Slidas

(173)

Kad klāt ir mīnusi un mājās kļuvis garlaicīgi - beidzot jāiet ārā, japaņem slidas un ar draugiem jādodas aktīvi sportot. Kāpēc gan nepavadīt savu brīvo laiku ārā, izbaudot īstus ziemas priekus? Sportiskās aktivitātes uzlabo veselību; tieši slidošana uzlabo līdzsvara sajūtu, muskuļu spēku un palīdz atbrīvoties no uzkrātā stresa.

Ja Jums interesē intensīvs sports un hokejs, tad noteikti noderīgas būs slidas hokejam. Atcerieties, ka ir jāizvēlas pareizais izmērs, lai pilnībā spētu izbaudīt to priekšrocības. Pievērsiet uzmanību zolei un materiālam, lai fizisko aktivitāšu laikā justos ērti un tiešām komfortabli.

Protams, nav labāka laika par ziemu, lai sāktu mācīties slidot. Tas ir jādara, kad vēl esam pavisam mazi. Un tieši mācīšanās posmā noderēs slidas bērniem, kas ir piemērotas jaunajiem sportot gribētājiem. Tās palīdzēs mazajiem izjust savu ķermeni, sajust slidas un vispārīgi attīstīties un gūt pozitīvu pieredzi. Priecājieties par ziemu un aktīvi atpūtieties! Nesēdiet mājās!

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kā izvēlēties slidas?

Slidošana ir lieliska fiziskā aktivitāte, kas piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Neatkarīgi, vai esat iesācējs vai profesionālis, ir svarīgi izvēlēties atbilstošas slidas, kas piemērotas Jūsu slidošanas stilam, pieredzei un kājas izmēram. Plašajā interneta veikala 220.lv piedāvājumā atradīsiet dažādu tipu slidas katra pircēja vajadzībām. Turpinājumā lasiet, kā izvēlēties slidas, lai tās Jums būtu ideāli piemērotas!

Tips

  • Ātrslidošanas slidas – parasti izmanto profesionāli slidotāji, kas piedalās slidošanas sprinta sacensībās. Slidām raksturīgs garš un taisns asmens, kā arī zemāks zābaks. 
  • Hokeja slidas – iesācēju un profesionāļu slidas mēdz atšķirties, tāpat arī zābaki var būt izgatavoti no dažādu materiālu kombinācijām. Slidām raksturīgs no abām pusēm noapaļots asmens un lielāks, stingrāks zābaks, kas nodrošina aizsardzību un vieglu manevrēšanu.
  • Daiļslidošanas slidas – ļauj griezties, lēkt un veikt citus manevrus ērti un droši. Zābaciņš ir smalkāks un cietāks, cieši piekļaujas kājai. Asmens veidots ieapaļš, papildināts ar zobiņiem priekšpusē.
  • Pastaigu jeb brīvā laika slidas – piemērotas iesācējiem un tiem, kam slidošana ir hobijs. Vienkāršāks slidas dizains, bez zobiņiem. Zābaki ir mīkstāki, ar oderi, lai nodrošinātu komfortu.

Slidu zābaku atšķirības

Daiļslidošanas slidu zābaki, salīdzinot ar citiem veidiem, ir plāni un ar diezgan augstu stulmu un papēdi. Zābaki ir šņorējami, turklāt tiem nav siltinājuma, lai kāja stingri sakļautos ar slidu.

Brīvā laika slidas līdzinās daiļslidošanas slidām, taču tām ir silta odere, kas ļauj ērti slidot ārpus telpām. Zābaki ir mīksti un ērti. Aizdarē var tikt izmantoti arī lipekļi un klipši.

Hokeja slidu zābaki izceļas ar stingrību, tiem ir šņorējamas auklas, kas nofiksē kāju. Iesācēju zābaki ir no mīkstāka materiāla. Zābaku iekšpusē var būt termojutīgs materiāls, kas nodrošina labāku piekļaušanos kājai, tāpat ir padomāts par kāju aizsardzību no triecieniem. 

Slidu asmeņi

Daiļslidošanas slidām asmeņu priekšējā daļa ir salīdzinoši strupa savukārt taisnā daļa ir garāka. Ja vēlies stabilas slidas, meklē tādas, kurām ir neliels asmeņu izliekums. Taču, ja vēlaties vieglāk manevrēt un griezties, labāk dot priekšroku izliektākiem asmeņiem. Priekšpusē esošie robiņi noder ne tikai, lai bremzētu, bet arī, izpildītu sarežģītas figūras uz ledus.

Brīvā laika slidām zobiņu nav, asmeņi ir droši un stabili, lai slidošanas laikā Jūs justos ērti, taču slidas nebūs piemērotas tiem, kas vēlas veikt trikus.

Hokeja slidu asmeņiem raksturīgs izteiktāks ieliekums, tādēļ tās nodrošina komfortu, strauji pārvietojoties pa ledu. Lai asmens būtu izturīgs, to izgatavo no oglekļa tērauda vai tērauda sakausējumiem.

Kā mērīt slidas

Mūsdienās vairs nav nepieciešams doties uz specializētajiem veikaliem, lai iegādātos slidas bērniem vai pieaugušajiem, jo to ātri un ērti var izdarīt 220.lv!

Ja meklējat slidas bērniem, ņemiet vērā, ka varat iegādāties regulējamu slidu pāri, kas ļauj mainīt lielumu pat par trim, četriem izmēriem, pielāgojot to straujajai bērna augšanai.

Pirms iegādājaties slidas, vienmēr rūpīgi izpētiet to aprakstu, kā arī izmēru, lai pielāgotu tās savām vajadzībām. Bieži vien slidu zābaku lielums ir par vienu vai pusotru izmēru mazāks nekā Jūsu klasiskajiem apaviem. Atcerieties – ja pasūtītās slidas tomēr nederēs, Jūs varat izmantot 14 dienu atgriešanas garantiju!

Kādēļ iegādāties 220.lv?

  • Tas ir ērti. Iepērcieties jebkurā laikā un vietā, izmantojot mūsu mājaslapu vai ērti mobilo aplikāciju. Ja rodas kādi jautājumi, visu diennakti ir pieejams 220.lv klientu apkalpošanas centra palīdzība pa tālruni +371 25220220!
  • Tas ir izdevīgi. Iegādājieties nepieciešamās preces, un mēs tās Jums piegādāsim veidā, kas Jums ir ērtāks un izdevīgāks, arī līdz mājokļa durvīm.
  • Tas ir droši. Iepērcieties bez raizēm, jo mēs aizsargājam Jūsu datus.