Vairāk kategoriju
christmas

Sporta preces

Sporta preces internetā

Nodarbošanās ar fiziskajām aktivitātēm ir nepieciešama jebkurā vecumā, jo tā ne tikai palīdz mums ilgāk saglabāt labu izskatu un pašsajūtu, bet arī pasargā no dažādām nopietnām saslimšanām. Ir tik daudz sporta veidu, no kuriem izvēlēties, atliek tikai iegādāties tiem nepieciešamo inventāru!

Piederumi iekštelpu aktivitātēm

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties sporta preces visām vajadzībām, tai skaitā, arī, lai nodarbotos ar dažādiem sporta veidiem iekštelpās.

Biljards

Pie mums pieejami augstas kvalitātes kijas un biljarda galdi ar piederumiem dažādos dizainos. Piedāvājam arī profesionālos galdu modeļus, kas piemēroti biljarda zālēm un klubiem, jo tajos tiek izmantotas monētas.

Galda teniss

Interneta veikals 220.lv piedāvā kvalitatīvus galda tenisa piederumus par draudzīgām cenām – galda tenisa tīklus, tenisa bumbiņas, tenisa raketes, rakešu somas, galda tenisa komplektus, kā arī tenisa galdus un to pārklājus.

Florbols

Mēs esam sarūpējuši visu svarīgāko inventāru, kas nepieciešams, lai florbola spēle būtu izdevusies. Iegādājies kvalitatīvas florbola bumbiņas, florbola vārtus, lauka hokeja vārtus, kā arī parocīgus maisiņus bumbiņu uzglabāšanai.

Šautriņmešana

Nodarbošanās ar šautriņmešanu jeb dartu vienlaikus var būt ne tikai izklaide, bet arī veids, kā trenēt precizitāti un koordināciju. 220.lv pieejami dažādi šautriņmešanas dēļi, šautriņu komplekti, daudzveidīgi šautriņu spārni un gali.

Bokss un austrumu cīņas

220.lv vari atrast visu nepieciešamo arī šiem sporta veidiem, piemēram, boksa bumbieri, boksa maisus, boksa cimdus un saites, mutes, galvas un zobu aizsargus, potīšu un elkoņa aizsargus, kā arī kimono apģērbu, džudo jostas un daudzus citus piederumus.

Āra sporta inventārs

Sportošanai brīvā dabā ir daudz ieguvumu, tai skaitā, laika pavadīšana svaigā gaisā, D vitamīna uzkrāšana un dažādu sporta veidu izbaudīšana, kurus spēlēt iekštelpās nebūtu tik aizraujoši. Ja meklē, kur iegādāties sporta preces internetā aktivitātēm ārpus telpām, tad 220.lv noteikti ir īstā vieta, ko apmeklēt.

Volejbols

Ja vēlies izveidot pats savu volejbola laukumu vai arī papildināt esošo inventāru, ielūkojies mūsu piedāvājumā, kur pieejamas volejbola bumbas, tīkli, aizsargi ķermenim, kā arī citas preces, piemēram, pumpis bumbām vai gaisa spiediena mērītājs.

Futbols

Mūsu sortimentā ir viss nepieciešamais gan futbola laukuma iekārtošanai (dažādi futbola vārti un tīkli), gan arī inventārs vārtsargiem (vārtsarga cimdi, dažādi aizsargi), gan arī preces spēlētājiem (futbola formas, futbola apavi un citi piederumi).

Basketbols

Šajā sadaļā atrodams viss nepieciešamais basketbola laukuma ierīkošanai, sākot ar basketbola statīviem, beidzot ar vairogiem un citiem basketbola aksesuāriem. Tāpat 220.lv vari iegādāties arī dažādas basketbola bumbas.

Pludmales teniss

Ienāc 220.lv un atrodi visu nepieciešamo pludmales tenisa spēlēšanai – bumbiņas, tīklus un raketes, lai spēle būtu izdevusies!

Handbols

Lai nodarbotos ar šo aktīvo sporta veidu, piedāvājam iegādāties kvalitatīvas atpazīstamu ražotāju handbola bumbas dažādos dizainos un cenās. Izpēti preču aprakstu, pirms izvēlies sev piemērotāko bumbu.

Badmintons

Izbaudi šo lielisko sporta veidu, iegādājoties dažādas badmintona raketes un “mušas”. Lai vieglāk varētu pārnēsāt inventāru, vari izvēlēties arī izturīgu badmintona piederumu somu. Spēlēšanas teritorijas iezīmēšanai iesakām izmantot spēļu laukuma marķierus.

