Āra baseini

Lai arī nedzīvojam Spānijā, arī pie mums dažkārt vasaras sezonā valda svelme, kas vilina cilvēkus uzturēties ūdenstilpju tuvumā. Protams, ir jauki, ja tuvumā atrodas upe, ezers, jūra vai pašiem savs dīķis, taču ne visiem ir iespēja un laiks to izbaudīt, tādēļ vērtīga alternatīva ir savs baseins. Nav nepieciešami milzīgi, zemē izveidoti baseini, lai izbaudītu ūdens priekus. Noderēt var arī peldbaseins, ko novieto uz zemes.

Interneta veikala 220.lv sortimentā ir gan piepūšamie baseini, gan arī karkasa baseini, kurus vari novietot dārzā, pagalmā, pie lauku mājas un citur. Piedāvājam gan slavenos baseinus Intex, gan arī citu ražotāju modeļus.

Izvēloties āra baseinu, jāņem vērā, cik cilvēku to plāno izmantot, kāds izmērs nepieciešams, kura veida modelis ir atbilstošs Tavām vajadzībām, kā arī, cik liels ir Tev pieejamais budžets. Izpēti preču aprakstu, kā arī noskaidro, kā jāveic ūdenstilpnes kopšana ikdienā, jo pie mums vari iegādāties arī baseinu ķīmiju un aprīkojumu. Iesakām izmantot lapas kreisajā pusē esošos filtrus, lai atlasītu preces pēc konkrētiem parametriem.

Populārākās preces

Klientus visvairāk interesējošās preces

Kādu dārza baseinu iegādāties?

Pienākot vasarai, daudzi no mums patvērumu no svelmes meklē ūdenstilpnēs – gan mazākās, gan lielākās. Taču, ko darīt, ja tuvumā nav ne jūras, ne upes, ne ezera, vai arī tajos ūdens kvalitāte nav piemērota peldēšanai? Šādos un citos gadījumos noder dārza baseini, kuri pieejami dažādos izmēros, turklāt tos var uzstādīt gan pagalmā, gan dārzā. Lai izvēlētos savām vajadzībām un iespējām atbilstošu baseinu, jāpievērš uzmanība vairākiem faktoriem. Par tiem tuvāk esam aprakstījuši turpinājumā.

Āra baseini  - kādēļ iegādāties?

  • Mazāki izdevumi. Izvēloties dārza baseinu, kuru novieto virs zemes, Tu dosi priekšroku lētākai alternatīvai, jo zemē iebūvēto baseinu būvēšanas izmaksas ir salīdzinoši augstas. Ietaupi vairākus simtus un pat tūkstošus eiro, izvēloties ekonomisku veidu, kā atspirdzināties karstā vasarā!
  • Ātra un ērta uzstādīšana. Šeit atkal jāsalīdzina ar lielajiem, zemē iebūvējamiem baseiniem, kurus nevar pārvietot vai pielāgot pēc to izbūvēšanas. Savukārt dārza baseinu var uzstādīt, kur un kad vien nepieciešams, pat paņemt līdzi uz laukiem. Turklāt uzstādīšana ir ātra un viegla.
  • Vienkārša uzturēšana. Lieliem iebūvējamiem baseiniem ir nepieciešami speciāli tīrīšanas piederumi, kā arī to uzturēšana prasa laiku un līdzekļus. Mazāki virszemes baseini ir vienkārši tīrāmi un uzglabājami, kā arī aizņem maz vietas.

Kādu āra baseinu pirkt?

Ieskatoties interneta veikala 220.lv plašajā piedāvājumā, Tu redzēsi, ka tajā atrodamie baseini dārzam ir ļoti daudzveidīgi. Baseina izvēles procesu noteikti nevajadzētu sasteigt, ieteicams rūpīgi pārdomāt visus turpinājumā minētos faktorus, lai saprastu, kurš modelis der tieši Tev.

  • Āra baseinus var iedalīt dažādi, gan pēc to lieluma, gan arī materiāla, uzstādīšanas veida un piemērotības. Trīs populārākie baseinu veidi ir: piepūšamie, karkasa un bērnu baseini. Katram no tiem ir savas raksturīgās īpašības.

Piepūšamais baseins ir viens no populārākajiem modeļiem, ko pircēji izvēlas visbiežāk. Ņemot vērā to, ka baseinu var viegli piepūst, to iespējams novietot, kur vien nepieciešams. Materiāls nodrošina mobilitāti un ērtu uzglabāšanu. Tomēr jārēķinās, ka piepūšamie baseini nav tik izturīgi, tādēļ kalpo īsāku laiku.

Bērnu baseini ir mazākie no visiem pieejamiem modeļiem. Arī tie visbiežāk ir piepūšami un viegli pārnēsājami. Parasti šāda baseina augstums ir līdz aptuveni pusmetram, tādēļ to var droši izmantot gan pirmsskolas, gan pavisam mazi bērniņi, gan arī tie, kas jau iet bērnudārzā. Tik nelielā baseinā peldēt nevarēs, taču tas nodrošinās lielisku veldzi karstā laikā, un bērni noteikti par šādu iespēju priecāsies.

