Laivas un kajaki

(67)
Preču atspoguļojums

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu laivu vai kajaku izvēlēties?

Atpūta uz ūdens kļūst arvien populārāka, parādoties arvien jauniem veidiem, piemēram, supošanai. Taču arī klasiskā laivošana joprojām ir iecienīta, un nepieciešamība iegādāties laivu var rasties ne tikai kaislīgiem makšķerniekiem, bet arī tiem, kam patīk doties laivu braucienos un baudīt ūdens tuvumu. Ir vairāki svarīgi faktori, kas jāņem vērā, lai izvēlētos savām vajadzībām atbilstošu laivu. Pirmais, kas jāpārdomā, ir atbilstoša laivas tipa atrašana.

Tips

Interneta veikalā 220.lv ir iespējams iegādāties vairāku tipu laivas – kajakus jeb smailītes, kanoe laivas, piepūšamās laivas, gumijas laivas, laivas ar motoru un arī ūdens atrakcijas.

  • Kajaki jeb smailītes – mūsu piedāvājumā ir piepūšamie kajaki, kuru garums parasti ir mazāks par 4 metriem, un tie izceļas ar labu stabilitāti un vieglu manevrētspēju. Laivas ir ietilpīgas, ar ērtām sēdvietām, labu noturību pret vēju.
  • Kanoe laivas – interneta veikalā iespējams iegādāties gan vienvietīgas, gan divvietīgas piepūšamās kanoe laivas, kas izceļas ar vieglumu, kompaktumu un vienlaikus arī ietilpību. Muguras balsti nodrošina ērtu sēdēšanu, un īpašais maiss ļauj droši pārvadāt personīgās mantas. Laivas ir stabilas un viegli piepūšamas.
  • Piepūšamās laivas – plašākā laivu kategorija, kurā lielākoties pieejamas ietilpīgas un izturīgas laivas vairākiem cilvēkiem. Pieejami gan modeļi, kuriem izmanto tikai airus, gan arī laivas, kuras iespējams aprīkot ar dzinējiem. Dārgākie modeļi izgatavoti no kvalitatīvākiem materiāliem, kas ir izturīgi pret triecieniem, nodilšanu, saules starojuma iedarbību un deformāciju. Aprīkotas ar dažādiem papildu drošības elementiem, kā arī detaļām ērtākai laivas vadībai. Atceries, ka, plānojot laivu aprīkot ar uzkarināmo dzinēju, tas ir jāreģistrē CSDD!
  • Gumijas laivas ar koka grīdu – pateicoties šādam dizainam, makšķernieki laivu var izmantot spiningošanai, stabili stāvot kājās. Ar šādu laivu var pārvietoties arī pa jūras ūdeņiem, kā arī to var iespējams aprīkot ar dzinēju un doties garākos braucienos.
  • Ūdens atrakcijas – laivu piedāvājumā atradīsi arī piepūšamās ūdens atrakcijas, kas vasaras laikā atpūtu uz ūdens padarīs vēl jautrāku. Ūdens kameras ir drošas, izturīgas, turklāt pieejami modeļi gan vienai, gan divām personām.

Izmantošanas mērķis

Pateicoties kajaku laivas uzbūvei, ar tām varēsi doties braucienos pa lielāko daļu Latvijas upēm un ezeriem, tādēļ šī būs laba izvēle tiem, kas meklē kompanjonu atpūtai uz ūdens. Šie modeļi piemēroti nelielam cilvēku skaitam.

Kanoe laivas ir piemērotas braucieniem pa mierīgām upēm un ezeriem, tādēļ arī lieliski derēs tiem, kas meklē laivu vienam vai diviem cilvēkiem atpūtai uz ūdens. Piemērotas vienam, diviem cilvēkiem.

Piepūšamās laivas – šo modeļu vidū sastopamas ietilpīgas laivas, kas piemērotas ne tikai atpūtai, bet arī makšķerēšanai. Tām ir liela kravnesība, turklāt laivas var aprīkot ar dzinēju, lai dotos makšķerēt jūrā vai plašākos ezeros. Tāpat piepūšamās laivas būs laba izvēle lielākām grupām, jo ir iespējams iegādāties modeļus, kas piemēroti pat sešiem cilvēkiem.

