Smaržas

Smaržas – tas ir kaut kas daudz vairāk, nekā tikai stila detaļa. Ar tām var pienācīgi pašapliecināties, uzsvērt patīkamākās rakstura īpašības un garantēti doties uz priekšu iecienīto iedvesmojošo aromātu pavadībā. Plašais aromātu sortiments ļauj fantazēt – mēs tos izvēlamies atkarībā no noskaņojuma vai gadījuma, kombinējam ar apģērbu vai aksesuāriem. Neskatoties uz to, ka šīs imidža akcents nav redzams, smaržu lietošanas efekts ir acīmredzams. 

Populārākās smaržas

Klientus visvairāk interesējošās preces

Smaržu jaunumi

Kā izvēlēties smaržas?

Smaržām cilvēka dzīvē ir īpaša loma. Tās kalpo kā aksesuārs, kas papildina mūsu tēlu, ļauj izpaust personību un raksturu, kā arī ļauj izcelties un atšķirties no visiem pārējiem. Mēs lietojam smaržas, lai paši justos labi un arī iepatiktos citiem. Svarīgākais jautājums, uz kuru jāatbild – kā izvēlēties sev piemērotas smaržas, ja jauni to veidi tirdzniecībā parādās teju katru mēnesi?

Izmantošana

Katram dzīves gadījumam nepieciešams pielāgot atšķirīgu aromātu, tādēļ ieteicams izveidot komplektu ar vismaz trim pilnīgi atšķirīgiem smaržu veidiem, kurus izmantot dažādās situācijās. 

Piemēram, viens no aromātiem būs piemērots ikdienai, dodoties uz darbu, kā arī veicot citus ikdienišķus uzdevumus. Te iederēsies svaigs, ne pārāk spēcīgs aromāts, kas rada pozitīvas emocijas. Vakaram piemērotās smaržas, kuras lieto, piemēram, svētkos, izvēlieties, lai izceltu savu personību, vienlaikus izvairoties no nomācošiem un pārāk stipriem aromātiem. Savukārt īpašiem gadījumiem, piemēram, randiņam, varat izvēlēties ko noslēpumainu, juteklisku un īpaši noturīgu.

Smaržu stiprums

Iegādājoties smaržas, pievērsiet uzmanību to tipam, kas ietekmē ne tikai aromāta noturību, bet arī cenu:

 • Pure Perfume (PP) – koncentrētākais smaržu veids, kurā aromāta esences apjoms ir aptuveni 20% - 30%, dažos gadījumos pat 45%. Noturība ir ļoti augsta, vidēji 12 - 24 stundas.
 • Eau de Parfum (EDP) – pircēju vidū ļoti pieprasīts smaržu veids, jo apvieno noturību un labu cenu. Salīdzinoši spēcīgi aromāti, piemēroti vakaram un īpašiem gadījumiem. Aromāta esences koncentrācija – 15% līdz 20%. Noturība uz ādas – vidēji sešas līdz astoņas stundas.
 • Eau de Toilette (EDT) – 5% līdz 15% aromāta koncentrācija, kas šīs smaržas padara lieliski piemērotas ikdienai. Smaržas būs biežāk jāatjauno, jo to noturība uz ādas ir četras līdz sešas stundas. 
 • Eau de Cologne (EDC) un Eau Fraiche – šajās smaržās aromāta esences koncentrācija ir mazāka par 5%, bet atšķirība šajos veidos ir tā, ka odekolonā kā bāze tiek izmantots spirts, bet Eau Fraiche smaržās – ūdens. Noturība ir minimāla, vien pāris stundas, tādēļ smaržas bieži jāatjauno.

Piedāvājums

Ja vēlaties iegādāties jaunas smaržas internetā sev vai kādam tuvam cilvēkam kā dāvanu, 220.lv ir īstā vieta, kur ielūkoties, jo esam izveidojuši vairākas kategorijas, lai Jūs vieglāk varētu atrast sev interesējošās preces:

 • Luksusa smaržas – šeit esam apkopojuši labāko un izsmalcinātāko pasaules zīmolu vīriešu un sieviešu smaržas.
 • Smaržu jaunumi – iepazīstiet jaunākos aromātus no dažādiem zīmoliem un papildiet savu smaržu kolekciju!
 • Smaržu komplekti – iegādājieties komplektu, kurā ir ne tikai iemīļotas smaržas, bet arī ķermeņa losjons, dezodorants un citi produkti ar tādu pašu aromātu.
 • Sieviešu smaržas – aromāti katrai gaumei un budžeta iespējām.
 • Vīriešu smaržas – daudzveidīgi aromāti ikvienai dzīves situācijai.
 • Parfimēta sieviešu un vīriešu kosmētika – ķermeņa losjoni, spreji, dušas želejas, dezodoranti un cita veida kosmētika ar brīnišķīgiem aromātiem.
 • Bērnu smaržas – maigi un patīkami aromāti puišiem un meitenēm.
 • Smaržas ar feromoniem – jutekliski aromāti, kas papildināti ar feromoniem pretējā dzimuma uzmanības piesaistīšanai.
 • Mājas parfimērija – izsmalcināti aromāti patīkamas noskaņas veidošanai mājoklī.
 • Nišas parfimērija – ekskluzīvi aromāti no zīmoliem, kuru galvenā darbības nozare ir smaržu ražošana.

Zīmols

Īstā zīmola smaržu izvēle nav vienkārša, jo piedāvājums ir ļoti plašs. Interneta veikalā 220.lv pieejami pasaulē iecienītāko brendu smaržas, tai skaitā, aromāti no: Cerruti, Dolce & Gabbana, Versace, Calvin Klein, Lacoste, Hugo Boss, Paco Rabanne, Carolina Herrera un daudziem citiem. Sortimentā ir gan dizaineru smaržas, gan arī ekskluzīvi nišas parfimērijas produkti, līdz ar to ir pieejamas gan lētas smaržas, gan arī dārgākas kompozīcijas.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Mēs dzīvojam laikmetā, kad tehnoloģijas ir neatņemama ikdienas daļa. Izmēģiniet iepirkšanos interneta veikalā 220.lv, un Jūs vēlēsieties atgriezties pie mums atkal, jo:

 • Tas ir ērti. Iepērcieties jebkurā laikā un vietā, kad vien Jums nepieciešams. Ja rodas kādi jautājumi, izmantojiet mūsu diennakts klientu servisa tālruni +371 25220220.
 • Tas ir izdevīgi. Ietaupiet laiku, saņemot preces ar sev ērtāko piegādes veidu, vai arī izņemiet tās bez maksas kādā no mūsu veikaliem Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a un Daugavgrīvas ielā 114.
 • Tas ir droši. Iepērcieties bez bažām, jo mēs aizsargājam Jūsu datus.