Smilšu kastes, smiltis

(13)

Smilšu kastes un smiltis 220.lv klāstā par super cenām. Augsta materiālu kvalitāte, izturīga konstrukcija un moderns dizains priecēs Jūsu ģimeni ilgu laiku. Gandrīz katrs mazulis ir sajūsmā par aizraujošām rotaļām svaigā gaisā. Smilšu kastes bērniem sniedz vietu fantāzijai un iztēlei, jo var cept kūkas, celt pilsētas, veidot dzīvniekus vai citas figūras ar formiņu palīdzību. Visiem ir labi zināms fakts, ka šāda veida aktivitātes atstāj pozitīvu ietekmi uz attīstību. Jūsu izvēlei ir pieejami funkcionāli modeļi, piemēram, smilšu kaste ar vāku, kuru ir iespējams aizvert, kad netiek izmantota, lai iekšā nevarētu tikt mājdzīvnieki. Bērnu smilšu kastes ir pieejamas dažādās krāsās un formās - bruņurupucis, taurenis, aplis, gliemežvāks u.c. Izstrādājumi no plastmasas un koksnes ir droši un praktiski. Arī izmēram ir nozīme, jo no tā ir atkarīgs cik daudz bērnu varēs spēlēties vienlaicīgi. Iepazīstieties ar mūsu interneta veikala īpašajiem piedāvājumiem un izvēlieties savam mazulim vispiemērotāko modeli.

Smilšu kaste Paradiso Toys Izlietne 2in1, 87x78x20 cm, sarkana cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv 4€ ATLAIDE NO 59€ € 157 / mēn. € 2498 5/5 11h. 1min. IZŅEMIET RĪT
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: Paradiso Toys
Uz grozu
Smilšu kaste Paradiso Toys Izlietne 2in1, 87x78x20 cm, zila cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv 4€ ATLAIDE NO 59€ € 157 / mēn. € 2499 4.7/5 11h. 1min. IZŅEMIET RĪT
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: Paradiso Toys
Uz grozu
Smilšu kaste Paradiso Colombus (ar pārsegu no lietus), T00721 cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv 4€ ATLAIDE NO 59€ € 359 / mēn. € 5699 4.8/5 11h. 1min. IZŅEMIET RĪT
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: Paradiso Toys
Uz grozu
Smilšu kaste tauriņš Smoby 7600310143 cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv 4€ ATLAIDE NO 59€ € 271 / mēn. € 4299 4.5/5 11h. 1min. IZŅEMIET RĪT
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: Smoby
Uz grozu
Koka smilšu kaste Sunny Daisy 90x90 cm cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv 4€ ATLAIDE NO 59€ € 258 / mēn. € 4099 11h. 1min. IZŅEMIET RĪT
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: Sunny
Uz grozu
Koka smilšu kaste „Laura“ (137 x 137 cm) 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 12999
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Bērnu spēļu laukums PAPARTĖLIS 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 25900
Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Bērnu spēļu laukums VĖJELIS 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 16900
Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Karogs Pirāts rotaļu laukumam 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 1999
Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Bērnu spēļu laukums Tauriņš 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 49900
Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Koka smilšu kaste „Dana“ (147 x 147 cm) 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 15500
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Koka smilšu kaste „Rīts“ (127 x 127 cm) 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 12999
Tips: Smilšu kastes Preču zīme: 4IQ
Uz grozu
Smiltis bērnu smilšu kastēm, 25kg 4IQ cena un informācija | Smilšu kastes, smiltis | 220.lv € 1399 5/5
Tips: Sand Preču zīme: 4IQ
Uz grozu

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu

Smilšu kaste - aizraujošām rotaļām ārā

Kād ārā paliek siltāk pēc aukstās ziemas, bērni un pieaugušie pavada daudz vairāk laika ārā. Ja Jums ir privātmāja vai vasarnīca, tad Jūs zinat cik svarīgi ir ieinteresēt bērnu, lai varētu mierīgi nodarboties ar dārza sagatavošanu jaunajai sezonai. Smilšu kaste bērniem ir lielisks veids kā var interesanti pavadīt laiku ārā. Spēles ar smiltīm ne tikai uzlabo sīko motoriku, bet arī sekmē iztēles, radošuma un pacietības attīstību, jo ir jāiemācās spēlēt ar sausām un mitrām smiltīm. Smilšu kastē bērns var izveidot pilnīgi jaunu pilsētu - uzcelt savas mājas, ceļus un tiltus, izveidot ezeru. Jūs arī varat pievienoties spēlēm un kopā ar bērnu celt pilis, veidot zoodārzu vai arī cept kūkas. Iespēju ir ļoti daudz. Mazulis var interesanti pavadīt laiku, spēlējot gan vienatnē, gan arī lielākā kompānijā. Tāpēc, ja Jums ir vairāki bērni, ņemiet to vērā izvēloties modeļa izmēru, lai visiem pietiktu vietas. 