Izmēri

Laivas izmēra izvēle ir saistīta ar dažādiem faktoriem. Pirmkārt, jāsaprot, kā laivu pārvietosi – vedīsi uz jumta, speciālā piekabē vai piepumpēsi, kad nonāksi galamērķī. Otrkārt, jāpadomā, cik cilvēku parasti pārvietosies ar laivu – vai visiem tajā esošajiem būs ērti un pietiks vietas arī mantas, kas jāpaņem līdzi. Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties laivas garumā no 2,20 m līdz pat 4,5 m.

Laivas izmērs ir svarīgs arī gadījumos, kad plāno to aprīkot ar dzinēju. Nepieciešamās dzinēja jaudas noteikšanu ieteicams uzticēt speciālistam, kas ņem vērā arī laivas vietu skaitu un izmēru.

Vietu skaits

Interneta veikalā 220.lv pieejamais vietu skaits laivās ir no vienas līdz pat sešām vietām. Pirms pirkuma veikšanas noteikti vajadzētu pārdomāt, cik cilvēku ar laivu plāno braukt. Gumijas laivas parasti ir ietilpīgākas, piemērotākas lielākām kompānijām savukārt kanoe un kajaku tipa laivas piemērotas dažiem laivotājiem un viņu mantām. Vienmēr jāņem vērā arī tas, ka laivā atradīsies ne tikai cilvēki, bet arī līdzpaņemtās somas un citi piederumi, kas arī aizņem vietu un rada papildu svaru.

Kravnesība

Pērkot laivu, svarīgi zināt ne tikai to, cik cilvēki tajā var sasēsties, bet arī, kādu svaru konkrētais modelis spēj izturēt. Šis parametrs ir tiešā veidā saistīts arī ar drošību, atrodoties laivā. Piemēram, laiva ar kravnesību 250 kg būs piemērota divām personām un viņu mantām savukārt 540 kg kravnesība pietiks diviem pieaugušajiem un diviem bērniem ar mantām vai trim pieaugušajiem. 220.lv pieejamo laivu kravnesība ir no 160 līdz pat 950 kg.

Ražotājs

Mūsu interneta veikala piedāvājumā ir vairāk nekā 50 dažādi laivu modeļi no vairākiem ražotājiem, tai skaitā, Amona Pacific Marine, Bestway, Connelly, Intex, Ladya, Promarine un Runos. Mūsu pircēju vidū iecienītākie ir modeļi no Intex, Ladya, Promarine un Runos. Mūsu sortimentā ir uzticamu un kvalitatīvu ražotāju laivas dažādām vēlmēm un iespējām. Lai vienkāršāk atlasītu preces pēc to zīmola, cenas un citiem parametriem, iesakām izmantot lapas kreisajā malā esošos filtrus.

Budžets

Šis nenoliedzami ir svarīgs aspekts, iegādājoties laivu. Interneta veikalā 220.lv pieejami laivu modeļu cenu diapazonā no tikai 15 līdz pat 1248 eiro. Lētākās laivas būs piemērotas atpūtai, neregulāriem izbraucieniem, kad kvalitātei ir mazāka nozīme. Savukārt makšķerniekiem un visiem, kas meklē ko kvalitatīvu, izturīgu un ilgi kalpojošu, vēlams ieguldīt līdzekļus augstāka cenu līmeņa laivas modelī. Lētākās ir vienkāršas piepūšamās laivas savukārt dārgāko modeļu vidū ir no izturīgiem materiāliem veidotas laivas ar papildu iespējām, augstu kravnesību, papildu piederumiem un iespēju pievienot dzinēju.

Kādēļ iegādāties 220.lv?

Interneta veikals 220.lv jau vairākus gadus ir viena no vadošajām iepirkšanās vietnēm tiešsaistē Latvijā. Ja Tu vēl neesi pie mums neko iegādājies, tad ir pēdējais brīdis to izdarīt, jo:

  • Tas ir ērti. Mūsu interneta veikalu vari apmeklēt jebkurā diennakts laikā, izmantojot ne tikai datoru, bet arī planšeti vai telefonu, kur pieejama ērti lietojama 220.lv aplikācija.
  • Tas ir izdevīgi. Pie mums lieliskas cenas ir pieejamas tūkstošiem preču katru dienu, turklāt regulāri arī piedāvājam dažādas papildu atlaides un akcijas.
  • Tas ir droši. Mēs rūpējamies par Tavu datu drošību, izmantojot kvalitatīvas informācijas aizsardzības sistēmas.