Aizsargi

(40)

Ja esat aktīva dzīvesveida piekritējs, Jums patīk vizināties ar riteni, braukāt ar skrituļslidām, skrituļdēli, parasto vai elektrisko skrejriteni vai iesaistīties citos ar braukšanu saistītos sporta veidos, nepieciešams savlaicīgi aizdomāties par drošību! Diemžēl kritieni un traumas ir neizbēgami pat pieredzējušiem sportistiem. Tādēļ 220.lv piedāvājumā ir pieejami aizsargi maksimāli drošai sportošanai. Labs komplekts – plaukstu locītavu, ceļgalu un elkoņu aizsargi efektīvi pasargās Jūs no lūzumiem, nobrāzumiem, zilumiem un citām traumām. 220.lv piedāvājumā Jūs atradīsiet gan atsevišķus elementus, gan to komplektus bērniem un pieaugušajiem. Pievilcīgs dizains, ērti stiprinājumi un cieša fiksācija, neliels svars, maksimāls komforts lietošanas laikā. Turklāt daudzi no tiem ir universāli un kalpos kā ērti un droši aizsargi dažādiem braukšanas veidiem. Novērtējiet mūsu piedāvājumu! 

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Aizsargi no 220.lv – maksimāli drošai sportošanai

Sports un kustība ir mūsu veselības pamats un laba garastāvokļa avots. Ja Jums patīk vizināties ar riteni, braukt ar skrituļslidām, skrituļdēli, parasto vai elektrisko skrejriteni vai iesaistīties citos ar braukšanu saistītos sporta veidos, tas ir tikai apsveicami! Taču nepieciešams savlaicīgi padomāt arī par drošību. Kritieni aktīvas sportošanas laikā ir praktiski neizbēgami pat pieredzējušiem sportistiem. Nerunājot par bērniem, kuri vēl tikai apgūst braukšanas prasmes. Labs komplekts – plaukstu vai plaukstu locītavu, ceļgalu aizsargi un elkoņu aizsargi pasargās Jūs no nevēlamām traumām kritienu gadījumos. Ekipējuma virspuse veidota no izturīgas plastmasas elementiem, kas kritiena gadījumā slīd pa asfaltu, vienmērīgi sadala sitiena spēku un iespēju robežās amortizē to. Locītavu vietas tiek pasargātas no lūzumiem, nobrāzumiem, zilumiem. Ar tādu komplektu Jūs varēsiet aktīvi braukāt un rādīt trikus. Varēsiet maksimāli atbrīvoties un neuztraukties par iespējamām traumām! Interneta veikalā 220.lv drošības komplekti pieejami par lieliskām cenām. Tas ir prātīgs ieguldījums. Padomājiet paši, cik beigās izmaksā traumu ārstēšana un saplēstu drēbju maiņa. Un salīdziniet.

Rūpējoties par Jūsu drošību, 220.lv piedāvā atsevišķus elementus un to komplektus:

  • bērniem. Komplektos ietilpst elkoņu, plaukstu locītavu un ceļu aizsargi bērniem. Lieliskas ziņas, ka vairums no tiem ir universāli un kalpo gan kā droši velo aizsargi, gan aizsargi skrituļslidām, skrituļdēļiem, skrejriteņiem. Tie ir īpaši viegli, anatomiski pielāgojas ķermenim un netraucē braukšanas laikā. Ražoti no izturīgiem materiāliem, tādēļ ilgstoši kalpo pat lietojot regulāri. Bērni var patstāvīgi uzvilkt un novilkt aizsargus, jo pārsvarā tie stiprinās ar līplentēm. Turklāt bērni labprāt arī vilks šo ekipējumu, jo 220.lv pieejamie komplekti ir dažādās pievilcīgās krāsās un ar modernām apdrukām. Vecākiem jāatceras, ka svarīgi nekļūdīties ar izmēru, jo pārāk vaļīgi drošības elementi nenodrošinās pilnīgu drošību, tie var traucēt kustībām un nevajadzīgajā brīdī noslīdēt. Tādēļ pievērsiet īpašu uzmanību preču aprakstam un izmēru tabulai.
  • pieaugušajiem. Drošības ekipējums pieaugušajiem ir ergonomiskas formas, ar samērā biezu, bet vieglu izturīgas plastmasas un putu kārtu. Aizsargi ceļiem ir īpaši svarīgs elements pieaugušajiem, jo ceļu traumu ārstēšana brieduma vecumā ir sarežģīts un ilgstošs process. Atsevišķi roku un kāju aizsargi papildināti ar elpojošu membrānu (parastas sintētikas vietā), kas neļaus nosvīst pat intensīvi sportojot. Elastīgas lentes nodrošinās pareizu novietojumu un ciešu fiksāciju. Daudziem komplektiem pieejams arī ērts maisiņš, kurā kompakti glabāt aprīkojumu.

Ja Jums nepieciešami aizsargi skrituļslidotājiem, riteņbraucējiem vai cita aktīva sporta veida piekritējiem, 220.lv Jūs noteikti atradīsiet visu nepieciešamo. Pērciet atsevišķus drošības elementus vai komplektus bērniem un pieaugušajiem mūsu interneta veikalā par izdevīgām cenām un baudiet bezrūpīgu sportošanu!