Nūjošana

Šis ir viens no sporta veidiem, ar kuru var nodarboties teju ikviens, neatkarīgi no vecuma, sagatavotības vai laika apstākļiem. Atliek tikai iegādāties kvalitatīvas, atbilstoša garuma nūjošanas nūjas, un varēsi doties ceļā!

Teniss

Neatkarīgi, vai esi iesācējs vai profesionālis tenisā, ir svarīgi izvēlēties atbilstošu inventāru, kas ļaus Tev gūt labākos rezultātus. Mēs piedāvājam iegādāties pasaulē atzītu ražotāju tenisa raketes, bumbiņas, kā arī stīgas raketēm, somas piederumiem un bumbu grozus.

Beisbols

Ienāc pie mums, lai atrastu kvalitatīvus piederumus beisbola spēlēšanai, piemēram, beisbola nūjas, bumbas un cimdus. Mūsu sortimentā esošais beisbola inventārs pieejams par zemākām cenām, nekā citur, tādēļ nepalaid garām iespēju iepirkties izdevīgāk!

Skvošs

Interneta veikala 220.lv piedāvājumā atradīsi ne tikai skvoša raketes, bet arī kvalitatīvas skvoša bumbas un raketes tinumus. Pie mums pircēji var iegādāties pasaulē atzītu ražotāju sporta preces, kas kalpos ilgi un labi spēs pildīt savu funkciju.

Ziemas sporta preces

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties visu nepieciešamo šīm aktivitātēm, sākot ar slēpošanas apģērbu un aksesuāriem, slēpēm un sniega dēļiem, beidzot ar slidām, ragavām un hokeja aprīkojumu.

Ūdens sports, peldēšanas un niršanas piederumi

Peldēšana ne tikai uzlabo mūsu veselību, bet arī palīdz uzturēt sevi labā fiziskā formā. 220.lv piedāvā iegādāties visu nepieciešamo peldēšanai un niršanai, tai skaitā, peldcepures, vestes, peldēšanas apavus un brilles, niršanas tērpus, pleznas, niršanas maskas un komplektus, kā arī citus piederumus. Tiem, kas meklē ko ekstrēmāku, noderēs ūdens slēpes un dēļi. Tāpat mūsu sortimentā pieejamas arī dažādas laivas, kajaki un glābšanas vestes.

Vingrošanas un fitnesa preces

Mūsdienās nav obligāti jāsvīst sporta zālē, lai uzlabotu ķermeņa formas, jo 220.lv pieejami dažādi vingrošanas piederumi, tai skaitā, jogas inventārs, rotācijas diski, svaru bumbas, vingrošanas paklāji, riņķi, bumbas, steperi, sporta cimdi, espanderi un citas preces.

Sporta somas un mugursomas

Lai ērtā un drošā veidā pārnēsātu sporta inventāru, apģērbu, apavus un citas mantas, iesakām izvēlēties kādu no 220.lv sortimentā esošajām sporta somām un mugursomām, kas pieejamas par labu cenu.

Sporta medicīnas preces

Lai ātrāk atlabtu pēc traumām, kā arī pasargātu sevi no veselības problēmām, aplūko 220.lv plašo un daudzveidīgo sporta medicīnas preču sortimentu, kur pieejami dažādu ķermeņa daļu fiksatori, masāžas preces, stājas koriģēšanas piederumi un citas preces.

Pulsometri, hronometri, pedometri

Seko līdzi saviem treniņu rezultātiem, kā arī uzmani ķermeņa parametrus, lai nepārslogotu organismu, izmantojot mūsdienīgus pulsometrus, hronometrus, pedometrus un jostas, lai sekotu līdzi sirds ritmam, mērotajam attālumam, soļu skaitam, sadedzinātajām kalorijām un dažādiem citiem parametriem.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Aizmirsti par neērtu iepirkšanos un laika tērēšanu, izvēloties interneta veikalu 220.lv, jo:

  • Tas ir droši. Iepērcies bez raizēm, jo mēs pasargāsim Tavus datus.
  • Tas ir ērti. Iegādājies preces jebkurā laikā un vietā, izmantojot datoru vai citas ierīces (mobilā aplikācija).
  • Tas ir izdevīgi. Nepārmaksā, iepērkoties pie mums, jo mēs regulāri piedāvājam akcijas un atlaides precēm un to piegādei.