Bērnu rati un aksesuāri

Bērnu rati

Mūsdienās rati pārpilnība mūs patiešām iepriecina: krāsu un formu izvēle izdabās pat pašiem prasīgākajiem pircējiem. Mūsu internetveikals 220.lv piedāvā lētāk lielu zīdaiņu ratiņu un to aksesuāru pārpilnību. Bērnam līdz pusgada vecumam noteikti vajadzīgi rati ar šūpulīti, kurā viņš var gulēt uz horizontālas virsmas, gulēt droši un ērti, vajadzības gadījumā ietilps siltā apģērbā, apsegts ar biezu pārvalku. Arī vasarā šūpulītī zīdainis jūtas lieliski – tajā ir ērti un nav karsti. Vēlāk vecāki šūpulīti nomaina ar sporta ratiem, kas ir neaizstājami gada siltajā sezonā un braucienos. Šie rati ir daudz vieglāki, kompaktāki, labi manevrē un tiem ir citas ērtas funkcijas bērnam un vecākiem, piemēram: var mainīt bērna sēdekļa virzienu.

Mūsdienu sportiskā tipa ratiem raksturīga laba amortizācija. Bērnu nekrata, ja ceļš ir nelīdzens, un viņš var mierīgi gulēt. Sporta rati sēdekļi ir pietiekami plaši, tāpēc bērnu, ja vajag, var apģērbt siltāk un pat apsegt. Ļoti praktiski ir tas, ka sporta ratus iespējams atliekt atzveltni līdz pilnībā horizontālam stāvoklim, kas ir ērti kvalitatīvai gulēšanai.

Tie, kas nevēlas pirkt vairākus daudzveidīgus ratus, var izvēlēties vairākus variantus vienā. Iegādājoties kvalitatīvu rāmi un šūpuļa komplektu, vēlāk varēsiet viegli nomainīt šūpuli ar sporta krēslu, pielāgojot autokrēsliņu. Tas ir ļoti ērti: kad mazulis izaug no šūpuļa, nav jāmeklē jauni sporta rati, tikai uz tā paša rāmja jāuzstāda sporta daļa un var doties uz veikalu. Pie mums varat iegādāties uzreiz vai laika gaitā šo trīs daļu komplektāciju, pielāgojot vienas vai dažādu firmu produktus. Reizēm arī sīkumi var ikdienu padarīt vieglāku.

Pie mums atradīsiet arī daudz dažādus ratu aksesuārus. Piemēram, kad braucat ar ratiņiem, ir iespējams nolikt dzērienus un nepieciešamības gadījumā jums var būt brīvas abas rokas. Vasarai piedāvājam aizsardzību pret odiem, ērcēm, lietus aizkarus. Varat iegādāties papildus lietussargu, kas pielāgots ratiņu modelim. Ziemai ļoti noderēs siltie guļammaisi, kas pasargās bērnu no aukstuma. Izvēlieties un pasūtiet tagad internetā ratus, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām, kā arī to aksesuārus. Mums bieži mēdz būt dažādas atlaides, tāpēc patiešām maksāsiet visai lēti par kvalitatīvu preci. Piedāvājam vienkāršu un drošu pirkumu un ātru piegādi.