Hanteles, svaru stieņi un diski

(102)

Treniņos pietrūkst slodzes, bet varbūt jūs vēlaties dažādot savu programmu? Tādā gadījumā jums noderēs papildu svars, hanteles, grifi un cits intensīvam sportam paredzēts aprīkojums, ko jūs viegli pielāgosiet gan svara zaudēšanas programmās, gan dažādu muskuļu grupu nostiprināšanas nolūkā. Parūpējieties par to, lai nekas netraucētu jums sasniegt vēlamos rezultātus – plašu šo sporta piederumu sortimentu jūs atradīsiet mūsu internetveikalā.

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Kādu svaru stieni un hanteles izvēlēties?

Izmanto plašo un daudzveidīgo interneta veikala 220.lv piedāvājumu un izveido savu personīgo treniņu komplektu, izmantojot hanteles, svaru stieņus, atsvarus, smaguma maisus un citus fitnesa aksesuārus. Nodarbojies ar sportu jebkurā sev piemērotā laikā!

Piedāvājums

Mūsu sortimentā pieejams svaru inventārs visām vajadzībām un iespējām:

 • Hanteles – 220.lv atradīsi daudzveidīgas hanteles dažādās svara kategorijās un dizainos. Vari iegādāties gan vinila, gan tērauda hanteles cenā sākot tikai no 2,43 eiro. Atsevišķo hanteļu svars variē no 0,75 kg līdz pat 24 kg.
 • Hanteļu komplekti – ja vēlies mainīt savu treniņu intensitāti, iesakām izvēlēties kādu no hanteļu komplektiem dažādās svara kategorijās. Piemēram, vari iegādāties neoprēna svaru komplektu 1 – 6 kg vai arī dot priekšroku profesionālam Insportline komplektam ar 14 svariem.
 • Atsvari – šeit atradīsi ne tikai dažāda dizaina, materiāla un smaguma atsvarus, bet arī daudzveidīgas svaru bumbas, atsvarus potītēm un plaukstu locītavām (slodzes palielināšanai) vairākās svara kategorijās.
 • Svaru diski – mūsu sortimentā pieejami dažādu dizainu un ražotāju svaru diski ar atšķirīgu masu un diametru. Augstas kvalitātes tērauda, čuguna un bitumena svari ar pārklājumiem, kas paildzina to mūžu un pasargā grīdu no bojājumiem.
 • 220.lv vari iegādāties arī dažādas svaru vestes, svaru somas, svaru stieņa slēdzenes un pieejams arī plašs grifu piedāvājums.

Svars – kā izvēlēties pareizo?

Neatkarīgi no tā, kuru informatīvo avotu par spēka treniņiem un svarcelšanu lasīsi, noteikti atradīsi ieteikumus par to, ka tiem, kas iepriekš nav nodarbojušies ar šādiem treniņiem vai arī ilgāku laiku ieturējuši pauzi, jāsāk ar pavisam nelielu svaru. Turklāt nozīme ir ne tikai svaru masai, bet arī vingrinājumu skaitam un veidam, kāds tiek izpildīts.

Pēc tam, kad esi izvēlējies sākotnējo svaru masu, pakāpeniski to palielini. Ja esi iesācējs šajā jomā, ieteicams konsultēties ar treneri, kas palīdzēs Tev piemērotāko svaru masu, ņemot vērā Tavu sagatavotību, kā arī treniņu mērķi (svara zaudēšana, spēka uzlabošana vai cits). Piemēram, sievietes var sākt ar hantelēm, kas sver 1 kg, savukārt vīrieši var uzsākt treniņus ar 4 kg smagām hantelēm un pakāpeniski to svaru palielināt.

Jāņem vērā, ka katram spēka vingrinājumu aprīkojumam (atsvariem, hantelēm, diskiem un tamlīdzīgi) svars, ar kuru sākt, var atšķirties. Kopumā spēka vingrinājumos iesaka darboties ar svaru, kas līdzvērtīgs 50% – 70% no maksimālā svara, ko cilvēks var pacelt.

Svaru diska diametrs

Svaru diski var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem un apstrādāti ar atšķirīgiem pārklājumiem. To populārākie diametri ir 25, 30 un 50 mm. Svaru diska diametrs ietekmē to, uz kāda stieņa tos būs iespējams pievienot. Lietošanai mājās parasti piemērotākie ir diski ar 30 mm diametru, savukārt 50 mm svaru diskus nereti izmanto sporta zālēs un fitnesa centros.

Kā izvēlēties svaru stieni?

 • Materiāls – tam ir jāiztur liela slodze, tādēļ stienim vajadzētu būt izgatavotam no nerūsējošā tērauda.
 • Garums – klasiskajai svarcelšanai parasti izmanto 160 – 180 cm garus svaru stieņus. Spiešanai guļus bieži tiek lietots 180 cm garš stienis, taču tas var būt arī garāks. Savukārt grifu garums parasti ir 35 – 40 cm.
 • Diametrs – vairumā gadījumu svaru stieņa resnums ir 25, 30 vai 50 mm, un tam pieskaņo svaru diskus.
 • Forma – taisns stienis parasti ir piemērots bicepsu trenēšanai stāvus vai spiešanai guļus, savukārt izliektais stienis der tricepsu un atsevišķu muskuļu zonu trenēšanai.

Cena

Spēka vingrinājumu aprīkojuma cenu diapazons ir ļoti plašs, jo gan hanteļu, gan atsvaru, svaru stieņu, disku un citu piederumu cenu ietekmē dažādi faktori, tai skaitā materiāls, izmērs, ražotājs, regulēšanas iespējas un papildu īpašības. Ja vēlies, lai treniņu piederumi būtu droši, uzticami un kalpotu ilgāk, ir vērts ieguldīt naudu kvalitatīvā aprīkojumā.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

 • Tas ir ērti. Iepērcies jebkurā laikā un vietā, izmantojot mūsu mājaslapu vai mobilo aplikāciju.
 • Tas ir izdevīgi. Izmanto mūsu lieliskās akcijas un atlaides precēm un to piegādei!
 • Tas ir droši. Iepērcies bez raizēm, jo mēs aizsargājam Tavus datus.

Kādas hanteles, svaru stieņi un diski ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās hanteles, svaru stieņi un diski