Ūdens filtri

(40)

Neviens no mums nespēj dzīvot bez ūdens. Tā ir pamatvajadzība. Svarīgi, lai katrā mājoklī būtu kvalitatīvs, labs un tīrs dzeramais ūdens. Nav iespējams noliegt šī jautājuma svarīgumu, jo tas var ietekmēt veselību. Tāpēc palīgā nāk ūdens filtri. Izprotiet, kas Jums nepieciešams. Ūdens filtri mājai - vienkārši nenovērtējami. Filtrētais vienmēr garšos labāk un būs tīrāks. Vairs nekādu piemaisījumu. It īpaši svarīga ir attīrīšana no toksīniem, metāliem. Tiek iznīcinātas sliktās baktērijas, bet paturētas labās, lai Jūs iegūtu pašu labāko. Tas ir labs risinājums ilgtermiņā. Veikalā pirktais vienmēr būs dārgāks, nekā mājās pieejamais. Ieguvēji būsiet Jūs un veselība. Ja šķiet, ka nozīmīgs varētu būt tikai pats filtrs, tad tā noteikti nav. Pievērsiet it visam uzmanību! Ūdens filtru krūzes ir dažādās krāsās, tāpēc varat izvēlēties sev patīkamāko un pieskaņot pie savas virtuves. Varat pievērst uzmanību arī dizainam, kas šķiet pievilcīgākais. Sniedziet savai veselībai pašu nepieciešamāko un tā Jums būs pateicīga!


 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties ūdens filtru?

Pieaugušajiem dienas laikā būtu jāizdzer vismaz divi litri ūdens vai arī jāvadās pēc aprēķina 30 ml x ķermeņa svars (kg), lai uzzinātu optimālo ūdens daudzumu (ml), kas jāpatērē. Diemžēl ne visur krānā pieejams pilnībā tīrs un gards ūdens, kuru droši var dzert bez vārīšanas vai filtrēšanas. Šīs problēmas risināšanai un naudas līdzekļu ekonomēšanai ilgtermiņā var izmantot dažādas krūkas, krūzes un pudeles ar ūdens filtriem, ko par lieliskām cenām vari iegādāties interneta veikalā 220.lv.

Piedāvājums

Mūsu sortimentā ir vairāku veidu preces ūdens filtrēšanai gan mājās, gan arī, dodoties, piemēram, uz sporta zāli, skolu vai darbu:

  • Ūdens filtrēšanas krūkas – pie mums pazīstamas jau daudzus gadus. Krūkas veidotas no izturīga un ilgi kalpojoša materiāla. Tās pieejamas dažādos dizainos un krāsās, sākot no klasiski baltās, līdz pat sarkanai un zilai. Krūkām ir atšķirīgi tilpumi, lai Tu varētu izvēlēties sev piemērotāko. Daži modeļi aprīkoti arī ar elektronisku indikatoru, kas norādīs, kad ūdens izfiltrēts vai kad nepieciešams nomainīt filtra kārtridžu.
  • Ūdens pudeles ar filtru – stilīgs un vienlaikus praktisks aksesuārs vai dāvana kādam Tev mīļam cilvēkam, vai Tev pašam! Mūsu piedāvājumā pieejamas vairāku dizainu ūdens pudeles ar kvalitatīviem filtriem. Uzpildi ūdeni un veldzē slāpes, esot mājās un citur. Pieejamas gan sporta ūdens pudeles, gan arī klasiskie modeļi ar skrūvējamiem vāciņiem dažādās krāsās.

Filtra tips

Ūdens attīrīšanas krūkās, krūzēs un pudelēs izmanto vairāku tipu filtrus:

  • Krūzes filtri – krūku augšdaļā ir īpaša kasetne, kurā atrodas filtrējošais elements. Tā var būt, piemēram, speciāla aktīvā ogle, kas ne tikai attīra ūdeni no dažādām sastāvdaļām, kuras kaitē cilvēkiem un bojā sadzīves tehniku (piekaļķo), bet arī uzlabo ūdens garšu. Katrai filtrēšanas kasetnei ir maksimālais ūdens apjoms, kuru tā spēj efektīvi izfiltrēt. Kad šis apjoms sasniegts, ūdens filtrs jānomaina. Ūdens filtri krūzes ir ļoti ērti izmantošanā.
  • Kārtridžu filtri – dažādu tipu filtri izmantošanai ūdens krūkās un pudelēs.
  • Apaļie Micro diski – tos izmanto gan karafēs, gan arī ūdens pudelēs, lai efektīvi attīrītu ūdeni pat no sīkākajām daļiņām, kas var kaitēt Tavai veselībai, vienlaikus saglabājot Tavam organismam nepieciešamos minerālus.