Karkasa baseini ir nopietnākie un izturīgākie no visiem trim veidiem. Tie parasti sastopami apaļā un taisnstūrveida formā. Baseina sienas izgatavotas no stingra materiāla, piemēram, PVC vai cinkota tērauda savukārt karkasa trubas – no tērauda. Šī ir laba izvēle, ja vēlies iegādāties lielu, pārvietojamu baseinu, kas kalpos vairākus gadus.

  • Baseina izmērs.

Piepūšamie dārza baseini ir pieejami dažādos izmēros, sākot no pavisam nelieliem – 1,1 m diametrā, beidzot ar iespaidīgiem modeļiem, kuru diametrs sasniedz pat 5,5 m. n

Nākamie baseini izmēra ziņā ir karkasa modeļi, kuru sienas izgatavotas no PVC vai cita mīksta materiāla, bet rāmis ir no metāla. Šādi baseini var būt gan apaļi, gan taisnstūrveida. Apaļajiem modeļi var būt līdz pat 5,5 m diametrā savukārt taisnstūra baseini – līdz pat 9,7 m garumā un 4,8 m platumā. Kopumā dziļums variē no 76 līdz 122 cm.

Izturīgākie modeļi ir ar metāla sienām un karkasu, tādēļ arī tie parasti sastopami lielākos izmēros un piemēroti vairāk cilvēkiem. Apaļie baseini diametrā var sasniegt pat 8,2 m, bet taisnstūra – 9,7 m garumā un 4,8 m platumā. Tie var būt arī dziļāki – no 76 līdz 132 cm.

  • Pagalma vai dārza izmērs.

Izvēloties āra baseinu, vienmēr jāpadomā arī par to, cik lielu platību tam var atvēlēt. Piemēram, ja baseinu novietos pagalmā, vai tas netraucēs puķu dobēm, āra terasei un citiem objektiem. Tāpat jāņem vērā, ka baseina apkārtnē veidosies slapja zeme, kas var radīt netīrību, piemēram, ja bērni ar dubļainām kājām dosies iekšā mājā. Vienmēr jāatceras, ka bērnus nevajadzētu atstāt vienus bez uzraudzības baseinā.

  • Baseina novietojums.

Uzstādot baseinu, eksperti iesaka atstāt ap to 1,3 līdz 2,4 m brīvu zonu. Ja tuvumā ir koki vai ēkas, baseinam no tām jāatrodas vismaz 2,4 līdz 3 m attālumā. Vēl vajadzētu padomāt arī par to, vai vēlaties, ka baseins visu laiku ir tiešā saulē, kas var kaitēt gan tā materiālam, gan arī tajā esošajiem cilvēkiem. Pārliecinies, ka virsma, uz kuras baseins tiks novietots, ir plakana un taisna.

Baseinu uzturēšanā un to kalpošanas laika pagarināšanā noderēt var dažādi piederumi, kurus iespējams iegādāties 220.lv. Mūsu interneta veikalā pieejami ne tikai pārsegi baseinu pasargāšanai no gružiem un citiem netīrumiem, bet arī filtri ūdens attīrīšanai, ūdens atrakcijas, pumpji gaisa ielaišanai piepūšamajos baseinos un ķīmija baseiniem. Pirms iegādājies kādu no piederumiem, rūpīgi izlasi baseina ražotāja norādījumus.

Zīmols

Interneta veikalā 220.lv pieejami aptuveni 100 dažādi baseinu modeļi no pasaulē pazīstamiem un iecienītiem zīmoliem, tai skaitā, Intex, Bestway, Proline, Exit un citiem. Pircēju vidū iecienītākie ir Intex ražotie modeļi dažādos lielumos. Šis amerikāņu zīmols jau vairāk nekā 40 gadus ražo ne tikai baseinus, bet arī matračus un citas preces, ieviešot arvien jaunas tehnoloģijas izgatavošanas procesā.

 Īpaši populāri mūsu internetveikalā ir Intex karkasa baseini, kas piemēroti lietošanai vairākiem cilvēkiem.

Kādēļ pasūtīt no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv jau vairāku gadu garumā ir pierādījis sevi kā uzticama tiešsaistes iepirkšanās vietne, kas jāizmēģina arī Tev, jo:

  • Tas ir ērti. Iepērcies jebkurā diennakts laikā, esot mājās, ceļā un citur. Izmanto mūsu mājaslapu datorā vai aplikāciju telefonā un planšetē. Saņem preces ar sev ērtāku piegādes veidu.
  • Tas ir izdevīgi. Izmanto iespēju iepirkties lētāk un iepriecini savu maciņu!
  • Tas ir droši. Lai iepirkšanās būtu bez raizēm, mēs parūpēsimies par Tavu datu drošību.