Masāžas piederumi

(110)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Masāžas piederumi – veselības uzlabošana un spriedzes noņemšana mājas apstākļos

Mūsdienās cilvēki arvien biežāk dod priekšroku netradicionālajai medicīnai un masāžai, kas ir viena no efektīvākajām ārstniecības metodēm un lieliska dažādu slimību profilakse. Masāžas ierīces iedarbojas uz organisma bioloģiskajiem punktiem, aktivizē nervu galus, spējot uzlabot iekšējo orgānu darbību, nostiprināt imūnsistēmu un noņemt uzkrāto spriedzi. Lietojot dažādus masāžas piederumus, Jūs varēsiet pilnībā vai daļēji atteikties no zāļu terapijas. Un nepavisam nav vajadzības griezties pie profesionāļiem, mūsdienu medicīnas industrija ražo lielu masāžas rīku daudzumu, ko varat lietot mājas apstākļos Jums ērtākajā laikā. Šīs ierīces neprasa arī nekādu fizisko sagatavotību un būs noderīgas abu dzimumu pārstāvjiem. Turklāt to cena ir pat ļoti pieejama! Masāžas bumbas, ruļļi, paklājs un spilvens, jostas, masāžas birste un citi piederumi, - tas viss ir pieejams 220.lv!

Masāžas bumbiņas

Lielisks inventārs ārstnieciskajai vingrošanai. Var lietot praktiski visām ķermeņa daļām. Ar pareizu izvēlētu bumbiņu var panākt ļoti labu efektu – nostiprināt muskuļus, noņemt sāpes, uzlabot asinsriti, atjaunot motorikas prasmes, pat atbrīvoties no celulīta. Šīs bumbiņas ir neaizstājams palīgs neiroloģisku saslimšanu un kustību traucējumu gadījumā. Kā patīkams bonuss ir nomierinoša iedarbība vingrinājumu laikā. Bumbiņas atšķiras pēc:

- diametra. Vismazākās bumbiņas (līdz 11-12 cm diametrā) paredzētas plaukstu, rokas pirkstu, pēdu masāžai un nostiprināšanai. Visbiežāk tiek lietotas neiroloģisku problēmu risināšanai. Vidēja izmēra bumbas pielieto muguras, vēdera un gurnu masāžai. Bieži izmanto rehabilitācijai. Liela izmēra bumbas (virs 50 cm) ir noderīgas stājas korekcijai un daudzu fitnesa vingrinājumu izpildei.

- cietības (atkarīga no izgatavošanas materiāla), ko lielākoties var regulēt ar pumpja palīdzību. Piemeklējiet sev komfortablu cietības pakāpi pēc iekšējām izjūtām vai ārstu ieteikuma.

Ruļļi jeb cilindri

Masāžas rullis jeb cilindrs palīdzēs atslābināt muskuļus, uzlabot asinsriti, atbrīvoties no sāpēm. Tā lietošana ir ļoti vienkārša – novietojiet zem muguras, kājām, rokām vai citas saspringtas zonas un vienkārši ripināties uz tā!

Masāžas ruļļus ir īpaši iecienījuši sportisti, jo tas ir ideāls rīks miofasciālajai jeb dziļo audu masāžai. Veicot šādu pašmasāžu, Jūs uzlabojat asinsriti muskuļos, atjaunojat to elastību, kā arī uzlabojat locītavu spējas. Cilindrs ir arī ļoti populārs sporta inventārs fitnesa nodarbībām, jogai, pilatesam.

Masāžas paklāji un spilveni

Šo masāžas rīku efekts ir pielīdzināms adatu terapijai. Izstrādājumu virspusē atrodas sīkas “adatiņas”, kas tiek sauktas par akupresūras punktiem. Šie punkti vienlaikus iedarbojas uz cilvēka bioloģiski aktīvajiem punktiem, uzlabojot organisma tonusu.

Masāžas spilvenu un paklāju ārstnieciskā iedarbība spēj pārsteigt, ņemot vērā to, ka Jums nekas nav jādara, tikai jāapguļas. Tie palīdz atslābināties un noņemt spriedzi pēc darba dienas, līdz ar ko uzlabo arī miega kvalitāti. Īpaši plašs pielietojums ir medicīnas jomā. Šie masāžas piederumi lieliski noņem sāpes, uzlabo asinsriti un normalizē asinsspiedienu, likvidē traumu sekas, palīdz cīņā ar radikulītu, osteohondrozi, locītavu sāpēm, hroniskām galvassāpēm, elpošanas un gremošanas sistēmu traucējumiem utt. Ja esat grūtniece, Jums ir ādas bojājumi vai kādas nopietnas veselības problēmas, pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar ārstu!

Izvēloties sev piemērotāko, pievērsiet uzmanību izmēriem. Piemēram, plecu un kakla zonas muskuļu ārstēšanai pilnība pietiks ar nelielu spilvenu, bet mugurkaulam būs nepieciešams paklājiņš.

Ieguldiet savā veselībā un nākotnē! 220.lv Jūs atradīsiet masāžas piederumus dažāda veida problēmu pārvarēšanai par lieliskām cenām. Mēs nodrošināsim ātru un Jums ērtu piegādes veidu!

Kādi masāžas piederumi ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie masāžas piederumi