Kādas smilšu kastes Jūs varat iegādāties 220.lv?

Protams, ka visvienkāršāko modeli var uztaisīt arī patstāvīgi, bet neaizmirstiet, ka tam ir jābūt pilnīgi drošam bērnam, lai neviens spēles laikā nevarētu nejauši savainoties, piemērām, regulāras šķembas pirkstos var radīt ļoti daudz problēmu. Ja neesat pārliecināti par saviem spēkiem, labāk ir dot priekšroku jau gatavam izstrādājumam, kas pilnībā ir drošs bērnam. Turklāt, mūsu sortimentā esošajime modeļiem ir pieejamas cenas, jo visvienkāršāko modeli no Paradiso Toys ir iespējams iegādāties apmērām par divdesmit eiro.

Jūsu izvēlei ir pieejamas smilšu kastes no sekojošiem materiāliem:

  • Koksnes;
  • Plastmasas.

Modeļi no koksnes ir ekoloģiski un izturīgi, jo tiek apstrādāti ar speciāliem līdzekļiem, lai neuzsūktu mitrumu, kas ir īpaši svarīgi lietus laikā.

Savukārt modeļi no plastmasas ir pieejami dažādās spilgtās krāsās, kā arī to formas var būt ļoti interesantas - smilšu kaste gliemežvāks, celms, krabis, spāre. Vienīgais to trūkums, ka tiešo saules staru rezultātā spilgta krāsa var nedaudz izbālēt.

Mums ir pieejama funkcionāla smilšu kaste ar vāku, lai smiltis vienmēr būtu tīras un sausas, kā arī tajā nesakritīs koku lapas vai zari. Bērnu smilšu kaste ar vāku ir ideāli piemērota, ja vēlaties pasargāt to no tādiem nevēlamiem ciemiņiem kā kaķi. Vāks ir plastmasas modeļiem no Paradiso Toys, un tas var kalpot kā mazs baseins, vai arī papildus vieta rotaļām. Savukārt koka modeļiem no 4IQ un AXI kokā vāks kalpo kā sols, lai bērnam būtu ērti sēdēt.

Jūsu izvēlei ir pieejama arī Axi Lily zīmola smilšu kaste ar jumtu, lai aizsargātu no saules, gadījumā, ja Jūsu pagalmā nav ēnainas vietas, kur to novietot.

Ja Jūs uztraucaties par zālienu un nevēlaties, lai bērns sēdētu uz smiltīm, tad pievērsiet uzmanību modelim no EXIT zīmola - smilšu kaste ir izveidota kā galds ar kājām. Bērns spēlēsies stāvot blakus un Jums nevajadzēs pārmazgāt katru reizi visas drēbes no smiltīm. 4IQ zīmols piedāvā arī bērnu rotaļu laukuma moduļus, kuriem augšā ir mājiņa aktīvām spēlēm, bet apakšā - smilšu kaste. Sortiments ir ļoti plašs, noteikti aprunājaties ar bērnu, lai saprastu, kādas ir viņa vēlmes. 

Pie mums Jūs atradīsiet arī smiltis, izvēlieties nepieciešamo daudzumu atbilstoši izvēlētā modeļa izmēriem. Neaizmirstiet iegādāties arī jaunas rotaļlietas, ir pieejami dažādi aizraujoši komplekti ar lāpstiņām un krāsainām formiņām.

Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu smilšu kastēm un izvēlieties vispiemērotāko atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Lai izdarīt izvēli būtu vieglāk, ir pieejami klientu vērtējumi un atsauksmes par produktiem, kā arī Jūs varat izlasīt detalizētus aprakstus un izpētīt bildes. Gadījumā, ja Jums ir kādi jautājumi par precēm, Jūs varat sazināties ar mums telefoniski, ar e-pasta palīdzību vai arī atstāt savu jautājumu zem konkrētas preces apraksta. Mēs nodrošinam piegādi ar kurjeru visā Latvijas teritorijā, kā arī ir iespēja bez papildus maksas izņemt savu pasūtījumu mūsu veikalos Rīgā - Daugavgrīvas ielā 114 un Maskavas ielā 257, t/c “Akropole”. Izvēlieties ērtāko piegādes veidu un jau tuvākajā laikā Jūsu bērns varēs spēlēties jaunajā smilšu kastē!