Ajax FireProtect dūmu detektors

  0 €
  Акция на доставку ЛУЧШАЯ ЦЕНА
  € 6099
  3€ СКИДКА ОТ 33€ 4 ч. и 7 мин.

  Продавец: 220.lv

  Оплата частями 3 x € 2033
  Гарантируем лучшую цену
  3€ СКИДКА ОТ 33€
  Дополнительная 3€ скидка с кодом: SALE3025 на заказы свыше 33€, покупая товары продавца 220.lv, которые обозначены значком конкретной скидки. Акция в силе 18.10. Cкидочный код могут использовать только зарегистрированные пользователи 220.lv 1 раз.
  Lateko
  Ежемесячный платеж
  Первый взнос, %
  0
  Первый взнос, €
  Срок кредита, мес.
  24
  * На заказы от € 100
  Обслуживание сервиса для физических лиц:

  Описание товара: Ajax FireProtect dūmu detektors

  • Kompakts un bezvadu. Uzstādiet tur, kur tas ir nepieciešams, nevis vietā, kur ir vadi.
  • Unikāla bezvadu tehnoloģija „Jeweler“ nodrošina ļoti drošu savienojumu ar viedo centru pat līdz 1300 metru attālumā.
  • Iebūvēta sirēna.
  • Paredzēts izmantot kā "Ajax" drošības sistēmas sastāvdaļu, bet var darboties arī neatkarīgi.
  • Viegli instalējams un pārvaldāms ar viedtālruņa sīkrīku palīdzību.
  • Ierīce ir aizsargāta no komunikācijas traucējumiem.
  • Minimālisma un mūsdienu dizaina detektors iederēsies jebkurā interjera dizainā.
  • Nomaināmas standarta baterijas, darbojas līdz 4 gadiem.

  Ugunsgrēks rada lielu apdraudējumu ne tikai īpašumam, bet arī cilvēka dzīvībai. Tāpēc dūmu detektori ir vienkārši nepieciešams drošības pasākums, ikvienā dzīvojamā mājā vai birojā. Dūmu detektors „Ajax FireProtect“ ne tikai atklāj dūmus, bet arī uztver pēkšņas temperatūras izmaiņas telpā. Tai pieaugot līdz 54-65o C, tāpat kā dūmu noteikšanai, ieslēdzas detektora sirēna. 

  Turklāt, savienojot detektoru ar „Ajax Hub“, jūs variet viegli kontrolēt un mainīt detektora iestatījumus, izmantojot speciālu sīkrīku. Un vissvarīgākais ir tas, ka ugunsgrēka apdraudējuma gadījumā ne tikai tiks aktivizēta sirēna, bet arī uz viedo ierīci un drošības dienestam tiks nosūtīts brīdinājuma ziņojums, ja jūsu drošības sistēma ir savienota ar pakalpojumu sistēmu. Tātad, pat ja neesat mājās vai birojā, variet rīkoties un saglabāt savus īpašumu. Dūmu detektors „Ajax FireProtect“ var darboties neatkarīgi. Taču ierīces iespējas netiek izmantotas maksimāli - tā veic tikai parastās funkcijas: dūmu un pēkšņu temperatūras izmaiņu noteikšana un vietējais skaņas signāls.

  Atzīst un paziņo par reāliem riskiem. Dūmi ne vienmēr ir pirmais uguns noteicējs - augstā iekštelpu gaisa temperatūra var liecināt par draudiem. Tāpēc „Ajax FireProtect“ dūmu detektors paziņo par iespējamo ugunsbīstamību ne tikai tad, kad tiek atpazīti dūmi, bet arī telpā ir gaisa temperatūru, kas ir strauji palielinājusies. Tas nozīmē, ka jums ir vairāk iespēju novērst nelaimes gadījumu.

  Liels attālums nav šķērslis. Pateicoties liela attāluma veiktspējai „Jeweler“ komunikāciju tehnoloģija ļauj „Ajax FireProtect“ dūmu detektoru uzstādīt līdz 1300 metru attālumā no „Ajax Hub“ viedpaneļa. Pat ja jūs dzīvojat privātmājā, jūs varat droši uzstādīt „Ajax FireProtect“ dūmu detektoru jebkurā telpā - signāls viegli sasniegs vadības paneli.

  Viegli instalēt un pārvaldīt. Ar speciālām „SmartBracket“ turētājiem dūmu detektoru var viegli piestiprināt pie griestiem. Savienojiet ierīci ar „Ajax“ drošības sistēmu, skenējot QR kodu uz iepakojuma ar viedierīces palīdzību un veicot vairākas darbības „Ajax Security System“ programmā.

  Skaļi un savlaicīgi. „Ajax FireProtect“ dūmu detektoram ir iebūvēta sirēna, tāpēc, kad rodas ugunsgrēks, tas sāk izdot skaņu līdz pat 85 dB stipruma. Atklājot dūmus, detektors nekavējoties nosūta signālu viedajam centram un pēdējais brīdina ar ziņu uz Jūsu viedtālruni.

  Ilgi kalpojoša baterija. „Ajax FireProtect“ dūmu detektors darbojas ar standarta nomaināmām baterijām. Ierīce efektīvi izmanto enerģiju, tāpēc viena baterija kalpos līdz 4 gadiem.

  * Lai izmantotu pilnu „Ajax FireProtect“ dūmu detektora potenciālu, tam jābūt savienotam ar viedo centru. Jums ir nepieciešama arī viedtālrunis ar „Android 4.1", „iOS 9" vai jaunāku šīs operētājsistēmas versiju.

  Общая информация o: Ajax FireProtect dūmu detektors

  ID товара
  6108254
  Категория
  Вес товара с упаковкой
  0.22 кг
  Торговая марка

  Общая информация:
  • Цвет товара, показанного на картинке, может незначительно отличаться, а информация в описании является общей, поэтому не все характеристики продукта могут быть упомянуты.
  • Перед использованием товара рекомендуем тщательно ознакомиться с инструкцией по эксплуатации, если такая предусмотрена производителем. Товар необходимо использовать только в соответствии с инструкциями производителя, согласно особенностям и целям применения товара.
  • Если после ознакомления с описанием и спецификацией товара у Вас возникли дополнительные вопросы по установке или использованию товара, пожалуйста, обращайтесь к нам по электронной почте palidziba@220.lv  или по телефону +371 25220220.

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (ул. Гертрудес 94а)

  28 октября (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в нашем магазине в Риге (Ул. Даугавгривас 114)

  28 октября (€ 000)

  Заберите в пункте DPD Pickup

  28 октября (€ 000)

  Доставим на дом

  28 октября (€ 299)

  Забери на станции Circle K

  29 октября (€ 199)

  Заберите в почтомате Omniva

  26 октября (€ 000)

  Забери в почтовом отделении Латвии

  29 октября (€ 199)
  Ajax FireProtect dūmu detektors

  Вопросы и ответы о товаре: Ajax FireProtect dūmu detektors

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам 220.lv.

  Мнения и комментарии оставляют посетители 220.lv. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением 220.lv. 220.lv не несет ответсвенности за их содержание.

  Тема
  Выберите
  Выберите тему
  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 6099