Putnu barība

(64)

Pircēji mīl 220.lv!

Klienti novērtēja: 5/5
1 078 vērtējumi. Apskatīt visu

Putnu barība

Mēs vairākkārt esam dzirdējuši, ka piemērots uzturs ir veids, kā sasniegt lielisku labsajūtu.  Tomēr šis noteikums ir spēkā ne tikai tādā gadījumā, ja runājam par mums – to var piemērot arī visiem mūsu lolojumiem. Ja Jums mājās dzīvo putni, tad Jums būs nepieciešama putnu barība – tā noderēs arī tad, ja Jūs vēlēsieties parūpēties par putniem, kas dzīvo bargākos apstākļos. 

Barība savvaļas putniem

Putnu barība ziemas laikā ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas ļauj izdzīvot ļoti zemā temperatūrā, un dod iespēju sagaidīt vēl vienu pavasari. Tiem, kas nolēmuši dārzā vai pagalmā uzstādīt barotavu, būs nepieciešama barība savvaļas putniem (zīlītēm, zosīm, zvirbuļiem) – tādos gadījumos visbiežāk izvēlas speciāli ziemas apstākļiem adaptētas tauku bumbiņas. Tādas barības cenas nav augstas, tomēr, izdarot labu darbu, Jūs vēl ilgi jutīsiet lepnumu par sevi – jo mūsu pienākums ir rūpēties par tiem, kas paši to nevar izdarīt.

Mājputnu barība

Tiem, kam mājās ir mīlīgs putniņš, arī vajadzēs ar derīgām vielām un vitamīniem bagātinātu barību. Šo produktu sortiments ir daudz plašāks. Tāpēc, lai izlemtu, kāda barība papagaiļiem vai citiem putniem būs labākā izvēle, nepieciešams iepazīties tuvāk ar sastāvu un aprakstiem. Dažas barības ir adaptētas attiecīgiem putnu veidiem un tām pievienoti dažādas papildu sastāvdaļas. Tādējādi, pamēģinot vairākus dažādus produktus, laika gaitā Jūs pamanīsiet, kurus no tiem putni labprāt ēd.

Tiem, kam nepieciešama barība pīlēm, pīlēniem, baložiem vai citiem mājas un savvaļas putniem, piedāvājam ieskatīties internetveikalā 220.lv. Šeit putnu barības pārdod par labām cenām. Arī tiem, kas vienmēr steidzas, mēs varam piedāvāt alternatīvu, jo internetā barību var iegādāties ļoti ātri un vienkārši. Jums tikai būs jāizvēlas, kādi produkti nepieciešami, bet parūpēsimies par to, lai izvēlētās preces tuvākajā laikā tiktu piegādātas Jums uz mājām. Process aizņems tikai dažas minūtes, bet Jūs vienmēr varēsiet būt pārliecināts par to, ka putniem, kas negaidīti ieradušies mājas pagalmā, vienmēr būs, ko paēst – viņu čivināšana būs labākā pateicība par Jūsu pūlēm.