt, ir iespējams izvēlēties trīsriteņus no konkrētā ražotāja un no kāda vecuma ir paradzēts izmantot trīsriteni. Uzstādot iepriekšminētos parametrus Jūs viegli un ātri varēsiet izvēlēties transportlīdzekli, kas atbilst visām Jūsu vēlmēm un vajadzībām! Ja Jums rodas šaubas par izvēlēto modeli, iepazīstieties ar klientu atstātajām atsauksmēm un vērtējumiem par preci zem tās apraksta. Un Ja Jums rodas papildus jautājumi Jūs tos varat uzdot mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.

Stumjamais trīsritenis sniegs Jūsu bērnam neaizmirstamas emocijas un prieku, Jūs ne tikai aizraujoši pavadīsiet laiku ārā, bet arī iepazīstināsiet bērnu ar tehniku!