Konstruktori

(917)

Ar LEGO ir uzaugušas jau vairākas paaudzes, un šis vārds nav svešs nevienam. Atliek tikai minēt, kur slēpojas šo, it kā vienkāršo spēļu klucīšu noslēpums, kas aizrauj ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos, kuri labprāt piedalās būvēšanas procesā kopā ar mazajiem ķipariem. Gadu gaitā LEGO kluči ir attīstījušies, un to piedāvājums kļuvis arvien plašāks un daudzveidīgāks. LEGO cena interneta veikalā 220.lv Tevi pārsteigs, tādēļ izmanto izdevību un iepriecini bērnus ar kvalitatīvu dāvanu!

Ja aplūkosi lapas kreisajā malā esošos preču filtrus, pēc kuriem vari atlasīt LEGO instruktorus, redzēsi, ka ražotāji piedāvā dažādas konstruktoru sērijas, piemēram, LEGO City, LEGO Architecture, LEGO Duplo un daudzas citas. Konstruktoru sērijas veidotas ar dažādām grūtības pakāpēm, atšķirīgiem lietotāju vecumiem savukārt to tematika aizgūta gan no filmām, piemēram, Harry Potter, gan arī no datorspēlēm, piemēram, Minecraft, Disneja varoņiem un dažādām jomām, piemēram, arhitektūras vai transportlīdzekļiem. Konstruktors bērniem būs ne tikai aizraujoša, bet arī vērtīga un izglītojoša izklaide, kas palīdzēs apgūt ko jaunu un iepazīt pasauli.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Konstruktori

Konstruēšana un spēles ar klucīšiem ir viena no vērtīgākajām nodarbēm bērnu attīstībai. Bērnu konstruktori – tie ir bērna radošajai rotaļai nepieciešamie būvmateriāli. Konstruktori un bērnu spēļu kluči ir neaizstājami domāšanas, intelekta, iztēles un radošo spēju attīstīšanā. Turklāt konstruktori palīdz audzināt tādas īpašības, kā prasme koncentrēties, komunikācija ar partneri, un galvenais – ticību sev.

Ne mazāk svarīgs konstruktora mērķis ir iemācīt bērnam pacietību un darbspējas. Konstruēšana ir tuva gan rotaļai, gan īstam darbam. Bērnam, kurš rotaļājas, veidojas formas, izmēra, telpisko priekšmetu jēdzieni. Interneta veikals 220.lv piedāvā lētāk plašu konstruktoru sortimentu dažāda vecuma bērniem, pieejami gan plastmasas konstruktori, gan koka konstruktori un arī konstruktors ar kasti.

Šī spēle ieinteresēs gan zēnus, gan arī meitenes. Meitenes, protams, labprātāk izvēlas konstruktorus ar meiteņu figūrām, princesēm un pilīm. Zēniem ir iespējams izvēlēties no daudzajiem fantastikas varoņiem, transporta līdzekļiem, kā arī populāri ir komplekti, kas imitē ātrās palīdzības, policistu, ugunsdzēsēju darbu, un arī metāla konstruktori zēniem.

Dažos konstruktoros ir iespējams pastāvīgi papildināt kolekcijas un izveidot iespaidīgas būves. Šīs spēles ir interesanti spēlēt ar draugiem, vecākiem, un reizēm arī vienam. Šīm rotaļlietām ir plašs diapazons iemaņu attīstīšanai – tā ir roku kustību koordinācija, loģiskā domāšana, posmsecīgas domāšanas iemaņas. Rotaļājoties ar draugiem, attīstās saskarsmes iemaņas un prasme strādāt komandā. Konstruējot vienatnē, uzlabojas koncentrēšanās spējas un paaugstinās pārliecības iemaņas.

Mūsu sortimentā atradīsiet daudzveidīgu dizainu konstruktorus, gan klasiskā, gan inovatīvā dizaina. Ļaujiet bērniem atbrīvot viņu iztēli un radīt pašiem savus reālistiskos un fantastiskos veidojumus. Tātad konstruktori un spēļu kluči ir lieliska izvēle, vēloties iepriecināt un pārsteigt savus bērnus, bet sev nodrošināt iespēju atpūsties vai pievienoties un parotaļāties ar bērniem. Izvēlieties pie mums konstruktoru, kas visvairāk atbilst jūsu bērna interesēm, un pasūtiet internetā tieši tagad! Mums Jūs maksāsiet viszemāko cenu!