Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika 

Kas ir sīkdatnes? 

Interneta vietnē un mobilajā lietotnē mēs izmantojam sīkdatnes un tamlīdzīgas tehnoloģijas, piem., pikseļu tagus (angl. “pixel tags”), tīmekļa bākas (angl. “web beacons”), tīmekļa datu vācējus (angl. “clear GIF”) un tml., (turpmāk – Sīkdatnes). Tās mums palīdz nodrošināt mūsu tīmekļa vietnes un/vai mobilās lietotnes darbību, funkcionalitāti, sniegt Jums 220.lv pakalpojumus, vākt analītisko un statistisko pārlūkošanas informāciju, personalizēt Jūsu pārlūkošanas pieredzi un mārketingu.  Sīkdatnes nav vīrusi un nerada nekādu apdraudējumu Jūsu datoram vai citai ierīcei.

Vai es varu pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus? 

Saskaņā ar likumu prasībām, Jūsu piekrišanu lūgsim pirms mērķēto (komerciālo) sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat jebkad piekrist vai atteikties no mērķētajām (komerciālajām) sīkdatnēm, attiecīgi mainot šo sīkdatņu iestatījumus. Lai izmaiņas stātos spēkā, Jums ir jāizdzēš sīkdatnes, kas ir bijušas ierakstītas ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu. Citu kategoriju sīkdatnes tiek ierakstītas saskaņā ar likumu vai pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm, tādēļ tām Jūsu piekrišana nav nepieciešama.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam un kādiem mērķiem?

Sīkdatnes ir iedalītas kategorijās pēc to veida un mērķa: darbības, analītiskās un mērķētās (mārketinga) sīkdatnes.

Mēs izmantojam mērķētās (komerciālās) sīkdatnes, lai personalizētu Jūsu pārlūkošanas pieredzi un Jums parādīto 220.lv saturu, kā arī sniegtu mārketinga piedāvājumus, balstoties uz Jūsu pārlūkošanas vēsturi 220.lv tīmekļa vietnē un/vai mobilajā lietotnē. Atsevišķas mērķa (komerciālās) sīkdatnes ieraksta ārējie reklāmas partneri (trešo pušu sīkdatnes), piem., Google, Adform u.c. Ar mērķēto (komerciālo) sīkdatņu sarakstu varat iepazīties šeit.

Mērķētās (komerciālās) sīkdatnes tiek ierakstītas tikai ar Jūsu piekrišanu. Jūs varat jebkad piekrist vai atteikties no mērķētajām (komerciālajām) sīkdatnēm, attiecīgi nomainot šo sīkdatņu izvēli augstāk.

Ar mērķa (komerciālajām) sīkdatnēm mēs vācam un analizējam Jūsu pārlūkošanas vēsturi 220.lv tīmekļa vietnē un/vai mobilajā lietotnē un šos datus izmantojam:

  • lai personalizētu Jums rādāmo saturu un sniegtu rekomendācijas, kad pārlūkojat kā nereģistrēts klients;

  • lai sniegtu Jums mārketinga piedāvājumus un/vai rādītu reklāmas paziņojumus, kuri būtu aktuāli tieši Jums. Piemēram, Jums iegādājoties mobilo tālruni, piedāvātu iegādāties tālrunim piemērotus vāciņus.

Atsevišķas mērķētās (komerciālās) sīkdatnes var ierakstīt ārējie reklāmas partneri (trešo pušu sīkdatnes), piem., Google, Adform u.c. Reklāmas partneri ar sīkdatņu palīdzību vāc datus par Jūsu pārlūkošanas vēsturi tīmeklī, lai varētu sniegt Jums aktuālu interneta reklāmu 220.lv, citās tīmekļa vietnēs un/vai citos interneta reklāmas kanālos (sociālās saziņas vietnēs, mobilajās lietotnēs, interneta meklēšanas sistēmās u.tml.)

SVARĪGI: ja pārlūkojat kā reģistrēts klients, satura personalizēšana un/vai īpaši Jums pielāgotu piedāvājumu sniegšana var būt Jūsu izmantojamo 220.lv pakalpojumu daļa. Piemēram, satura personalizēšana un rekomendācijas tiek sniegtas visiem reģistrētajiem klientiem, ja vien Jūs neatsakāties no šī pakalpojuma savā personīgajā 220.lv kontā. Speciāli Jums pielāgoti piedāvājumi atbilstoši Jūsu pārlūkošanas vēsturei Jums tiek sniegti, ja esat “220.lv kluba” dalībnieks. Šādos gadījumos, ja vēlaties atteikties no sīkdatnēm, kuras tiek izmantotas minēto 220.lv pakalpojumu sniegšanai, Jums vispirms jāatsakās no attiecīgā 220.lv pakalpojuma savā personīgajā 220.lv kontā.

Trešo personu sīkdatnes

Dažās mūsu vietnes vai mobilās lietojumprogrammas lapās ir pieejams trešo personu saturs (spraudņi), piemēram, “YouTube”, “Vimeo” un “Facebook”. Parasti šāds trešo personu saturs mūsu vietnē un mobilajā lietotnē ir atzīmēts ar attiecīgās trešās personas logotipu.

Kad izmantojat trešās personas saturu (piemēram, skatoties “YouTube” videoklipu, “Facebook” noklikšķinot uz saites “kopīgot”), attiecīgās trešās personas pēc saviem ieskatiem var iestatīt savas sīkdatnes un apkopot datus tā, it kā Jūs pārlūkotu viņu vietni.

Trešās personas, neatkarīgi no to satura mūsu vietnē vai mobilajā lietotnē, rīkojas kā neatkarīgi datu pārziņi un var izmantot sīkdatņu apkopotos datus mērķiem vai veidiem, kas nav norādīti šajā Sīkdatņu politikā. Mēs nekontrolējam šo jautājumu un nevaram to pārvaldīt, tāpēc pirms trešās puses satura izmantošanas Jums jāizlasa konkrētas trešās personas konfidencialitātes dokumenti.

Saites uz populārākajiem trešo pušu privātuma dokumentiem ir norādītas zemāk:

Mērķētās (komerciālās) sīkdatnese