Rotaļlietas bērniem līdz 3 gadiem

Ceturtdienas TOP piedāvājums

Populārākās rotaļlietas bērniem līdz 3 gadu vecumam

Jaunumi bērnu rotaļlietām līdz 3 gadu vecumam

Rotaļlietas internetā (bērniem līdz 3 gadiem)

Atbilstoša vecuma bērni spēlē atbilstošas spēles. Saskaņā ar drošības prasībām bērnu rotaļlietas tiek grupētas bērnu rotaļlietās līdz trīs gadu vecumam un rotaļlietās bērniem no trīs gadu vecuma. Internetveikalā 220.lv piedāvā ļoti lielu bērnu mantiņu un attīstošo rotaļlietu izvēli bērniem līdz trīs gadu vecumam daudz lētāk.

Rotaļlietas ir unikāla bērnības daļa, ar tām ne tikai nodarbina un iepriecina bērnu, rotaļājoties mazulis apgūst dažādas dzīves mācības, attīsta atmiņu, domāšanu, sīkās motorikas iemaņas, iztēli un daudz ko citu. Rotaļas laikā vai, spēlējot galda spēles bērniem, izpaužas bērna attieksme pret apkārtējo pasauli, skats uz dzīvi, sabiedriskums, paredzama rīcība, bet galvenais – bērns pats izpaužas.

Rotaļa stimulē bērna sociālo iemaņu attīstību, attīsta domāšanu, radošumu, patstāvību, iniciatīvu, pārliecību par saviem spēkiem, norūda jūtas un emocijas, attīsta iemaņas, apkārtējās pasaules izziņas procesu. Rotaļājoties bērni sapņo, savā iztēlē rada nereālu pasauli.

Izvēloties rotaļlietas, ir jāpadomā par to, kas bērnam ir piemērots, ko viņš iemācīsies, kā tās viņam var būt noderīgas. Izaugot un pieaugot, bērns mācās jaunas iemaņas, sāk citādāk uztvert pasauli, tāpēc ļoti svarīgi ir piedāvāt bērnam viņa vecumam un attīstībai atbilstošu rotaļlietu. Ir pilnīgi normāli, ka trīs mēnešus vecam bērnam piemērotas rotaļlietas nebūs interesantas un aktuālas tad, kad viņam būs četri gadi, šai vecumā vairāk noderēs puzles bērniem.

Mēs piedāvājam oriģinālu un plašu rotaļlietu sortimentu, tostarp bērnu velosipēdus dažādu vecumu grupu bērniem par labu cenu. Mazuļiem, kas tikai sāk iepazīt apkārtējo pasauli, ļoti svarīgi ir pieskarties, redzēt un dzirdēt. Mūsu internetveikalā rotaļlietu grupā līdz trīs gadu vecumam jūs atradīsiet dažādus grabulīšus, attīstošus paklājiņus, mīkstās (plīša), muzikālās un citas rotaļlietas, kas piesaista skatienu.

Vecākiem bērniem noderēs populārās izglītojošās un radošās rotaļlietas. Dažādas lelles, klucīši, konstruktori, vannas mantiņas, bumbu baseins, zīmēšanas piederumi palīdz attīstīt bērna iztēli. Viens no vispopulārākajiem konstruktoriem - LEGO® ir radījis spēļu sēriju ar lielām detaļām, kas piemērotas tieši bērniem līdz 3 gadu vecumam, kuriem vēl nav pilnībā attīstījusies sīkā motorika. Konstruktors ir būvmateriāls, kas nepieciešams radošām bērna rotaļām. Konstruktori un puzles ir neaizstājami domāšanas, intelekta, iztēles un bērna radošo spēju attīstībā. Visiem konstruktoriem ir ļoti svarīgs mērķis – iemācīt bērnam pacietību un darbspējas. Konstruēšana – tā ir rotaļa un īsts darbs.

Rotaļas laikā bērnam veidojas priekšstats par formas, izmēra, priekšmetu apjoma attiecību. Pie mums jūs atradīsiet arī plašu koka mantiņu sortimentu. Tiem, kas sāk spert pirmos soļus, piedāvājam dažādas braucošās rotaļlietas (staiguļi, automašīnas), šūpuļzirdziņus. Izvēlieties un pasūtiet internetā savam mazulim piemērotu rotaļlietu jau tagad! Mums bieži mēdz būt akcijas, tāpēc jūs patiešām ietaupīsiet!