Galda spēles

(583)

Galda spēles - jautrības nekad nevar būt par daudz! Tik daudz prieka var radīt tikai kopā pavadītais laiks ar sev mīļajiem. Tās ir tik ļoti dažādas - dažas ir pavisam viegli uztveramas, dažas ir domas mudinošas un kreativitāti veicinošas.

Cilvēkiem ik pa laikam ir nepieciešama atslodze pēc noslogotas nedēļas, skolas dienas. Dažrei vienkārši gribas novērst ikdienas domas un nedomāt ne par ko pasaulē. Katrs var atrast veidu kā atpūsties pēc savas patikas un vēlmēm, jo ir galda spēles bērniem un galda spēles pieaugušajiem. Nav nekā labāka par kārtīgu vakaru, kurā tiek iesaistīta visa ģimene.

Tās ir atmiņās paliekošas emocijas un laiks, kas ir vārdos nenovērtējams. Pastāv milzīgs piedāvājumu klāsts, kāpēc gan neļauties priekam? Spēles bērniem, loģikas spēles, klasiskās, lomu, prāta mežģi. Ja kāda no tām neuzrunā - neuztraucieties, to ir tik daudz, ka noteikti atradīsiet kādu, kas Jūs uzrunās. Ieprieciniet sevi vai uzdāviniet galda spēles bērniem.


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu galda spēli izvēlēties? 

Galda spēles ir universāla un brīnišķīga izklaide, kas saved kopā dažādu vecumu, interešu, dzimumu un pat tautību cilvēkus, ļaujot vienam otru labāk iepazīt un lieliski pavadīt laiku. Tā nav nodarbe tikai tumšiem rudens un ziemas vakariem – kopīgās sanākšanās, ģimenes pēcpusdienās, draugu vai kolēģu ballītēs un citur tieši galda spēles ir tās, kas nereti rada smieklīgākās atmiņas, par kurām pēc tam vēl ilgi var runāt.

Galda spēļu veidi

Interneta veikalā 220.lv vari izvēlēties no ļoti plaša un daudzveidīga galda spēļu sortimenta dažādām gaumēm, vecumiem un interesēm.

 • Kāršu spēles – tās ērti var paņemt līdzi jebkur – dodoties ceļojumā, braucot mašīnā, uz nometni un citur. Kurš gan nezina populāro UNO vai Dubble! Šīs ir tikai dažas spēles, kuras noteikti vērts izmēģināt.
 • Simulācijas spēles – šīs galda spēles ne tikai izglītos un izklaidēs, bet arī liks palauzīt galvu, lai rastu risinājumus dažādām problēmām un uzvarētu. Iejūties detektīva, dārgumu meklētāja vai cita varoņa ādā un izbaudi aizraujošu spēli!
 • Elektroniskās spēles – pie mums joprojām vari iegādāties leģendāro Tetri un citas elektroniskas spēles.
 • Spēles bērniem un pieaugušajiem – esam izveidojuši plašu spēļu piedāvājumu visa vecuma spēlētājiem. Pie mums atradīsi gan izglītojošas un aizraujošas galda spēles bērniem, gan arī amizantas un jautras spēles pieaugušajiem.

Kas jāņem vērā, izvēloties spēli?

Lai spēles spēlēšana būtu ne tikai jautra, bet arī visiem saprotama un piemērota, ir vairāki faktori, kas jāņem vērā. Tos parasti norāda spēles aprakstā, lai pircējs varētu ērtāk atlasīt savām vajadzībām piemērotāko izklaidi.

Spēlētāju skaits

Šis faktors jāņem vērā jebkurā gadījumā, neatkarīgi, vai galda spēles iegādājies sev vai citam kā dāvanu. Izpēti, cik lielam cilvēku skaitam paredzēta konkrētā spēle un padomā vai personai būs iespēja to izmantot. Tāpat cilvēkiem, kas iecienījuši pavadīt laiku lielākās kompānijās, nevajadzētu dāvināt spēli, kas piemērota divām personām.

Vecums

Interneta veikals 220.lv piedāvā ērtā veidā atlasīt galda spēles pēc to spēlētāju ieteicamā minimālā vecuma. Pašiem mazākajiem spēlētājiem vecumā no 1 līdz 3 gadiem būs piemērotas dažādas spēles, kuras palīdz apgūt formas, krāsas, konsistences, faktūras un skaņas, kā arī attīstīt veiklību, vingrināt pirkstus un rociņas.

Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam patiks aktīvas spēles, piemēram, deju paklājs, teātris, dažādu radošo uzdevumu veikšana un arī, protams, klasiskās spēles, piemēram, dambrete vai UNO (pieejami dažādi veidi).

Lielākiem bērniem piemērotas dažādas spēles, kas ļauj aizraujoši pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni. Spēles bērniem ne tikai izklaidē, bet arī attīsta loģisko domāšanu un citas prasmes.

Pieaugušajiem patiks jautras spēles, kuras spēlēt viesībās un citās sanākšanās.

Prasmes

Katram vecumposmam piemērotās spēles var palīdzēt attīstīt dažādas prasmes, piemēram, apgūt dzīvniekus, skaņas, krāsas, vingrināt pirkstu motoriku, trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, meklēt risinājumus problēmām un pat mācīties jaunas valodas. Atbilstoši izvēlēta spēle var būt ne tikai lielisks izklaides veids, bet arī jautrs veids, kā mācīties.

Spēles ilgums

Dažu spēļu ilgums var būt tikai pāris minūtes, citām – pat stunda. Izpēti spēles aprakstu, pirms to iegādājies, lai izvēlētos savam mērķim piemērotāko izklaidi. Ātrās spēles noderēs brīžos, kad mājās kļūst garlaicīgi, savukārt garākās spēles piestāvēs ģimenes pēcpusdienām vai situācijās, kad nepieciešams ko ilgāk gaidīt, piemēram, lidojumu vai braucienu.

Grūtības pakāpe

Šis faktors jāizvērtē, ņemot vērā gan to, kādā vecumā ir spēlētāji, gan arī viņu intereses un vēlme pacīnīties, lai tiktu līdz uzvarai. Jo grūtāka būs spēle, jo ilgāks laiks parasti tai nepieciešams, kā arī tās parasti ir piemērotas vecākiem spēlētājiem. Taču pie mums vari atrast arī tādas spēles, kas visai ģimenei liks palauzīt galvas, meklējot atbildes.

Populārākās galda spēles

Laika gaitā ražotāji piedāvā arvien jaunus spēļu nosaukumus, ko cilvēki var izmēģināt, taču ir vairākas populārākās galda spēles, kuras joprojām iecienījuši daudzi spēlētāji:

 • Tornis – klasiska spēle, kurā no torņa pa vienam jāizvelk koka bloki, nesagāžot torni.
 • 5 sekundes – piecu sekunžu laikā jāatbild uz jautājumiem, lai pārvietotu kauliņu pa spēles laukumu uz priekšu.
 • Monopols – leģendāra biznesa stratēģiju spēle, kas aizraus visu ģimeni!
 • Catan – populāra vēsturiskā galda spēle, kurā jāveido civilizācijas, lai kļūtu par Katanas valdniekiem.
 • Bingo – klasiska loterijas tipa skaitļu spēle.
 • Šahs un dambrete – nemirstošas vērtības, kurām jābūt ikvienas ģimenes spēļu komplektā.
 • Cirks – klasiska galda spēle, kurā jāmet kauliņi, lai pārvietotos pa laukumu uz priekšu.

Cena

Interneta veikals 220.lv piedāvā dažādas galda spēles par labākajām cenām, sākot no tikai 1,27 eiro! Jo sarežģītāka ir spēle un tajā ietilpst vairāk detaļu, jo augstāka būs tās cena. Taču neaizmirsti sekot līdzi akcijām un atlaidēm mūsu interneta veikalā, lai iegādātos galda spēles par īpaši pievilcīgu cenu!

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

 • Tas ir ērti. Iepērcies pie mums visu diennakti, izmantojot datoru vai lietojot mūsu mobilo aplikāciju savā viedtālrunī vai planšetdatorā.
 • Tas ir droši. Iepērcies pie mums bez raizēm, jo mēs aizsargājam Tavus datus.
 • Tas ir izdevīgi. Izmanto akcijas un atlaides ne tikai precēm, bet arī to piegādei.

Kādas galda spēles ir vispopulārākās 2020 gadā?

Visaugstāk novērtētās galda spēles