Galda un viesību spēles

(474)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Populāras galda spēles

Galda spēles – tā ir lieliska nodarbe ne tikai ģimenes lokā, bet arī draugu kompānijā. Galda spēles patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan gados vecākiem cilvēkiem. Tās ir ērti paņemt līdz. Ja laikapstākļi ir slikti, vienmēr atradīsies brīva vieta, neliels galdiņš vai neliels laukums uz grīdas, kur spēlētāji, aplī sēžot, pārbauda savus spēkus iecienītajā galda spēlē. Laikam gan pēdējie ir būtiski faktori, kas nosaka galda spēļu popularitāti, izplatību un to agrīno parādīšanos.

Internetveikals 220.lv jums piedāvā dažādas galda spēles dažādām vecuma grupām, kurās vajadzīgas dažādas spēlētāja īpašības – tā ir stratēģiskā domāšana, diplomātijas prasmes, roku veiklība, radošās spējas, kā arī prasme izmantot dažādus spēles elementus. Galda spēlēm piemīt arī pamācoša vērtība. Krāsainajā spēļu pārpilnībā Jūs patiešām atradīsiet tādas, kas pilnveido bērna attīstību, palīdz iepazīt burtus un iemācīties lasīt, attīstīt matemātiskās, loģiskās un radošās iemaņas.  Dažas spēles palīdz paplašināt vārdu krājumu, attīstīt valodu un atmiņu.

Galda spēles – tā vispirms jau ir lieliska aktivitāte tāpēc, ka tās stimulē saziņu. Spēlējot bērns mācās sacensties, spēlēt pēc iespējas labāk, zaudēt, samierināties ar partnera pārākumu, iespējams, pat uzveikt savas dusmas un kopā priecāties par cita spēlētāja uzvaru. Bērns mācās arī pacietību, jo ir jāsagaida sava kārta, jāstrādā komandā.

Izvēlieties pie mums un pasūtiet internetā Jūsu bērnam piemērotāko spēli tieši tagad! Bieži piedāvājam daudzveidīgas akcijas, tāpēc Jūs samaksāsiet viszemāko cenu! Uzdāvinot galda spēli, varēsiet būt pārliecināts, ka Jūsu dāvana nav tikai jautra aktivitāte vakaros, bet arī kopā pavadīts laiks labā kompānijā, smiekli un daudzas citas pozitīvas emocijas. Galda spēle – tas ir laiks, kad nekur nav jāsteidzas, kad vienkārši ir labi, ka Jūs esat kopā.

Jūsu pārskatītās preces

Apkalpojam zvanus visu DIENNAKTI

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt