{{suggestion}}
{{product.title}}
{{suggestion}}
{{product.title}}

Preču piegāde

Saņem veikalā Rīgā
Rīga, Daugavgrīvas ielā 114
Darba dienās: 10:00 - 19:00
Sestdien: 10:00 - 15:00
Sv.: BRĪVDIENA
€ 0,00
Apmaksā internetbankā,
ar bankas pārskaitījumu
vai uz vietas
veikalā ar skaidru naudu vai bankas karti.
Saņem veikalā Rīgā
Rīga, Ģertrūdes ielā 94a
Darba dienās: 10:00 - 19:00
Sestdien: 10:00 - 15:00
Sv.: BRĪVDIENA
€ 0,00
Apmaksā internetbankā,
ar bankas pārskaitījumu
vai uz vietas
veikalā ar skaidru naudu vai bankas karti.
Piegādāsim uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu
Vieta:
Pasta nodaļa:
€ 2,49
Apmaksā internetbankā,
ar bankas pārskaitījumu, līzingu
vai uz vietas pasta nodaļā ar
skaidru naudu vai bankas karti.
Saņem tuvākajā Circle K
Vieta:
Degvielas uzpildes stacija:
€ 1,99
Apmaksā internetbankā,
ar bankas pārskaitījumu.
Saņem Omniva pakomātā
Vieta:
Pakomāts:
€ 1,99
Apmaksā internetbankā
vai ar bankas pārskaitījumu.
Saņem pasūtījumu mājās
Vieta:
Svars:
€ 2,99
Apmaksā internetbankā,
ar bankas pārskaitījumu
vai uz vietas kurjeram ar skaidru
naudu vai bankas
karti.

UZMANĪBU! Lielās preces ir iespējams saņemt TIKAI veikalā Daugavgrīvas ielā 114, Rīgā, vai izvēloties piegādi ar kurjeru uz mājām. Vairak info: http://220.lv/lv/t/lielgabarita-precu-sanemsana

Saņem preces Ģertrūdes ielā 94a vai Daugavgrīvas ielā 114 – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz 220.lv klientu apkalpošanas centru Rīgā, Ģertrūdes ielā 94a vai Daugavgrīvas ielā 114. Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu augstāk). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu) vai arī ar bankas karti pie preces saņemšanas (maksimālā viena pasūtījuma summa ir 200 eiro). Šim piegādes veidam nav iespējams līzings. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, šim piegādes veidam rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

Saņem preces Latvijas Pasta nodaļās - piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci tuvu mājai, nepārmaksājot par piegādi. Veicot pasūtījumu, izvēlaties sev tuvāko Latvijas Pasta nodaļu, kur vēlaties saņemt savu pasūtījumu. Ar šo piegādes veidu drīz pasūtīt preces ar svaru līdz 20 kg. Izvēloties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu, līzingā vai arī skaidrā naudā/ar bankas karti uz vietas Latvijas Pasta nodaļā. Pasūtījumi Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 3 darba dienu laikā.

Saņem preces Circle K stacijās - piemērota tad, ja nevēlaties preces saņemšanai tērēt savu laiku, bet vēlaties saņemt preci pa ceļam vai tuvu mājai. Iespēja saņemt preci jebkurā dienā un laikā 24/7. Circle K stacijās var saņemt pasūtījumus līdz 10 kg, sūtījumi, kuru svars būs lielāks, tiks nosūtīti uz adresāta pasta nodaļu, par ko adresāts pirms sūtījuma izsūtīšanas informēts netiks. Pasūtījumi Circle K stacijā jāizņem 10 dienu laikā; sākot ar 11.dienu, sūtījumus var izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā, kur par sūtījumu tiks iekasēta sūtījuma glabāšanas maksa par katru diennakti, neieskaitot pasta nodaļas brīvdienas un svētku dienas. Izvēloties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā vai ar bankas pārskaitījumu.

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Tagad izvēloties komforta piegādi, Jums ir iespēja izvēlēties arī uznešanas pakalpojumu. Tas nozīmē, ka smagas preces tiks uznestas līdz pat Jūsu mājas durvīm!

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 25220220 vai rakstiet mums e-pastu uz palidziba@220.lv

SNIEDZAM KONSULTĀCIJAS VISU DIENNAKTI
25220220
Lapas 220.lv pilnā versija