christmas

Veļas žāvētāji

Veļas žāvētājs ar siltumsūkni

(29)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Veļas žāvētājs ar siltumsūkni – saudzīgai un ekonomiskai veļas žāvēšanai!

Veļas žāvētāji ir ātrs un ērts veids izžāvēt tikko izmazgātās drēbes. To darbības pamatā ir siltais gaiss, kas izvada mitrumu no veļas. Mūsdienās veļas žāvētāji kļūst arvien pieprasītāki vairāku iemeslu dēļ. Šie aparāti ir lielisks risinājums nelielām telpām, jo var būt novietojami tieši uz veļas automāta, ekonomējot platību. Turklāt tie palīdz izvairīties no paaugstināta mitruma un pelējuma riska mājoklī. Un vislabākās ziņas ir tādas, ka mūsdienu veļas žāvētāji ir ļoti ekonomiski un ir piemēroti jebkāda auduma drēbēm. Pateicoties jaunākajiem režīmiem, Jūs varat žāvēt tajos pat vilnas džemperus un smalka auduma blūzes. Ja meklējat sev šo noderīgo aparātu, 220.lv ir ko Jums piedāvāt!

Kādas priekšrocības ir veļas žāvētājam ar siltumsūkni?

Veļas žāvētājs ar siltumsūkni atšķiras no citiem ar to, ka tajā ir iebūvēta kompakta gaisa pārstrādes sistēma. Tādējādi:

- to nav nepieciešams pieslēgt gaisa izplūdes ventilatoram. Tā ir galvenā un lielākā šādu mašīnu priekšrocība, jo daudzdzīvokļu mājās pieslēgšana kopējai ventilācijai var būt ļoti dārga vai pat neiespējama. Un te var minēt vēl vienu plusu - tā kā mašīna netiek pieslēgta ventilācijai, tās produktivitāte nav atkarīga no šīs sistēmas stāvokļa;

- tas praktiski nepatērē gaisu telpās, kur ir novietots. Gaiss no telpām tiek uzsūkts tikai pašā žāvēšanas procesa sākumā, bet turpmākais darbs tiek nodrošināts, pateicoties augstam spiedienam korpusa iekšienē un gaisa pārstrādei;

- tas ir ekonomiskāks par citiem veļas žāvētāju veidiem;

- žāvēšana notiek lēnāk, bet krietni saudzīgāk, audums necieš un nemaina formu.

Svarīgākie izvēles kritēriji

Lai izvēlētos savu veļas žāvētāju, nepieciešams pievērst uzmanību sekojošiem parametriem:

- izmēriem. Veļas žāvētāja platums un garums ir svarīgi, ja vēlaties uzlikt to uz veļas mašīnas. Tas ir lielisks risinājums nelielām telpām.

- ietilpībai. Tā kā pēc mazgāšanas veļa ir mitra un krietni smagāka, veļas žāvētāja ietilpībai noteikti jābūt lielākai par Jūsu veļas mašīnas ietilpību. Cilvēkiem, kas dzīvo vieni, ieteicams izvēlēties aparātu ar ietilpību līdz 5 kg, diviem cilvēkiem – 5-6 kg, lielākai ģimenei – 7-9 kg.

- žāvēšanas režīmiem. To daudzums variē, tāpēc vadāties pēc savām vajadzībām. Jo vairāk režīmu ir mašīnai, jo attiecīgi augstāka ir cena. Taču, ja vēlaties žāvēt aparātā pilnīgi visu mazgājamo veļu, Jums noteikti būs vajadzīgas speciālās programmas izstrādājumiem no vilnas, dūnām, režīms delikātiem apģērbiem utt. Tie konkrētajam audumam pielāgo gan temperatūru, gan veļas tilpnes kustības. Pareizā režīma iestatīšana palīdz novērst drēbju saraušanos un auduma kvalitātes zudumus, izžāvējot tās īpaši saudzīgi.

- vai ir integrēts žāvēšanas sensors. Jauninājums, kas palīdz saglabāt apģērbu kvalitāti nemainīgu un mazina saburzīšanos, jo aparāts pārstās darboties, kad veļa būs izžāvēta līdz noteiktajam līmenim.

- energoefektivitātes klasei.

- vai ir pieejama atliktā starta iespēja.

- trokšņa līmenim, ko rada žāvētājs strādāšanas laikā. Par optimālu un komfortablu tiek uzskatīti aptuveni 65 decibeli.

220.lv Jūs atradīsiet veļas žāvētājus no vadošajiem ražotājiem sadzīves tehnikas jomā – Electrolux, Bosch, Samsung, Beko u.c. Turklāt mēs piedāvājam labākās cenas! Piegāde tiek nodrošināta Jūsu dzīvesvietā. Tāpēc, ja apsverat domu iegādāties veļas žāvētāju, 220.lv ir pareizākā izvēle!