Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors

 • Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors
 • Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors
  ЛУЧШАЯ ЦЕНА Скидка
  € 3399
  3€ СКИДКА ОТ 49€ 18 ч. и 20 мин.

  Продавец: 220.lv

  Гарантируем лучшую цену
  3€ СКИДКА ОТ 49€
  Дополнительная 3€ скидка с кодом: SALE3034 на заказы свыше 49€, покупая товары продавца 220.lv, которые обозначены значком конкретной скидки. Акция в силе 24.10. Cкидочный код могут использовать только зарегистрированные пользователи 220.lv 1 раз.
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors

  • Kompakts un bezvadu. Uzstādiet tur, kur tas ir nepieciešams, nevis vietā, kur ir vadi.
  • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar sistēmas viedo paneli līdz pat 1200 metru attālumam.
  • Viegli instalējams un pārvaldāms ar viedtālruņa sīkrīku palīdzību.
  • Nomaināma standarta baterija, darbības laiks līdz 7 gadiem.
  • Ierīce ir aizsargāta pret traucējumiem, kiberuzbrukumiem un fiziskiem bojājumiem.
  • Paredzēts lietošanai iekštelpās. Minimālisma un mūsdienu dizaina detektors iederēsies jebkurā interjera dizainā.

  Durvis vai logi parasti ir pirmais šķērslis, kas jāpārvar jūsu mājas negaidītiem ciemiņiem. Ja jūsu mājas durvis un logi būs aprīkoti ar „Ajax DoorProtect“ durvju un logu atvēršanas detektoriem, zagļi pat nevēlēsies mēģināt iekļūt iekšā. Tiklīdz durvis vai logi būs atvērti, magnētiskais sensors fiksēs ielaušanos un sistēma nekavējoties Jūs brīdinās. Viena no „Ajax“ drošības sistēmas priekšrocībām ir unikālā bezvadu tehnoloģija „Jeweler“, kura ne tikai garantē ļoti uzticamu un ātru savienojumu starp ierīcēm, bet arī nodrošina plašu darbības diapazonu - „Ajax DoorProtect“ durvju un logu atvēršanas sensoru var uzstādīt līdz 1200 metru attālumā no sistēmas viedā vadības paneļa „Ajax Hub“. Kompakts, gludas formas detektors, kas piemērots visu veidu logiem un durvīm.

  Liels attālums nav šķērslis. Sakarā ar lielo veiktspēju „Jeweler“ savienojuma tehnoloģijas durvju un logu atvēršanas detektoru „Ajax DoorProtect“ var uzstādīt līdz pat 1200 metru attālumā no sistēmas vadības centra. Pat ja jūs dzīvojat privātmājā, variet droši uzstādīt detektoru uz visiem logiem vai durvīm - signāls viegli nokļūs sistēmas viedajā vadības panelī.

  Nopietna aizsardzība. Nav noslēpums, ka noziedznieki arvien vairāk izmanto tehnoloģijas, lai pārvarētu drošības sistēmas. Tāpēc ražotājs ir pievērsis lielu uzmanību, lai padarītu „Ajax DoorProtect“ durvju un logu atvēršanas detektoru patiešām izturīgu: lai noraidītu nesankcionētu sistēmu, šifrētu signālu. Regulāri nosūtot signālus detektoriem, to darbību pārbauda viedais vadības panelis.

  Viegli instalēt un pārvaldīt. Drošības sistēmas instalēšana, iespējams, nekad vēl nav bijusi tik vienkārša. Izmantojot īpašu "SmartBracket" turētāju jūs varat viegli pievienot detektorus un magnētus durvīm un logiem, kurus vēlaties aizsargāt. Un veicot dažus soļus „Ajax Security System“ lietotnē, jūs savienojat detektoru ar „Ajax“ drošības sistēmu. Starp citu, iepakojumā ir 2 dažāda lieluma magnēti. Kuru izmantot, izlemjat jūs, ņemot vērā logu vai durvju konstrukciju.

  Atbilst stingrām prasībām. Pārliecinieties par durvju un logu atvēršanas detektora „Ajax DoorProtect“ kvalitāti un uzticamību - ierīce atbilst stingri noteiktām Eiropas aizsardzības sistēmas ražotāju EN 50131 prasībām. Detektors ir spējis izturēt daudzus testus, ko veikušas vairākas akreditētas laboratorijas.

  Ilgi kalpojoša baterija. Durvju un logu atvēršanas detektors „Ajax DoorProtect“ izmanto standarta nomaināmu CR123A bateriju. Ierīce izmanto enerģiju ļoti efektīvi, tāpēc viens akumulators darbojas līdz 7 gadiem.

  * Durvju un logu atvēršanas detektors „Ajax DoorProtect“ nav pašregulējoša ierīce. Lai to pilnībā izmantotu, tam jābūt savienotam ar „Ajax Hub“ viedo centru. Jums ir nepieciešama arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

  Общая информация o: Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors

  ID товара
  6109619
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.029 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  в четверг, 31 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  в четверг, 31 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  в четверг, 31 октября (€ 149)

  Доставим на дом

  в четверг, 31 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  1 ноября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  в четверг, 31 октября (€ 199)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  1 ноября (€ 199)
  Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax DoorProtect durvju/logu atvēršanas detektors

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 3399