Slice – tas ir maksāšanas veids par precēm, kas tiek piemērots visām pārdevēja 220.lv precēm, kas marķētas ar īpašo ikonu un pakalpojumiem grozā virs 50 eiro, pamatojoties uz kreditēšanas līgumu 24 mēnešiem. Ja veiksiet visus Slice maksājumus 3 mēnešu laikā, kredīta izmaksu nebūs! Vairāk informācijas: https://220.lv/lv/t/slice

 • Kāds ir ikmēneša maksājums Slice?

Lai uzzinātu ikmēneša maksājumu Slice norēķinu veidam uz 3 mēnešiem, Jums ir jādala preču izmaksas  trīs vienādās daļās. Slice tiek uzskatīta par pilnībā izpildītu, kad visas iemaksas ir saņemtas saskaņā ar grafiku.

 • Kāpēc līgumā ir divi grafiki?

Līgums var būt noslēgts uz 24 mēnešiem ar Jūsu tiesībām izvēlēties Slice maksājumu veidu. Lai padarītu to ērtāku, līgumā mēs  norādām arī Slice maksājumu grafiku.

 • Kas nodrošina Slice un kur es varu saņemt papildu informāciju?

Pakalpojumu par preču samaksu, izmantojot maksāšanas veidu  Slice, nodrošina AS „LATEKO LĪZINGS”. Sīkaku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruni 67775079 vai pa e-pastu info@latekolizings.lv.

 • Kādi nosacījumi tiek piemēroti, ja Jūs neizvēlaties Slice?

Reprezentatīvais piemērs: kredīta termiņš 24 mēneši, aizņēmuma likme gadā 29%, maksa par saistību izpildes kontroli 0,6%, GPL 49,32%. Preces cena 300€, pirmā iemaksa 0.00€, ikmēneša maksājums 18,48€, kopējā maksājamā summa 443,52€. MAKSĀJOT KREDĪTA SUMMU VIENĀDĀS DAĻĀS 3 MĒNEŠU LAIKĀ aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, pārmaksa 0€. Pirkumiem virs 1400€ piemērojama pirmā iemaksa 10% no preces cenas. 

 • Kā veikt pirkumus 220.lv ar iespēju samaksāt par precēm, izmantojot Slice?

1.   Izvēlieties preci.

2.  Noklikšķiniet uz Slice un aizpildiet elektronisko pieteikumu  sistēmā 220.lv sistēmā. 

3.  220.lv vai AS „LATEKO LĪZINGS” darbinieks sazināsies ar Jums 1 (vienas) darba dienas laikā pa tālruni un informēs Jūs par nepieciešamību nosūtīt uz e-pastu  info@latekolizings.lv papildu dokumentus (ja nepieciešams) kreditēšanas līguma noslēgšanai.

4. Preces saņemšanas un kreditēšanas līguma parakstīšanas brīdī, Jums nepieciešams uzrādīt personas apliecību (ID karte) , LR pilsoņa/nepilsoņa pasi vai citu ārvalstu pilsoņa dokumentu ar derīgu uzturēšanās atļauju LR un jāiesniedz dokumenta kopiju.

Slice nosacījumi

 1. Noslēdzot kreditēšanas līgumu uz 24 mēnešiem, Jums ir iespēja izvēlēties Slice maksājuma veidu.
 2. Izvēloties Slice maksājuma veidu, Jums jāveic ikmēneša maksājumi saskaņā ar Slice grafiku. Iemaksas ir jāveic savlaicīgi un pilnā apmērā. Pretējā gadījumā Slice maksājuma veids saskaņā ar kreditēšanas līgumu zaudē spēku.
 3. Maksājuma veidu Slice nodrošina AS „LATEKO LĪZINGS”.
 4. Izmantot Slice maksājuma veidu var Latvijas rezidenti vai nerezidenti ar derīgu uzturēšanās atļauju LR,  pozitīvu kredītvēsturi un regulāriem ikmēneša ienākumiem.
 5. Minimālais pasūtījuma apjoms par visu grozu ir ne mazāks par 50 €.
 6. Samaksājot par precēm, izmantojot Slice maksāšanas veidu 220.lv internetveikalā, Jums ir iespēja nemaksāt pirmo iemaksu, ja pirkuma summa nepārsniedz 1400€.
 7. 220.lv mājas lapā un reklāmas materiālos ir aptuvenas ikmēneša iemaksas. Ikmēneša maksājumi var mainīties, atkarībā no pasūtījuma apjoma par visu grozu.
 8. Sīkāku informāciju par maksāšanas veidu  Slice var iegūt, zvanot pa tālruni 67775079 vai rakstot  uz  e-pastu info@latekolizings.lv.