Preču apmaksa ar līzingu

Ar līzinga kalkulatora palīdzību var veikt aptuvenu ikmēneša maksājumu aprēķinu, ja līzinga ņēmējs ir fiziska persona. 220.lv speciālists pārbaudīs Jums pieejamās līzinga iespējas un informēs Jūs par precīzu mēneša maksājuma summu, pirmo iemaksu, kopējo kredīta summu, aizņēmuma likmi, kopējo apmaksas summu un gada procentu likmi (GPL).

Veicot pasūtījumu, izmantojiet līzinga kalkulātoru, lai aprēķinātu aptuvenos maksājumus, un izvēlaties savām vajadzībām piemērotāko līzinga piedāvājumu.
Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos, ar kurjeru vai Latvijas Pasta nodaļās.

Kā iegādāties preces līzingā?

1. Izvēlieties preci!

2. Pie apmaksas veida norādiet Līzings un aizpildiet visus prasītos datus kredīta saņemšanai.

3. Interneta veikala 220.lv darbinieks sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un paziņos, vai kompānija var izsniegt Jums kredītu un kādus dokumentus nepieciešamības gadījumā Jums būs jāatsūta uz epastu palidziba@220.lv.

4. Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.

5. Pērkot preci līzingā, ne vienmēr ir nepieciešama pirmā iemaksa, ja vien to neprasa līzingu sniedzošā kompānija.

6. Kurjers salīdzinās atsūtīto dokumentu kopijas ar oriģināliem, iedos Jums parakstīt divus līguma eksemplārus, bet trešais ekemplārs paliks Jums kopā ar pasūtīto preci.

7. Veicot visas maksas saistībā ar līgumu, prece pāries Jūsu īpašumā.

Līzinga noteikumi

1. Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, kas sasniegušas 18 gadus, kam ir derīga Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā Latvijas iedzīvotāja pase, kā arī, kam ir pastāvīga darba vieta. Atsevišķos gadījumos var būt nepieciešama izziņa no darba vietas. Izziņai jābūt izdrukātai uz uzņēmuma veidlapas un jāsatur šāda informācija: uzņēmuma reģistrācijas numurs, līzinga ņēmēja personas kods, vārds, uzvārds, ieņemamais amats un vidējā darba algas summa. Izziņai jābūt apstiprinātai ar uzņēmuma vadītaja parakstu un zīmogu. Sakarā ar šo, SIA Pigu Latvia, saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, tiek uzskatīts par konkrētās līzinga kompānijas personīgo datu operatoru. Iegūtos personīgos datus, 220.lv nodod līzinga kompānijai un neuzglabā, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.

2. Minimālā pirkuma summa līzinga saņemšanai ir 100 €.

3. Līzinga termiņš no 3 mēnešiem līdz 24 vai 36 mēnešiem.

4. Pērkot preci līzingā, ne vienmēr ir nepieciešama pirmā iemaksa, ja vien to neprasa līzingu sniedzošā kompānija.

5. Interneta veikala 220.lv mājas lapā un reklāmas meteriālos, līzinga ikmēneša maksājuma summa ir aptuvena un ir norādīta laika periodam 24 mēnešu garumā. Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.

6. Preces saņemšanas brīdī klientam ir jāiesniedz pases kopija.

7. Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos vai ar kurjeru.