christmas

Acu ēnas, skropstu tušas, zīmuļi, serumi

(496)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Laba skropstu tuša - izteiksmīgam acu skatienam

Mūsdienās neviena sieviete nevar iedomāties savu ikdienu bez kosmētikas, jo ar tās palīdzību ir iespējams izcelt savu skaistumu un justies pārliecinātai par sevi. Viens no svarīgākajiem kosmētikas līdzekļiem ir tieši skropstu tuša, jo no tās ir atkarīgs, kā izskatīsies acis. Katrai sievietei ir savādākas skropstas, tās var būt kuplas, īsas, garas vai plānas, līdz ar to labākā skropstu tuša katrā no variantiem būs cita.

Tāpēc pirms kosmētikas izvēles, padomājiet, kādu efektu Jūs vēlaties sasniegt un kādas Jums ir skropstas.

Skropstu tušu veidi

 • Pagarinoša skropstu tuša - tā ideāli derēs īsām un kuplām skropstām, jo pagarinās to garumu pat līdz 3 mm. Pēc konsistences ir šķidrāka nekā pārējās tušas. Ja skropstas nav kuplas, tad noteikti ir jāizvēlas cits variants. Piemēram, Lancome Hypnose skropstu tuša.
 • Kuplinoša - tās sastāvā ir speciālas vielas, kuras apvelk skropstas un padara tās apjomīgākas. Ja skropstas ir plānas un nav kuplas, tad iesakam izvēlēties lielu birstīti ar galu konusa formā. Piemēram, L’oreal skropstu tuša - Volume Million Lashes.
 • Atliecoša - tiek rekomendēta sievietēm ar taisnām skropstām. Galveno funkciju pildīs izliektas formas birstīte, ar kuras palīdzību tiks panākts izliekums, kā arī iesakam papildus izmantot skropstu atliecēju.
 • Tuša ar mākslīgo skropstu efektu - ar tās palīdzību vienlaicīgi var panākt apjomu, garumu un atliekumu. Pēdējā laikā tieši šis veids gūst lielu popularitāti un atzinumu sieviešu vidū visā pasaulē.
 • Ūdensnoturīga skropstu tuša. Sporta nodarbību laikā, pludmalē vai citās situācijās, kad ir iespējams kontakts ar ūdeni, labāk ir izvēlēties ūdensnoturīgu kosmētiku un būt pārliecinātai par sevi. Neaizmirstiet, ka būs nepieciešams iegādāties arī speciālo līdzekli tieši ūdensnoturīgas kosmētikas noņemšanai. Ir pieejami divi veidi: moisture-proof (mitrumizturīga) un waterproof (ūdensnoturīga). Mitrumizturīgu kosmētiku ir vērts izmantot sporta nodarbību laikā, taču peldēšanai labāk iz izvēlēties ūdensnoturīgu.

Kā pareizi lietot skropstu tušu?

 • Pirms tušas uzklāšanas, pārliecinieties, ka uz birstītes ir piemērots kosmētikas daudzums, ja tās būs pārāk daudz, tad pārpalikumi paliks uz skropstām un rezultātā tās salips.
 • Vispirms uzkrāsojiet apakšējās skropstas.
 • Tad sāciet krāsot augšējās skropstas un birstīti obligāti turiet horizontāli. Kustības veiciet no skropstu saknēm un uz augšu.
 • Ar vates kociņu noņemiet pārpalikumus.
 • Uzgaidiet pāris minūtes.
 • Uzklājiet otro kārtu augšējām skropstām.

10 noderīgi padomi

 1. Kosmētikas noņemšanai izmantojiet speciālos kosmētiskos līdzekļus, jo ar to palīdzību Jūs varēsiet saudzīgi, efektīvi un ātri to izdarīt, nenodarot kaitējumu jutīgai ādai ap acīm.
 2. Nav ieteicams veikalos testēt ļoti lielu daudzumu ar tušām, jo tomēr šis kosmētikas līdzeklis ir ļoti individuāls, kā arī tas nav higiēniski.
 3. Ja ir iespēja, tad labāk ir izvēlēties hipoalerģisku produkciju, jo skropstu tušas sastāvs būs labāks, tajā nebūs tik daudz ķīmisku vielu un citu piedevu kā parastajās tušās, un iespēja, ka parādīsies alerģiska reakcija arī būs zemāka. Skropstu tuša jutīgām acīm būs piemērota sievietēm, kuras izmanto kontaktlēcas. Piemēram, IsaDora skropstu tuša - Hypo Allergenic.
 4. Tušas derīguma termiņš ir trīs mēneši pēc tās atvēršanas, pēc norādītā laika kvalitāte pasliktinās, to būs grūtāk uzklāt un vēlamais efekts noteikti netiks sasniegts.
 5. Labai tušai ir neitrāls aromāts, ja var sajust rūgtumu vai skābumu, tad tai ir jau beidzies derīguma termiņš.
 6. Ja esat uzklājuši divas kārtas un nav sasniegts vēlāmais efekts, tad dotais kosmētikas līdzeklis nav piemērots Jums, visabāk būs, ja nomainīsiet to pret citu, iespējams ir nepieciešama cita veida birstīte.
 7. Ļoti uzmanīgi un rūpīgi krāsojiet skropstas arī pie saknēm, ja aizmirsīsiet par tām, tad Jūsu skropstas izskatīsies daudz īsākas.
 8. Kad atvērāt iepakojumu, neveiciet atkārtotas kustības uz augšu un leju, jo tādā veidā iepakojumā iekļūst gaiss, un tuša kļūs nederīga jau pēc dažām nedēļām. 
 9. Ballītei ideāli būs piemērotas arī krāsainas tušas, kas izcels Jūsu acis un grimu. Zilas tušas piestāvēs sievietēm ar brūnām, zilām un pelēkām acīm. Savukārt zaļa tuša izcels zaļas acis. Un violeta tuša piestāvēs sievietēm ar zaļām un brūnām acīm.
 10. Sievietēm ar gaišu ādu un matiem labāk ir izvēlēties skropstu tušu brūnā krāsā, jo melna krāsa izskatīsies pārāk spilgti.

Interneta veikalā 220.lv ir plaša izvēle dekoratīvajai kosmētikai un it īpaši skropstu tušām, jo pie mums ir pieejami vairāk nekā 500 dažādi modeļi no visdažādākajiem zīmoliem, tādiem kā Max Factor, Bourjois, Rimmel, L’oreal Paris, Lancome, Collistar, IsaDora, Chanel, Clarins, Helena Rubinstein, Shiseido un daudziem citiem. Piedāvājumā ir ne tikai tušas, bet arī kosmētikas komplekti, kuros ir gan acu kosmētikas noņemšanas līdzekļi, gan skaistas un stilīgas kosmētikas somiņas un cita kosmētika Jūsu skaistumam. Pie mums atradīsiet lētākas un dārgākas tušas, tāpēc ikviens mūsu e-veikalā spēs piemeklēt sev vispiemērotāko kosmētikas līdzekli.