DPD piegādes

UZMANĪBU!

Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju, noteiktajām papildu drošības procedūrām un lielo sūtījumu apjomu, pasūtījumu izpildes termiņi ir garāki nekā parasti. Precīzu termiņu redzēsiet pie pasūtījuma apstiprināšanas saņemšanas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PAZIŅOJAM, KA LAI NODROŠINĀTU DROŠU PREČU PIEGĀDI, IR IEVIESTI ŠĀDI IEROBEŽOJUMI:

- Pie preču piegādes tiek atcelts maksājums skaidrā naudā, Jūs varat norēķināties TIKAI AR BANKAS KARTI!
- Preču uznešanas pakalpojums tiek sniegts tikai līdz norādītajai mājai vai dzīvokļu mājas ieejas durvīm. Ja neesat pasūtījis šo pakalpojumu, pasūtījums tiks piegādāts tikai līdz norādītajai mājai.

- Pasūtījuma piegādi var apstiprināt 3 veidos:

1) Ar saņēmēja parakstu;
2) Saņēmējam tiek piedāvāts nofotografēties kopā ar paku vai blakus tai. Attēls tiek uzņemts, izmantojot īpašu skeneri;
3) Saņēmējs uzrāda savu personu apliecinošu dokumentu no attāluma, un kurjers skenerī ievada pēdējos 5 dokumenta numura ciparus (nevis personīgo identifikācijas kodu). Tiek pieņemti tikai šie dokumenti: pase vai ID karte.

Komforta piegāde ar DPD kurjeru

DPD ir viens no vadošajiem sūtījumu piegādātājiem Eiropā, līdz ar to, arī uzticams sadarbības partneris gan vietējo, gan starptautisko sūtījumu piegādēs.
Mēs ne tikai izmantojam augstas efektivitātes transporta tīklu, bet arī izstrādājam individuālus risinājumus, lai nodrošinātu piekļuvi galvenajiem noieta tirgiem Eiropā.

DPD piegādes pakalpojums pieejams TIKAI pārdevēja 220.lv precēm. 

Piegādes izmaksas

Svars Rīga, eiro Latvija, eiro
līdz 1 kg 2,99 3,99
virs 1 kg 3,99 5,99
virs 5 kg 4,99 9,99
virs 10 kg 6,99 9,99
virs 20 kg 7,99 9,99
virs 30 kg 9,99 12,99
virs 50 kg 11,99 16,99
virs 75 kg 12,99 19,99

Piemērota tad:
  • Ja vēlaties preci saņemt savās mājās, darba vietā, vai jebkurā citā Jums izdevīgā atrašanās vietā, ietaupot Jūsu laiku;
  • Ar šo piegādes veidu iespējams piegādāt jebkuru preci bez svara ierobežojuma (Preču uznešanu nevarēsim nodrošināt sūtījumam, kur viena paka ir smagāka par 80 kg). 

Tagad izvēloties komforta piegādi, Jums ir iespēja izvēlēties arī uznešanas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka smagas preces tiks uznestas līdz pat Jūsu mājas durvīm!
 

Papildus uznešanas izmaksas

Rīga - 19 euro;

Citur Latvijā - 27 euro.
 

Nosacījumi:

1. Preču uznešanas pakalpojums ir atkarīgs no konkrētās preces svara: 

  • Preces, kuru svars ir līdz 30 kg (ieskaitot), tiks uznestas BEZMAKSAS;
  • Preces, kuru svars ir no 30 kg līdz 80 kg, tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī) vai izvēlēties papildu uznešanas pakalpojumu;
  • Preču uznešanu nevaram nodrošināt sūtījumam, kur viena paka ir smagāka par 80 kg.

2. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots;
3. Piegāde notiek darba dienās laika periodā no 8:00 - 18:00
4. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu);
5. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs un informēs par konkrētu piegādes laiku.

Patīkamu iepirkšanos!