Lelles

(282)

Bērnu rotaļlietu sortiments ir īpaši plašs, meklējot pašus interesantākos variantus mazuļiem, mēs ņemam vērā viņu aizraušanās, un viņu dzimumu. Mazās dāmītes vienmēr grib līdzināties savām māmiņām, un vēlas izskatīties apburoši, kā arī labprāt rūpējas par lellēm un bieži pauž vēlēšanos izmēģināt savus spēkus virtuvē. Tāpēc rotaļlietas, kas saistītas ar šo darbību, rada lielu iespaidu uz meitenēm. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj viņām iepazīt daudz vairāk jautras un saturīgas aktivitātes, bet bieži rīkotā akcija – atlaide rotaļlietām – ļauj viņu vecākiem bez liela stresa izpildīt visas meiteņu vēlmes. Internetā rotaļlietas mazajām princesēm iegādājamas īpaši ērti, jūs kopīgi varēsiet izlemt – kādām rotaļlietām ir jāpapildina jau esošā kolekcija, bet, kopā ar viņām parotaļājoties, jūs ne tikai lieliski pavadīsiet laiku, bet arī nostiprināsiet jūsu attiecības.

Preču atspoguļojums

Lelles

Lelles – tā ir klasika, bērni kopš seniem laikiem rotaļājas ar lellēm. Veikalu plaukti papildinās ar mūsdienīgiem leļļu modeļiem, kas maina savu novecojušo ārieni. Droši vien piekritīsiet, ka bez lellēm nav iespējams iedomāties meitenes bērnību.

Interneta veikals 220.lv piedāvā lētāk daudzas lelles meitenēm un to aksesuārus – leļļu ratus vai māju. Pie mums jūs atradīsiet gan lelli mazuli, gan baby born interaktīvu lelli. Dažas no tām gan raud, gan ēd un arī sēž uz podiņa. Rotaļa ar tādu lelli audzinās atbildību un rūpes par citiem. Piedāvājam arī dažādu profesiju lelles Bārbijas ar daudzveidīgiem aksesuāriem. Lellēm pielāgotas modernas garderobes, aksesuāri, mēbeles, transporta līdzekļi un citi piederumi. Lelles var pārģērbt, apaut un veidot tām frizūras. Meitenei, kura izvēlas skaistu apģērbu savai Bārbijai, tas nav vienkāršs laika patēriņš – tas viss ir ļoti svarīgi viņas attīstībai.

Daudzveidīgi aksesuāri – iespēja padarīt raibāku fantāzijas pasauli. Paplašinās bērnu fantāzija, attīstās radošās spējas. Laikam gan nav nevienas meitenes, kura nesapņotu par leļļu māju. Pie mums varat izvēlēties dažāda izmēra mājas, pilis, kas izgatavotas no koka vai plastilīna. Mazajām meitenēm, kurām jau nedaudz ir apnikušas tradicionālās Bārbijas, piedāvājam lelles, kas atgādina fejas, vai citas lelles, kas tiek pozicionētas kā monstri, kā arī interaktīvas lelles. Ķermeņa formu, ādas krāsas un stilu daudzveidība ļaus meitenēm atrast lelli, kas atbilst viņas interesēm.

Lelle – tā ir lieliska terapija, līdzeklis, kas var palīdzēt izaudzināt gudru, izglītotu un atbildīgu personību. Psihoterapeiti apgalvo, ka lelles palīdz bērniem imitēt ikdienas pasauli un pieņemt to kā nepieciešamību, kā realitāti. Bērni rūpējas par lellēm, mierina tās. Rotaļāšanās ar lelli palīdz bērnam sakārtot savas domas, kuras spēles laikā griežas viņa prātiņā. Viņš dara to, ko domā, tāpēc pēc viņa spēles var noteikt bērna domāšanu un viņa vajadzības, rīcību. Izvēlieties pie mums internetā piemērotāko lelli un tās aksesuārus jūsu bērnam tieši tagad! Pie mums jūs maksāsiet zemāko cenu par rotaļlietām, ar kurām bērnu fantāzijas pasaule kļūst gaišāka!