Bērnu pārtika

Bērnu pārtika internetā

Mūsdienās piedāvātā bērnu pārtikas daudzveidība patiešām ir milzīga, bet uztura devas daudzveidība ir veselīgas bērnības garantija.

Internetveikals www.220.lv mazuļiem piedāvā ļoti plašu pārtikas klāstu lētāk. Pie mums jūs atradīsiet piena maisījumus, dažādus biezeņus, putras, dzērienus vai uzkodas. Arī māmiņām nav jāuztraucas par iegādāto pārtiku – zīdaiņiem un maziem bērniem paredzētās pārtikas ražošanu saskaņā ar starptautiskām prasībām kontrolē ļoti stingri. Saskaņā ar likumdošanu – tajā nedrīkst izmantot konservantus un krāsvielas. Tiek pārbaudīta katra produkta partija, lai tā atbilstu nepieciešamajiem standartam. Ja kontroles gaitā tiek konstatēts, ka ražotājs ir pārkāpis noteiktos ražošanas nosacījumus vai citas prasības, tad ražošanas licence tiek atcelta.

Mēs piedāvājam pārtiku zīdaiņiem un maziem bērniem dažādā vecumā. Pašiem mazākajiem jūs atradīsiet dažādus piena maisījumu veidus. Jo tālāk, jo vairāk tiek pilnveidots maisījumu sastāvs, tiek uzlabotas barības vielu proporcijas, izmantoti dabīgi sertificēti materiāli. Tāpēc maisījumi kļūst arvien līdzīgāki īstam mātes pienam. Mūsdienu maisījumi palīdz sasniegt un attīstīt pat noturību pret infekcijām un svešķermeņiem. Tos ir viegli pagatavot un izmantot jebkurā laikā, ja māmiņa nevar vai nevēlas barot ar krūti.

Pie mums jūs varat atrast arī maisījumus uz alerģiju predisponētiem zīdaiņiem. Bet mazuļiem, kas sāk pamēģināt pirmās garšas – mēs piedāvājam dažādus dārzeņu un augļu biezeņus. Pirktie biezeņi ir ērts un ātrs pirmās “cietās” pārtikas veids zīdaiņiem. Ārsti arvien biežāk iesaka pirktos biezeņus kā zīdaiņa vajadzībām vispusīgi pielāgotu pārtiku. Lai, barojot ar rūpnieciski ražotu biezeni, uzzinātu uzturvērtību – jūs varat izmērīt – cik olbaltumvielu, tauku un kaloriju ir apēdis bērns, jo viss ir redzams etiķetē.

Piebarošanu ieteicams sākt ar kartupeļu, kabaču un citu dārzeņu biezeni, kā arī jādod dažādi augļi. Dabīgi, ka augļi ir saldāki, un bērni tos ēd labprātāk. Tāpēc ļoti svarīgi ir nesākt zīdainim izdabāt vai pārtraukt pieradināt pie dārzeņiem.

Vēl zīdainim ieteicams dot ne tikai rīvētus ēdienus, bet arī nedaudz tādu pārtiku, kuru viņš pats varētu paņemt rokās vai satvert ar pirkstiem. Barošanai jābūt aktīvai, nevis pasīvai. Pie mums jūs atradīsiet dažādus cepumus, maizītes un citas uzkodas.

Izvēlieties un pasūtiet jūsu mazulim piemērotāko pārtiku pie mums internetā jau tagad. Ietaupiet ne tikai laiku, bet arī naudu, jo mums bieži ir aktuāli piedāvājumi..