Eliptiskie trenažieri

(15)

Nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm ir nepieciešama ikvienam, taču, nonākot pie šādas idejas, cilvēkiem nereti problēmas sagādā piemērotu sporta piederumu izvēle. Ja meklē ko tādu, kas būtu piemērots arī iesācējiem, saudzētu locītavas un nodarbinātu pēc iespējas vairāk ķermeņa muskuļu, tad īstā izvēle būs eliptiskais trenažieris. To izmantojot, vari imitēt soļošanu, skriešanu, kāpšanu kalnā un citus dažādas slodzes vingrinājumus.

Eliptiskie trenažieri izceļas ar to, ka nodarbina kāju, gurnu un sēžas muskuļus, kā arī muguras, roku un krūšu muskulatūru, palīdzot zaudēt svaru, uzlabot ķermeņa aprises un kopējo pašsajūtu. Ja vēlies uzzināt vairāk, vari aplūkot eliptisko trenažieru atsauksmes no pircējiem mūsu interneta veikalā pie dažādiem piedāvājumā esošajiem modeļiem.

Lai eliptiskais trenažieris rezultātus sniegtu ātrāk un efektīvāk, tas jāizvēlas atbilstoši Tavam ķermenim un vajadzībām. Ņem vērā, kāds ir maksimālais lietotāja svars, slodzes līmeņi, trenažiera izmērs, programmas un zīmols. Lai ātrāk atlasītu interesējošos trenažierus, izmanto lapas kreisajā pusē esošos preču filtrus, norādot konkrētus modeļu parametrus, piemēram, cenu, ražotāju, maksimālo kravnesību un tamlīdzīgi.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Eliptiskie trenažieri

Arvien vairāk pieaug eliptisko trenažieru popularitāte. Ja tiek apmeklēta sporta zāle, viegli varam pamanīt, ka arī tur to skaits ir krietni vien audzis. Un tagad gana vienkārši varam tādu iegādāties, ierīkojot savās mājās nelielu treniņu un labas formas stūrīti.

Eliptiskais trenažieris nodrošina zema trieciena treniņu priekšrocības, sniedzot iespēju trenēt gan ķermeņa augšdaļu, gan apakšdaļu. Šāds trenažieris ir lieliska izvēle mājas apstākļiem, kā arī var būt lieliska dāvana. Īpaši pievilcīgs šāds trenažieris ir vecākās paaudzes cilvēkiem, jo lieliski spēs pasargāt novecojošas locītavas, ļaujot izkustēties.

Iegādājoties eliptisko trenažieri izmantošanai mājas apstākļos jāņem vērā eliptera soļa garums un pedāļu lielums, kas ir būtisks rādītājs, lai kustības būtu komfortablas. Mājas trenažieriem ideāls soļa garums ir 16 collas, kas ir atbilstošais augumam līdz 175 cm. Drošāk izvēlēties trenažieri ir izturīgu un stabilu rāmi, novērtējot noteikto ražotāja maksimālo svaru.

Pieejami trenažieri ar magnētisko un jostas (mehānisko) pretestību, kā arī elektromagnētiskie eliptiskie trenažieri. Magnētiskā pretestība rada vienmērīgu pretestību un parasti tai ir arī vairāki pretestības līmeņi. Motivējošs var būt arī trenažiera displejs, ka uz tā ir tādi rādījumi, kā distance, ātrums, kalorijas, pretestība, laiks, sirds ritms. Noderīga ir iespēja izvēlēties atbilstošu un tīkamu treniņu programmu un uzstādījumus. Piemēram, Sirds ritma mērķa programmas dod iespēju padarīt treniņus efektīvākus.

Iespējams izvēlēties dažādu ražotāju eliptiskos trenažierus – Kettler, Hammer un citus, izvērtējot to piedāvātās priekšrocības un trenažiera opcijas, lai nodrošinātu sev labāko un patīkamāko treniņu programmu mājas apstākļos.