Attīrīšanas efektivitāte

Iegādājoties krūku, krūzi vai pudeli ar ūdens filtru, iesakām pievērst uzmanību tam, cik efektīvi darbojas konkrētais filtrs, proti, kādas un cik smalkas sastāvdaļas tas spēj aizturēt, cik lielu ūdens apjomu viens filtrs spēj attīrīt, kā arī, cik daudz ūdens iespējams izfiltrēt vienā minūtē. Rūpīgi izpēti preču aprakstus, lai atrastu tieši tādu ūdens filtru, kāds nepieciešams Tev.

Ražotājs

Interneta veikalā 220.lv pieejami vairāki desmiti dažādu krūku un dzeramā ūdens filtri, kā arī iespējams atsevišķi iegādāties kasetnes un kārtridžu filtrus nomaiņai. Mūsu sortimentā ir preces no pasaulē zināmiem un uzticamiem ražotājiem – Brita, Aquaphor, Philips un Jata. Lai vienkāršāk atlasītu tieši tādu ūdens filtrēšanas krūzi vai pudeli, kāda Tevi interesē, iesakām izmantot lapas kreisajā pusē esošos preču filtrus.

Tilpums

Izvēloties krūku vai pudeli ar ūdens filtru, vēlams padomāt arī par to, kāds tilpums Tev nepieciešams. Krūkas pieejamas vairākos tilpumos, sākot no 1 litra, līdz pat 3,6 litriem. Ja mājoklī ir vairāki iemītnieki, prātīgāk izvēlēties lielākās ietilpības krūku, jo ūdens filtrēšana krūkā nenotiek dažu sekunžu laikā.

Ūdens pudeles sportam un ikdienai mūsu interneta veikalā pieejamas ar 0,6 litru tilpumu, nodrošinot ērtu pārnēsāšanu un uzpildi.

Cena

Krūkas ar ūdens filtru 220.lv vari iegādāties cenā, sākot no 7 eiro savukārt pudeles ar ūdens filtru maksā, sākot no 9 eiro. Cenu ietekmē dažādi faktori, piemēram, tilpums, filtra tips un kvalitāte, materiāls, no kāda izgatavota krūka vai pudele, filtra kalpošanas ilgums/ražīgums, ražotājs, kā arī īpašas funkcijas/ekstras (elektroniskais indikators). Ja vēlies, lai ūdens tiktu izfiltrēts ātri un efektīvi, ir vērts ieguldīt lielāku naudas summu.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv ir sevi pierādījis kā klientiem uzticamu un draudzīgu tiešsaistes iepirkšanās vietni ar milzīgu sortimentu, kas jāizmēģina arī Tev, jo:

  • Tas ir ērti. Iepērcies 24 stundas diennaktī, esot mājās, ceļā vai citur. Izmanto mūsu mājaslapu vai vienkārši lietojamo mobilo aplikāciju. Ja rodas jautājumi, 24/7 vari sazināties ar mūsu laipnajiem klientu apkalpošanas speciālistiem.
  • Tas ir izdevīgi. Pie mums katru dienu pieejamas labākās cenas tūkstošiem preču, kas papildinātas ar regulārām akcijām un atlaidēm ne tikai pirkumiem, bet arī piegādei. Ja vēlies, veic sūtījuma apmaksu skaidrā naudā, kad saņem to ar piegādi.
  • Tas ir droši. Iepērcies 220.lv bez bažām, jo mēs izmantojam kvalitatīvas informācijas aizsardzības sistēmas un neuzkrājam Tavus maksājumu datus.